רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   מכתב לחברי מועצת העיר פתח תקווה מאת חבר המועצה אורי אוהד
דף הבית >> כתבות >> מכתב לחברי מועצת העיר פתח תקווה מאת חבר המועצה אורי אוהד
                                                                                                            20/6/2016
                                                                                                            י"ד סיוון תשע"ו
לכבוד                                                                                                  
חברי מועצת העיר
פתח- תקווה     
חברי וחברתי למועצת העיר,
הנדון: העלאת הארנונה בפתח- תקווה השקר הגדול
ביום ראשון הקרוב 26/6/2016 נידרש כולנו להצביע על יוזמתו של ברוורמן להעלות שוב את הארנונה.
לצערי הרב ברוורמן, משתמש בכם כ"מגן אנושי" למול כעסם המוצדק של התושבים ושולח אתכם להגן עליו ועל יוזמתו הקשה כשהוא מטעה אתכם ביודעין ובמכוון, משקר לכם וגורם לכם לשקר לתושבים.
מעטות הן הפעמים בהם התערבתי בשנתיים האחרונות, אולם כאשר ברוורמן משקר גם לתושבים וגם לחברי המועצה, בזדון וביודעין תוך שהוא פוגע בכם ובתושבים, על כך אין בכוונתי לשתוק.
העובדות:
·         משרד הפנים אפשר ומאפשר לרשויות להפחית את הארנונה, הן בשנים קודמות והן כעת. ראשון לציון ונתניה הן דוגמאות לאישורי הפחתה בארנונה אותה אישר משרד הפנים.
 
·         ברוורמן יודע זאת. ברוורמן מודע לעובדה כי במקביל לדרישה להעלאת ארנונה ב-1.77%, מאפשר משרד הפנים להפחית את הארנונה בשיעור שיכול להגיע גם ל-5%, כך שבפועל לא רק שהארנונה לא תעלה, אלא התושב אף ישלם פחות, חרף ההעלאה של 1.77%.
 
·         באופן זה לדוגמא הפחיתה עיריית נתניה בשנה שעברה את הארנונה ב- 3% לערך וביצעה קיצוץ תקציבי של כ- 5 מיליון ₪, תוך הרחבת השירות לתושב והמשך פיתוח העיר.  השנה מתכננת עיריית נתניה לבצע הפחתה נוספת, במקביל להעלאה של ה- 1.77%, כך ששוב ישלמו תושבי נתניה פחות, חרף ההעלאה של ה-1.77%.
ברוורמן מעלים מכם מידע זה וידוע כי חצי אמת גרועה בהרבה משקר!
ברוורמן שולח אתכם להגן עליו, להביט לציבור שבחר בכם בעיניים ול"הישבע לו" כי " אין ברירה"  וכי " משרד הפנים מחייב" ובכך אתם משקרים, בלא ידיעתכם לציבור. זה השותף שלכם.
העלאת הארנונה נועדה לחפות על כישלונו הניהולי של ברוורמן.
נטילת הכספים  המיותרת מן התושבים נועדה לממן את הכאוס הארגוני ,העדר המנהיגות וחוסר היכולת להתמודד עם אתגרי הובלת העיר, מאז כניסתו של ברוורמן לתפקידו.
בכדי לחפות על כל אלו בוחר ברוורמן בדרך הפחדנית של "תגמול" פעילי הבחירות שלו ע"ח הקופה הציבורית, הוספת תקנים ותפקידים שלא היו מעולם ומימון מערכת יחסי ציבור בהיקף חסר תקדים.
על כל אלו מבקש מכם ברוורמן להגן עליו ומסבך אתכם בנתוני כזב אותם מבקש הוא, ללא בושה כי תציגו בפני מי ששלח אתכם, בחר בכם ושם בכם את מבטחו.
כך לא מתנהג מנהיג. כך לא מתנהג מי שמתיימר להוביל את העיר. כך מתנהג אדם היסטרי מוג לב ופחדן. מי שלא מהסס להקריב את תושביו ונבחריהם בכדי לשרוד, אינו ראוי לאמון.
לידיעתכם ולשיקולכם.
בברכה,
ארי אהד, עו"ד
חבר מועצת העיר

דברי ראש העיר נתניה בפתח חוברת הארנונה
תושבים יקרים,
העיר נתניה, הריביירה של ישראל -  נחשבת כיום לאחת הערים המרכזיות והמובילות בישראל הודות לפיתוח חסר תקדים בכל אחד מתחומי פעילותה: שכונות חדשות, מרכז תעסוקה מתפתח, חופים, טיילות ופארקים, גשרים חדשים, גנים ציבוריים, אנדרטאות, מוסדות חינוך, תרבות וקהילה וכן תשתיות של ספורט ותחבורה – הפכו את העיר לאחת מן הערים היפות והמתקדמות בארץ.
 
לשמחתי, מגמות אלו עוד צפויות להמשיך ולצמוח, לאחר שלאחרונה חתמנו עם משרד האוצר ורשות מקרקעי ישראל על הסכם היסטורי, במסגרתו ישווקו בנתניה  12,000 יחידות דיור  והמדינה תשקיע  כ- 800 מיליון ₪ בעיר לטובת פיתוח וביצוע תשתיות-על ובנוסף תעביר מימון מלא לטובת תשתיות צמודות קרקע, לרבות מוסדות חינוך, מוסדות תרבות, מעונות יום, בתי כנסת ומקוואות.
ההסכם  יאפשר לנו להמשיך בתנופת הפיתוח והאיכלוס המבורכות של נתניה ויביא אותנו ליעדים שהצבנו לעצמנו לשנים הבאות.
 
זאת ועוד. במהלך השנה, צפוייה העירייה לחנוך פרוייקטים חשובים, אשר יתרמו לאיכות החיים של תושבי העיר ובהם:  חיבור איינשטיין לכביש החוף, חיבור שיאפשר כניסה ויציאה נוספת לעיר מכיוון צפון וכן את  הפלנתניה - מרכז מדע, חלל ותרבות ע"ש מדראמה שבו יהיו מופעי פלנטריום, חוגים, הרצאות ופעילויות לכל הגילאים בנושאי מדע וחלל ותרבות יפן. בהמשך  נחנוך את הסקייטפארק – מתקן ספורטיבי המוקם במתחם אגם החורף וכולל מתקני אקסטרים ומתקני החלקה משוכללים וכן את גשר השמורות, מונומנט מרשים שישמש את הולכי הרגל ורוכבי האופניים ויקשר בין שמורות הטבע של העיר.
בנוסף נמצאות בעיצומן עבודות נרחבות ומורכבות של פינוי אתר האשפה, אשר צפויות בסופן לאפשר הקמה של מתחם מגורים ומלונאות על אחת מרצועות החוף היפות בישראל.
כי את המנגינה של נתניה אי אפשר להפסיק.
שלכם,
מרים פיירברג-איכר
ראש העיר
 


Go Back  Print  Send Page