רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   שר החינוך בביקור בביה"ס "דעת מבינים"
דף הבית >> כתבות >> שר החינוך בביקור בביה"ס "דעת מבינים"
שר החינוך ביקר בבית הספר דעת מבינים:
"התרשמתי מאוד מרמת הלימודים, מקווה שצלחנו את האתגרים במערכת החינוך בעיר".
 
שר החינוך גדעון סער ביקר השבוע בבית הספר דעת מבינים בעיר, שיבח את ההנהלה, המורים והתלמידים על הישגי בית הספר, והבטיח: "בשנת 2013 יושקעו 16 מליון שקלים במערכת החינוך בעיר, נקים מבנה חדש ומשופר לבית הספר".
 
"הביקור בדעת מבינים מהווה בשבילי סגירת מעגל", אמר השבוע שר החינוך גדעון סער בביקורו בבית הספר דעת מבינים בעיר, בליווי ממלא מקום ראש העיר מוטי זפט, סגן ראש העיר יעקב בן שמחון, חברי המועצה איציק עובדיה וחיים בשארי, מנהל מינהל החינוך בעירייה רמי הופנברג, מנהלת אגף בתי ספר יסודיים בעירייה, סיגלית טשרניחובסקי יאראק, מועמד הליכוד לכנסת ותושב העיר אורי פרג', ובעלי תפקידים במשרד החינוך. "ביקרתי במהלך הקדנציה פעמים רבות בפתח תקווה, ואני מקווה שכעת כל האתגרים מאחורינו", אמר בהתייחס לשילוב הילדים העולים, לאחר סגירת בית הספר נר עציון בשנת 2009.
 
סער שוחח עם התלמידים שלמדו באותה שעה בכיתות ובמערכות המתוקשבות בבית הספר, התעניין בחומר הלימוד ושיבח את התלמידים על תשובותיהם המפורטות בנושא בן גוריון בשיעור היסטוריה, ובנושא מבנה העין בשיעור מדעים מתוקשב. בנוסף, שמע מהתלמידים על פתרון בעיות ללא אלימות. באחת הכיתות, סער  אף השתתף בפתרון תרגיל בחשבון, ולחץ את ידו של התלמיד שהיה הראשון לפתור את התרגיל. יצויין כי דעת מבינים דורג בעשירון הגבוה במבחני המיצ"ב האחרונים.
"אני מודה לצוות בית הספר, להנהלה ולמורים, על העבודה החינוכית המוצלחת. בשנת 2013 יושקעו 16 מליון שקלים במערכת החינוך בעיר, ונקים מבנה משופר לבית הספר דעת מבינים", הבטיח.
 
מנהלת בית הספר ישראלה וקסלר, ציינה כי הלמידה המתוקשבת שהוצגה בפני סער, במסגרתה לומדים הילדים באמצעות יחידות לימוד ממוחשבות שפותחו על ידי צוות בית הספר, מהווה פריצת דרך בתחום. "אנו מקפידים על רמה גבוהה הן בצרכים הגשמיים והן בצרכים הרוחניים של התלמידים, ובנוסף שומרים על קשר הדוק עם ההורים, שדלתנו פתוחה בפניהם תמיד", אמרה.
יו"ר פורום המייסדים בעמותת דעת מבינים שייסדה את בית הספר, חיים פרייליכמן, ציין כי בית הספר משקיע ממשאביו לצורך קידום התלמידים העולים, ולצורך סיוע יומיומי להם ולהוריהם. "עמותת דעת מבינים שמה את התחום החברתי כנר לרגליה, ופועלת ללא לאות למען שילוב ילדים בעלי צרכים מיוחדים במסגרת בית הספר, תוך העמדת הסיוע המקצועי הדרוש", הדגיש.
 
לפני תום הביקור ביקש השר להיפרד מתלמידי כיתות א', והופתע לקבל מהם מתנת פרידה - ציור אישי מכל תלמיד. בסיום השיחה אמר להם כי הוא ממהר לפגישה עם ראש הממשלה, ושאל את התלמידים "אולי אתם יודעים מה שמו?". "בנימין נתניהו!" השיבו כולם במקהלה.


Go Back  Print  Send Page