רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   פתח תקווה נרתמת לקראת יום ההתרמה לילדים אוטיסטים
דף הבית >> כתבות >> פתח תקווה נרתמת לקראת יום ההתרמה לילדים אוטיסטים
צובעים יחד ציור ענק למען הילדים האוטיסטים בקניון הגדול פתח תקוה
לקראת מבצע ההתרמה השנתי של אלו"ט והעמותה לילדים בסיכון
20 בינואר 2016
 
במחווה יוצאת דופן למען הילדים האוטיסטים בישראל, ובחסות הנהלת קניוני עופר,
יוצב בשבוע הבא, קיר צביעה ענק בקניון הגדול פתח תקווה. על הקיר יופיעו ציורים מרהיבים פרי יצירתם של אמנים אוטיסטים, אשר "רוקנו" מצבע, ברוח טרנד חוברות הצביעה הפופולאריות, כדי לאפשר למבקרים בקניון, ילדים ומבוגרים, להשתתף בצביעת התמונות בשלל צבעים עד שתתקבל תמונה מושלמת, מרהיבה וססגונית.
אלו"ט – אגודה לאומית לילדים אוטיסטים, והעמותה לילדים בסיכון, מזמינות את הציבור בימים שלישי ורביעי (12-13/1) משעה 16:00 , לצבוע את הציור, לחתום עליו אישית, לצלם ולהעלות לרשתות החברתיות, ובכך  לסייע בהפצת המסר.
הרעיון הוא, שישנם אנשים בכל מיני צבעים, ולכל אחד הצבע המיוחד והיפה שלו. המשתתפים בצביעה יכולים להכיר דרך הציור את נקודת מבטם המיוחדת של האוטיסטים, שלוקים ביכולת לתקשר, וחושפים דרך הציור את מה שאינם מביעים במילים.
מדי שנה מצטרפים כאלף מקרים חדשים של אוטיזם בישראל. מספר הילדים המאובחנים גדל מדי שנה, כאשר 78% מהאוטיסטים הם ילדים ונוער מגיל 24-0. הגידול המשמעותי מביא לביקוש לכל סוגי המסגרות. כספי התרומות מסייעים להמשיך לפתח שירותים ולהנגיש השירות לכל משפחה וילד.
לטיפול נכון מהגיל הרך יש השפעה דרמטית על עתידם ועל גורלם של ילדים רבים: במקום תלות גדולה בהורים ובמטפלים לאורך כל חייהם, אפשר לסייע להם להפוך לבוגרים עצמאים יותר, ואף לתרום מכישוריהם ויכולותיהם.
ביום ד' 20 בינואר, יפקדו אלפי תלמידים את בתי האב ובתי העסק ויבקשו מהציבור תרומה למען הילדים האוטיסטים.
*************************************************
יום התרמה משותף אלו"ט והעמותה לילדים בסיכון
לתרומות: 1-800-855558 .
טל'  037238317


Go Back  Print  Send Page