רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   סיירת הורים פתח תקווה - נעים מאוד להכיר !!
דף הבית >> כתבות >> סיירת הורים פתח תקווה - נעים מאוד להכיר !!


שלום לכל תושבי פתח תקווה,
שמי דני שטיינמץ ואני הרכז החדש של סיירת התושבים "נעים בגנים". אני בן 27, עליתי מבלגיה,
שירתתי בשריון, סיימתי תואר במדעי המדינה באוניברסיטת בר אילן, נשוי טרי וגר בגבעת שמואל.
התחלתי לפני שלושה חודשים את התפקיד ומיד ירדתי לשטח -בזמן הכי חם בשנה: יום העצמאות, ל"ג בעומר ועוד מעט החופש הגדול. בזמן הקצר שלי בסיירת הספקתי לפגוש ולטפל בשלושה נערים שלקו בהרעלת אלכוהול ולתת עזרה ראשונה לנער שקיבל כוויות בל"ג בעומר. הספקתי גם להכיר את כל הגנים המרכזים בעיר ולפגוש שם גם נוער נחמד ומרתק.
בני נוער לא נולדים "בסיכון". אי הכוונה ואי הצבת גבולות על ידי ההורים ועוד פרמטרים שונים גורמים לנער להיות נער בסיכון. לעיתים בוחרים בני הנוער בדרך הקלה - בריחה. בריחה מהמציאות, בריחה מקצב החיים, מהלחצים המופעלים ע"י ההורים, מערכת החינוך, החברים. זה קורה לא פעם על ידי שתיית אלכוהול,סמי פיצוציות, וונדליזם, אלימות. לא זה המקום להרחיב בנוגע לתוצאות לבני הנוער ולחברה אך ברור שהדברים מביאים את בני הנוער להידרדרות וסטייה מדרך הישר. יחד עם זאת ולמרות האמור לעיל יש תקווה, תקווה הטמונה בחינוך, הורות טובה ויד על הדופק.
יד על הדופק זה אנחנו, המתנדבים שמסיירים בלילות מ- 22.00  ועד השעות המאוחרות של הלילה, כדי לפגוש את הנוער, לחבק ולשמוע את הקול הפנימי שלו צועק. המתנדבים שלנו מקבלים הדרכות מקצועיות על ידי הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול, עמותת עלם ומרצים שונים בתחומים שונים. גם ימי גיבוש וימי הוקרה למתנדב. רק בשבוע שעבר היינו בערב הוקרה לכל סיירות ההורים בארץ, ערב שהתקיים במכללה לשוטרים בבית שמש, ערב שהושקעה בו מחשבה רבה, עם כיבוד ,מוזיקה -הזמר פבלו רוזנברג ועוד... המתנדבים שלנו הם חלק ממשפחת "נעים בגנים".
הנערים שלנו זקוקים למתנדבים צעירים וצעירים ברוחם, לסייר,לחבק ולהעצים את הנוער בגנים. ההתנדבות אחת לשבוע בשעות הערב המאוחרות, בימי חמישי או מוצ"ש.. . אנו זקוקים למתנדבים מנוסים ובוגרים, אשר יוכלו להוות עבור הילדים מודל לחיקוי, מתנדבים אשר יישמו את ניסיון החיים שלהם ויכולותיהם בליווי והדרכת הילדים לטובת העצמתם האישית והצלחתם בעתיד.
אנו נספק למתנדב את ההכשרה, ההדרכה וכל ליווי שיזדקק לו. ההתנדבות בסיירת תושבים מציעה למתנדב הזדמנות להתנסות בעולם החברתי ולפתח מגוון מיומנויות חדשות ומעניינות !
לפרטים נוספים ניתן לפנות לרשות העירונית למלחמה בסמים ואלכוהול -9052456,
או לדני, רכז הסיירת ,בנייד : 054-2819483
נשמח לתת לך עוד פרטים בקבוצת פייסבוק שלנו: www.facebook.com/naim.ba.ganim.petah.tikva
 
 


Go Back  Print  Send Page