רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   נוער שוחר סביבה
דף הבית >> כתבות >> נוער שוחר סביבה

ארוע נוער שוחר סביבה - מסירים מודעות פיראטיות בכפר גנים ג'
ארז אגמון 25.12.2011
עמותת "פתח תקווה זה-אני" יזמה פרויקט להסרת שלטים פיראטיים שמודבקים בצורה לא חוקית על גבי עמודי תאורה, גדרות בטחון, עצים, תמרורים ורמזורים ברחבי העיר.
ועד שכונת כפר גנים ג' יחד עם מתנ"ס עולמות חברו ליוזמה המבורכת, להשקת המיזם בשכונת כפר גנים ג'.
במסגרת המיזם בני נוער בכיתות י' יבצעו את הסרת השלטים במסגרת פרויקט מחוייבות אישית.
עיריית פתח תקוה הינה שותפה מלאה לפרויקט באמצעות מינהל שפ"ע בראשותו של צביקה בלומנשטיק וכן באמצעות אגף איכות הסביבה בעירייה בראשותו של אהוד שטיין. כך, פקח מהעירייה ילווה, ידריך וייעץ לבני הנוער במהלך השוטף של הפעילות: יסיע את בני הנוער במהלך הפעילות (יומיים בשבוע) ויתן להם את כל העזרה הנדרשת להסיר את השלטים.
יצחק עופרי מנכ"ל עמותת "פתח תקווה זה-אני", שחורטת על דגלה קידום סביבתי וחברתי, הסביר: "המטרה שלנו היא להפסיק את המחדל השחור בעצם הצבת השלטים הפיראטיים ולהראות את האור הבוהק שבתוצאה. הסרת השלטים תסייע להפחית את הלכלוך הסביבתי בעיר ותאפשר לנו לראות יותר "ירוק בעיניים". בחרנו בשכונת כפר גנים ג' כשותפים ראשוניים לפיילוט, ובדעתנו להרחיבו גם לשאר חלקי העיר ואף למקומות יישוב נוספים בתיאום עם עמותת "חיים וסביבה", וכן המשרד להגנת הסביבה".
צדוק בן משה, יו"ר ועד שכונת כפר גנים ג' הוסיף "כוועד שכונה, אנחנו מקדישים מאמצים לשיפור מתמיד באיכות הסביבה, החינוך והחיים בכלל בשכונת כפר גנים ג', ומברכים על כל יוזמה שתייטיב עם תושביה. אני מאמין ששיתוף של העירייה, עם עמותת "פתח תקוה זה-אני" יחד עם דור העתיד, הם בני הנוער מהשכונה, יאפשר לכולנו ליהנות משכונה איכותית ונקייה יותר. אני רוצה להודות לאריה זיסוביץ, פז פרנקו וצחי מזרחי שנרתמו לפרויקט ויסייעו לבני הנוער בהסרת השלטים שמכערים את שכונתנו".
השקת המיזם התקיימה ביום ראשון 25.12.2011 בשעה 14:30 בטקס קצר במתנ"ס עולמות בנוכחות יצחק עופרי - מנכ"ל עמותת "פתח תקווה זה-אני", צביקה בלומנשטיק - מנהל מינהל שפ"ע בעיריית פ"ת, אהוד שטיין - מנהל אגף איכות הסביבה בעיריית פ"ת, צדוק בן משה - יו"ר ועד שכונת כפר גנים ג', ארז אגמון - אחראי על תחום איכות הסביבה בוועד שכונת כפר גנים ג', חנן המלט - מנהל מתנ"ס עולמות, וכמובן בני הנוער השותפים לפרויקט.Go Back  Print  Send Page