רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   תחבורה ציבורית בכפר גנים ג' - סקר תושבים

תחבורה ציבורית בשכונת כפר גנים ג' - 
מציאות קיימת ומציאות אפשרית

 
תושבי שכונת כפר גנים ג' שלמו במיטב כספם, כדי לגור בשכונה ירוקה תרתי משמע, הרבה צמחיה, עצים ודשא ואיכות סביבה, הכוללת מינימום מזהמי אויר. ידוע לכולנו, שאחד מהמזהמים הגדולים הם כלי הרכב. כיצד מצליחים להגשים את החלום הירוק מחד, להגיע לעבודה בזמן ובנוחות, ולשמור על אויר נקי מאידך?
 
במציאות הקיימת היום בשכונה,תשתיות התנועה והתחבורה אינן נותנות מענה מספק לצרכי היומיום שלנו, הן בכמות הכבישים והן בכמות מגרשי החניה. העדר תחבורה ציבורית מסודרת מאלץ אותנו התושבים להשתמש ברכבים פרטיים. השימוש הרב בכלי רכב מאופיין בדרך כלל בנהג/נוסע אחד בלבד. מיעוט אוטובוסים, שאינם מגיעים ליעדים הדרושים, ואינם זמינים בתדירות מתאימה. מציאות זו יוצרת תלות מלאה ברכב הפרטי, פקקים בשעות העומס, זיהום אויר רב, עלות כספית גבוהה, ומצב של אין ברירה, כי "זה מה יש".
 
אפשר גם אחרת! מציאות, שניתן לבנות עם תחבורה ציבורית נגישה, זמינה ומתאימה לצרכים של תושבי השכונה, פחות עומס, פחות עשן, וחסכון כספי משמעותי לכל בית-אב, לא צריך לרכוש מספר כלי רכב, לשלם עבור אחזקתם, לדאוג למקומות חניה וכדומה. כיצד נוכל, בכוחות משותפים, להשיג ולאפשר לנו את המציאות, שבה נגיע בזמן ליעדינו, נוריד את כמות הפקקים, נוריד את רמת הזיהום, נחסוך בהוצאות של משק הבית?
 
דמיינו לעצמכם את חיי היומיום שלכם ללא הרכב הפרטי, אלא את הנסיעה באוטובוס. אוטובוס, שמגיע בזמן ליעדים המבוקשים על ידכם. אינכם צריכים לחפש חנייה ולשלם עליה, אינכם צריכים לרכוש מכונית ולשלם את כל ההוצאות עליה, ותשמרו על איכות האוויר, האוויר שכולנו נושמים.
 
הצלחתם לדמיין מציאות כזאת לעצמכם? האם אתם רואים את עצמכם לוקחים חלק פעיל בתוכה? בואו ועזרו לנו לעזור לכם להשיג אותה. קחו דקה, או שתיים מזמנכם, מלאו את השאלון הקצר ושלחו אותו אלינו.
 
אנו מבטיחים לקחת את תשובותיכם ולקדם אתכם אל המציאות החדשה והאפשרית.
בעזרתכם משרד התחבורה יעמיד לרשותנו את התחבורה הציבורית המתאימה לצרכינו, וביחד נוכל לחיות חיים עם פחות פקקים, פחות עשן ויותר כסף.
 
לשירותכם,
צביקה שטרן
אחראי תחום תאורה, תנועה ותחבורה
ועד שכונת כפר גנים ג'


Go Back  Print  Send Page