רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   המועמד לראשות העיר רמי גרינברג פתח את מטה הבחירות !!!
דף הבית >> כתבות >> רמי גרינברג ראש העיר הבא >> המועמד לראשות העיר רמי גרינברג פתח את מטה הבחירות !!!
רמי גרינברג הכריז על מועמדותו לראשות העיר פ"ת באירוע חניכת מטה הבחירות:  
"לתושבי פ"ת מגיע יותר, הגיע העת כי העירייה תשרת את התושבים ולא להפך"


רמי גרינברג המסתמן כמועמד המוביל להחליף את ראש העירייה המכהן, במרוץ לראשות העיר, הציג בכנס תומכים ראשון אל מול מטה הומה את חזונו לאחר היבחרו. גרינברג הכריז על פתיחת מטה הבחירות במרכז העיר המוזנח לאות הזדהות עם תושבי האזור
חבר המועצה עו"ד רמי גרינברג, הכריז הערב (29.01 - ב'), באירוע תומכים ראשון במרכז העיר – ברח' יהושוע שטמפפר 13, על מועמדותו לראשות העיר פתח תקווה. במסגרת האירוע הכריז גרינברג באופן רשמי על פתיחת מטה הבחירות בנאום סוחף מול פעילים ואישי ציבור בולטים בפ"ת.
בין הנוכחים היו תושבים מכלל השכונות בעיר לצד חברי מועצה, מנכ"לי עמותות וראשי קהילות.
לצדו של רמי גרינברג, נכחו חבר מועצת העיר צדוק בן משה, ליאורה ליבוביץ, מיקי שטרק מוועד הפעולה של מחנה יהודה, תומר צ'ציק משיפר, שושי קרלין מצמרת גנים, שי שטרק ודב בן שמואל מאם המושבות. נשאו דברים: סא"ל במיל' רינה עידן, מנכ"ל עמותת 'קו לחיים', דני משה -  פעיל ציבור ותיק, חבר מועצת העיר לשעבר ותושב שכונת מחנה יהודה, שי ברק, תושב שכונת אם המושבות.
האישים החמיאו על פועלו של רמי מתוך היכרותם האישית וציינו את כברת הדרך שעשה בזירה המוניציפאלית. את טקס קביעת המזוזה המסורתי ערך הרב יהושוע לוי.
עו"ד גרינברג (40), רס"ן במילואים, בוגר יחידת 'דובדבן' המובחרת, שעם שחרורו מצה"ל שימש בתפקידים בכירים במשטרת ימ"ר מרכז ובהמשך היה ליד ימינו של ראש עיריית פ"ת לשעבר – איציק אוחיון. בקדנציה האחרונה סומן גרינברג כמועמד הבולט בבחירות הקרובות לראשות העיר. באירוע הערב, הכריז גרינברג באופן רשמי על פתיחת הקמפיין והציג בפני הפעילים את חזונו לעתידה של העיר.
גרינברג הבטיח לטפל בפשיעה הגואה במרכז העיר, וקידום התחדשות עירונית בשכונות המוחלשות. כמו כן הציב בראש סדר העדיפויות את בעיית עומסי התנועה בצירים הראשיים וטיפול בזיהום האוויר השורר באזורים שונים בפתח תקווה. גרינברג התחייב כי עם היבחרו לראשות העיר, יפעל לייעול המבנה האירגוני בעירייה, לצמצום במשאבים וכספי ציבור המבוזבזים שלא לצורך, ויהפוך את שירותי העירייה לנגישים ומסבירי פנים לתושב.
בשנים האחרונות שימש גרינברג כחבר מועצת העיר פ"ת והיה אופוזיציה לוחמת לראש העיר איציק ברוורמן. במסגרת תפקידו זה, הרבה לסייר ברחובות העיר ולשמוע את מצוקת התושבים ובעיותיהם כדי להביאם אל גורמי העירייה ולהציפם בישיבות המועצה. כמו כן, גרינברג נמנה על חברי המועצה הבודדים שבלטו בנוכחותם העקבית בדיוני המועצה השונים.
המועמד לראשות העיר פ"ת רמי גרינברג: "מרגש לראות את מספר האנשים שהגיעו לתמוך, להתגייס ולהתנדב למען המהפך הפוליטי בעיר. אני מכיר את החברים מהשטח, פעילים מרכזיים ומובילי דעה. לתושבי פ"ת מגיע חינוך טוב יותר, ביטחון אישי מוחלט ועיר נקיה. הגיע העת כי העירייה תשרת את התושבים ולא להפך, ובשלושים באוקטובר יחל סדר עדיפויות חדש שבראשו יושם דגש על רווחת התושב."
עוד מוסיף גרינברג: "בושה שהעיר החמישית בגודלה בארץ סובלת מהזנחה ודלות משאבים כה משוועת. כאשר אבחר לראשות העיר, אפעל להפסקת בזבוז כספי הציבור על אינטרסים פוליטיים, וכן אפעל מול משרדי הממשלה כדי להצעיד את העיר קדימה. אמנם אינני יואל משה סלומון או יהושוע שטמפפר, ובטח שלא הברון רוטשילד, אך בדומה לאישים הגדולים הללו, אני נחוש ויש לי חזון ואמונה בצדקת הדרך."
 
 
 
 

Go Back  Print  Send Page