רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   "שוות בקהילה" יום טיפוח לנשים בעלות צרכים מיוחדים
דף הבית >> כתבות >> "שוות בקהילה" יום טיפוח לנשים בעלות צרכים מיוחדים
אקים פתח תקווה בפרויקט מרגש "שוות בקהילה"
בסימן חודש המודעות לאנשים עם מוגבלויות, בחר סניף אקים פתח תקווה לקיים יום טיפוח לנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית תחת הכותרת "שוות בקהילה". את האירוע הפיקו חברות ההנהלה מרים חצור ומירי בבס שנפעמו מההירתמות המידית של הקהילה העסקית.
מטרות היום כפי שהוגדרו על ידי הסניף בראשותה של יונה דוקוב (יו"ר),הגברת המודעות לטיפוח בקרב הנשים כמרכיב משמעותי  בדימויין העצמי והגברת המודעות והחשיפה לשילוב השונה בקהילה בה הוא חי כאבן יסוד לקיומה של חברה מתוקנת.
הארוע התקיים ביום שלישי 4/12/2012 בבית הספר לספרות של יאיר ורות בעיר. הבעלים, יאיר ורות קמיר נרתמו בהתנדבות מלאה לקחת חלק במיזם ופתחו את שערי בית הספר לארוח הבנות ויתר המתנדבים לפעילות קסומה ומרגשת.
10 נשים מהמע"ש (מרכז עבודה שיקומי של עמותת ש.ק.ל) החלו  את היום בסידור שיערן על ידי צוות הספרים שליאיר ורות, משם המשיכו באיפור מקצועי ע"יצוות מאפרותצעירות ונמרצות (אינרה פולישוק, ליאור שלו, דרור אסיסקוביץ', אירנה אבריאנוב, אדווה שוהם, מיטל שכטמן) בניצוחה של גלי גרינפלד דרייר מדריכת איפור וסטיילינג, שסייעה לבנות בבחירת פרטי לבוש בתרומה של חברת כותון  ובהשלמת מראה זוהר עם אבזרי אופנה שנתרמו על ידי חברת אבגד. את המהפךשעברו הבנות תיעדה הצלמת המוכשרת ליהי אבידן.
נרגשות מהשינוי, המשיכו הבנות לתחנה הבאה והאחרונה, ארוחת צהריים בקפה נאמן. אורי וצוות מלצריות ארחו  את הבנות לתפארת, לצד עשרות הלקוחות האחרים ששהו בבית הקפה באותה העת והתרגשו איתנו מהמראה המחמם של דוגמא חיה לקבלה ושילוב בקהילה.Go Back  Print  Send Page