רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   מה עשה ראש עיריית בוורלי הילס בפתח תקווה?
דף הבית >> כתבות >> מה עשה ראש עיריית בוורלי הילס בפתח תקווה?
מה עשה ראש עיריית בוורלי הילס בפתח תקווה?

ביקור 27 ראשי ערים מהעולם במשרדי mPrest החברה שפיתחה את מערכת השליטה והבקרה של כיפת ברזל

למעלה מ- 27 ראשי ערים מרחבי העולם, התארחו בסוף השבוע האחרון, ביוזמת חברת mPrest וחברת R-MOR במסגרת הוועידה ה- 31 של ראשי ערים בישראל. ראשי הערים, הגיעו לביקור ביוזמתו של ג'ק רוזן, נשיא הקונגרס היהודי האמריקאי ויו"ר המועצה האמריקאית למען יהדות העולם ומשרד החוץ. במהלך הכנס אורי שגב, מנכ"ל חברת R-MOR, המתמחה בפתרונות לערים בטוחות וחכמות והגנה על תשתיות לאומיות הציג את הפתרון לשליטה ובקרה בערים בזמן אמת.

במהלך הביקור, קיבלו ראשי הערים סקירה ממנכ"ל  mPrest,נתן ברק, על מערכת השליטה והבקרה המותקנת במערכת כיפת ברזל ובמערכות IoT ייחודיות המתממשקות לכל הסנסורים במגזר האזרחי ובערים חכמות. הראל בורוביק, מנהל הטכנולוגיות והסייבר ב R-MOR, הדגיש את הצורך של הערים להתמודד עם אתגרי הסייבר וההגנה מפני התקפות על נכסים מרכזיים של העירייה כחלק מחשיבה אסטרטגית של כל ארגון.
בוועידה השתתפו ראשי ערים: מיאמי ביץ', בוורלי הילס ,זלצבורג, בלגרד, סגן ראש העיר בואנוס איירס, וכן ראשי ערים ממדינות נוספות בהן: טיוואן, רוסיה, יוון,הונגריה,פורטוגל, ספרד, אוקראינה, קולומביה, אורוגוואי,טנזניה, קניה, אוגנדה, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, פנמה, דרום אפריקה ועוד.
לדברי מנכ"ל mPrest, נתן ברק: "אנו שמחים לשתף פעולה עם חברת R-MOR בנושא ערים חכמות והגנה על מתקנים אסטרטגים, וכן להשתתף במהלך ההסברה הלאומי החשוב של מדינת ישראל".

צילום אסף פלדמר

Go Back  Print  Send Page