רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   יהיה או לא יהיה בית ספר?

זאת השאלה??? לא רבותי זאת לא השאלה !!!
השאלה היא מתי הקומבינות והעסקנות יפנו מקום להגינות.
יותר מחודש ימים שבכירי העירייה מתפתלים סביב עצמם בנסיון לפתור את הבעיה שהם יצרו עם משרד החינוך.
משרד החינוך מעכב תקציבים לכל העיר בגלל הקצאה בהליך לא תקין לעמותה פרטית ועיריית פ"ת על כל מנהליה,עסקניה ופוליטיקאיה עושים הכל כדי לתרץ את ההקצאה,הזמן עובר ולא קורה כלום,משרד החינוך לא מתרצה,עיריית פ"ת לא נסוגה בה מהחלטה שגויה שקיבלה ומאות תושבים חפים מפשע סובלים.
ועד השכונה מנסה לקבוע (מעל שבועיים) פגישה עם ראש העירייה בנושא זה אולם כל הנסיונות נעצרים בלשכת ראש העיר ואפילו לא טורחים לחזור אלינו.
מנהלת הלשכה גב' רונית זלוף משתוללת בלשכה מזעם בעקבות מכתב של ועד השכונה לראש העיר עם דרישה להיות מעורבים בתהליך הקמת בית הספר,כנראה שמאות ילדים ברחבי העיר צריכים לסבול כעת עד שהיא תרגע.ציטוט מדבריה: "לשכת ראש העיר לא תעבוד איתכם" !!!
מר מוטי זפט משיב למייל שלי הקורא להפגנה ובינינו מתפתח ויכוח נוקב הגובל באיומים הדדיים מה שמוביל את מר זפט לכתוב לי שההקצאה הזאת לא נעשתה בזמן היותו במפד"ל !!! אבל באותה נשימה הוא מודיע לי שימשיך בדרכו (הקצאה לתנועת הנוער במרכז השכונה הגורמת למהומות ועוד תגרום בעתיד). הנה התכתובת עימו.
סיעת המפד"ל אינה מתביישת ומאשימה במחדל את האיש שהתריע עליו !!!
רמי הופנברג,איציק ישראל ובראשם סגן ראש העיר מר בן שמחון יעקב עושים מאמצים לבטל את רוע הגזירה אולם ללא הועיל ,משרד החינוך יאשר את תקציבי החינוך לעיר רק בתמורה לביטול ההקצאה השנויה במחלוקת של מבנה בית ספר במעלה לעמותת דרכי נעם.
כנסו לכאן וקראו את פרוטוקול ישיבת המועצה בעניין עמותת דרכי נעם (עמותה פרטית!!!)
שלא יהיה לכם ספק לרגע,אני מוכן להתחייב שראש העיר מר יצחק אוחיון מוכן היום אפילו להפסיק את שיתוף הפעולה עם המפד"ל היות וגם הוא הבין שהם הגזימו.
אני מוכן להתחייב על כך שראש העיר מר יצחק אוחיון רוצה ויעשה הכל למען תקציבי החינוך אבל תבינו את התסכול שלו למראה הכוח הפוליטי העומד מולו ,הוא לא יכול בשלב זה להסתכן ולזרוק אותם אבל לדעתי זה קרוב יותר מתמיד.
המפד"ל עם הלחץ הפוליטי והדריסה הגסה של רוב העיר למען קומץ בוחרים ומקורבים פוליטיים גרם לראש העיר להראות רע בעיניי ציבור גדול.
קראו את מכתבו של ראש העיר למשרד החינוך.

      עמוד מספר 1          עמוד מספר 2            עמוד מספר 3               עמוד מספר 4

שכונת כפר גנים ג' הינה שכונה חדשה שאליה באו תושבים חילונים ודתיים לגור זה לצד זה.
הכוח הפוליטי המשחית עבר את גבול הטעם הטוב. המרדף המגעיל אחר שטחי ציבור וגזילת אדמות ללא רחם הפסיק לשעשע אותנו.
לפוליטיקאים הבוזזים אנו אומרים : יש בנו סבלנות אין קץ,אנו מקבלים באהבה גדולה את בניית בתי הכנסת ומקווה בשכונה אולם בניית מבנה לתנועת נוער והקצאת מבנה לעמותה פרטית שגורמים סבל לתושבים הדתיים והחילונים לא יעברו לסדר היום.
כתבה בעיתון חדשות
כתבה בעיתון קשר עסקיGo Back  Print  Send Page