רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   מכתב למהנדסת התנועה בעיריית פ"ת בנושא מפגעי תנועה
דף הבית >> כתבות >> מכתב למהנדסת התנועה בעיריית פ"ת בנושא מפגעי תנועה
לכבוד עיריית פתח תקווה - אגף התנועה

מהנדסת ויויאנה וינצקי זאייט
מנהלת אגף התנועה.


                                 הנדון: דו"ח מפגעי תנועה בשכונת כפר גנים ג והסביבה לטיפול אגף התנועה +וועדת תנועהויויאנה שלום רב.

להלן דוח תקופתי.המשקף את מפגעי הבטיחות והתנועה שדורשים התייחסות וטיפול בשכונת כפר גנים ג  והסביבה.

אודה להתייחסותך המקצועית ולאישור קבלת דו"ח זה.

1: ברחוב דוד אבידן בתחילת הרחוב (סמוך למספר 1)  אמורים להיות מוצבים ב 2 צידי הדרך תמרור 618  - (כביש חד סטרי: כניסה לקטע כביש שבו התנועה מותרת רק בכוון המסומן בחץ). יד נעלמת עקרה את התמרור בצד שמאל של הדרך.  יש להציב את התמרור החסר.

2: מעגל תנועה יפה נוף/ העצמאות: מעגל התנועה הנ"ל היה אמור להיות מוחלף בצומת מרומזרת לפי מיטב ידיעתי ובהמשך לפגישות עם מהנדס מאיר שוהם. היכן הנושא עומד ומה לו"ז לביצוע ?

3:רחוב העצמאות מזרח בצומת העצמאות - מייזנר, ביקש וועד השכונה להזיז את מעבר החציה לפני העיקול . היכן הנושא עומד?.  כמו כן לפני שנה עדכן מהנדס מאיר שוהם שאושר במקום ביצוע פס האטה תקני . מדוע טרם בוצע?

4:רחוב הלוי : המכתב שנשלח למהנדס מאיר שוהם ב 17.9.2013 ביקש וועד השכונה לבצע ברחוב הלוי 2-3 פסי האטה. נכון לשנת 2015 לא קיבלנו עדכון היכן הנושא עומד.

5:רחוב נאקאש: בתאריך 30.9.2013 ביקש יו"ר וועד השכונה צדוק בן משה לבצע פסי האטה ברחוב נאקאש בחלק שכבר בנוי . יש לציין שנפתחים שם מספר גני ילדים.   היכן הנושא עומד?

6:צומת העצמאות - זליג בס: הצומת הינה מסוכנת מאד (ולראיה במקום מוצבים תמרורים המזהירים מפני מסוכנות הצומת. בצומת הנ"ל נפגעו בשנה החולפת מספר גדול של הולכי רגל ונהגים) . כבר משנת 2012 אנו מקיימים פגישות סיורים והתכתבויות בנושא. יש לציין שמהנדס מאיר שוהם אישר ותקצב בניית מעגל תנועה במקום. אוקסנה מהנדסת החברה לפיתוח טוענת שהכל מאושר. חברת החשמל מחכה לכסף כדי להטמין את השנאי במקום , ויו"ר אגף התנועה הרב ישראל פרידמן  הצהיר בפניי שחתם על אישור וביצוע מעגל תנועה במקום. היכן הביצוע עומד נכון לרגע זה? מה הלו"ז? לוי פומרנץ נציב פניות הציבור אודה לבדיקתך.

7:רחוב נח פלר: יש לבדוק התכנות הפיכת הרחוב לחד סיטרי .

8:פסי האטה בשכונה לא צבועים באופן תקין (צהוב) , הצבע דהוי והם אינם נראים. כמו כן חסרים מחזירי אור "עיני חתול" על חלקם.

9:רחוב הנשיאים: יש לשקול הצבת פס האטה בקצה הרחוב לפני ההצטלבות עם רחוב טרומפלדור.

10:יש לחדש את  צביעת תמרור 818 (אבני שפה צבועות אדום-לבן: אסורה כל עצירה או חניה של רכב בכביש שליד אבני השפה, אלא אם הדבר דרוש למילוי הוראות כל דין.) בכל רחבי השכונה .

11:תמרור (רמזור) מספר 707 ( הוצב הרמזור ליד מעבר חציה להולכי רגל או לרוכבי אופנים -תן להולך הרגל או לרוכב האופניים לחצות בבטחה את הכביש.) + תמרור מואר מספר 306 (תן זכות קדימה להולכי הרגל החוצים. ) אשר מוצבים ברחוב העצמאות ליד בנין 50 אינם עובדים מזה שנתיים וחצי בניגוד לחוק. אודה לתיקונם המידי והפעלתם 24 שעות ביממה כמתבקש בחוק.לטיפולך אודה


בברכה:
צביקה       שטרן
אחראי תחום תנועה ותח"צ
וועד   כפר  גנים    ג

Go Back  Print  Send Page