רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   קבוצת תמיכה יחודית לנשים המתמודדות עם סרטן השד
דף הבית >> כתבות >> קבוצת תמיכה יחודית לנשים המתמודדות עם סרטן השד
עמותת "אחת מתשע" פותחת בפתח תקווה קבוצת תמיכה ייחודית לנשים המתמודדות עם סרטן השד בשיטת ריו אביירטו
המשלבת תנועה, קול, מגע והרפיה

במהלך חודש מרץ תפתח עמותת "אחת מתשע" בשיתוף עם מתנ"ס רמת ורבר בפתח תקווה קבוצת תמיכה לנשים המתמודדות עם סרטן השד בשיטת ריו אביירטו. מדובר בסדרה של 12 מפגשים קבוצתיים המתקיימים פעם בשבוע במתנ"ס רמת ורבר שבפתח תקווה.

ריו אביירטו היא שיטה המשלבת תנועה ספונטנית מונחית וחופשית, שימוש בקול, מגע והרפיה. דרך הזרימה התנועתית הנשים יוכלו לאפשר לעצמן לחזור ולחוש טוב עם גופן, עם עצמן וסביבתן.  מפגשי ריו אביירטו משלבים ריקוד המעורר שמחה, שחרור וחיוניות לצד טכניקות הרפיה ומגע המאפשרות רגיעה עמוקה והקשבה פנימית. המפגשים מאפשרים חוויה עוצמתית של חיבור אנושי אמיתי, שייכות ותמיכה. כל מפגש הוא שונה וייחודי ומלווה במוזיקה מגוונת ומעוררת השראה. השיטה מתאימה גם לנשים המתמודדות עם כאב או מגבלה גופנית, בהתאם להמלצות הרפואיות שניתנו לה.

המפגשים אינם כרוכים בתשלום.

עמותת "אחת מתשע" מסייעת לנשים החולות בסרטן השד ולקרוביהן מאז הקמתה בשנת 1994.  העמותה מעניקה תמיכה באמצעות מתנדבות, שהחלימו מסרטן השד, לצד תמיכה רגשית על ידי אנשי מקצוע, ומסייעת במידע ובמיצוי זכויות. העמותה מקיימת פעילויות הסברה ומהלכים תקשורתיים להעלאת המודעות לגילוי מוקדם למחלה, ומובילה מאבקים ציבוריים לשינוי מדיניות בתחום בישראל.

לפרטים נוספים ולהרשמה, ניתן לפנות לחני גיטליס רוזנבלום, עו"ס מעמותת "אחת מתשע": 053-6211977 או לעידית גודס גרינבאום, מנחת הקבוצה: 050-4457861 או במייל: iditgudes@gmail.com
 


Go Back  Print  Send Page