רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported

 

יום ההתרמה השנתי של אקים ישראל 11.01.2011-יום הולדת 60 לאקים!
יום ההתרמה השנתי של עמותת אקים מתקיים השנה ב- 11.01.2011, בחסות משרד החינוך, המאפשר לתלמידי בית הספר לצאת למבצע של התרמה מדלת לדלת. יום ההתרמה מתקיים בכל רחבי הארץ ובכלל המגזרים, ונועד להעלאת מודעות הציבור ולגיוס כספים עבור אנשים עם פיגור שכלי.
עמותת אקים ישראל הינה אגודה לקימום אנשים עם פיגור שכלי, שהוקמה ב- 1951 וחוגגת בשנה הקרובה, 60 שנה לפעילותה. אקים מייצגת כ- 34,000 אנשים עם פיגור שכלי ובני משפחותיהם ועוסקת בקידום זכויותיהם מהלידה ועד הזקנה: ליווי אישי ותמיכה נפשית, שילוב בקהילה, הפעלת הוסטלים ודירות, ליווי בתעסוקה, בניית פעילויות תרבות פנאי וספורט, פיתוח חלוצי של מודלים ייחודיים שחלקם אף עוגנו בחקיקה והפכו לחלק אינטגראלי ממערך השירותים הממסדיים ועוד.
העמותה פועלת באמצעות 62 סניפים הפזורים ברחבי הארץ, מקרית שמונה ועד אילת ובכלל המגזרים.
אני פונה בקריאה לתושבי פ"ת, המתגוררים בשכונתנו המקסימה, להרים את הכפפה ולעזור לנו בפעילות ע"י התרמת מקום העבודה הן כחברה והן את האנשים הפרטיים.
כל מי שרוצה לעזור – יתרים באופן פרטי או יזמין אצלי פנקס התרמה.
שווי כל פנקס 500 ₪ בקבלות על סכומים של 5 שח, 10 ו-25.
מי שחושב שיכול להרים את הכפפה ולהתרים פנקס מלא (או קרוב לכך...)מוזמן להתקשר אלי, כיוון שהפנקסים עולים לנו כסף לאקים-ישראל אנו לא יכולים להזמין כמות גדולה.
הכסף שייאסף משמש את סניף אקים בפתח-תקווה לפעילויות בקהילה, לשיתופי פעולה עם מסגרות הדיור והתעסוקה. להפעלת מועדון חברים, חוגים וימי כייף עבור אנשים עם פיגור שכלי- תושבי פתח תקווה.
הסניף מייעד פעילויות וקבוצות תמיכה גם לבני המשפחה (קבוצות אחים, קבוצות הורים) מתוך חשיבה על הצורך בסיוע ותמיכה רגשית ומקצועית למערכת המשפחתית כולה.
נשמח גם עם אנשים יתרימו את החברה/מפעל כגוף, כל תרומה יפה תזכה במכתב תודה מאקים ישראל , מובן שכל הקבלות מזוכות במס הכנסה.
השנה יוצאים תלמידי חמישה (!!!) בתי ספר להתרמה בעיר, - הילדים שלכם כבר מגוייסים...ומה איתכם?
נשמח לקבל את עזרתכם במבצע חודש ההתרמה של אקים במהלך חודש ינואר 2011
 
המון תודה,
נילי , תושבת השכונה
וחברה בהנהלת אקים פ"ת
0544580491
 
שלח לחבר הדפס
שתף