רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   מבצע חברים חדשים באגודה לתרבות הדיור
דף הבית >> כתבות >> מבצע חברים חדשים באגודה לתרבות הדיור
האגודה לתרבות הדיור פתחה במבצע לוועדי הבתים שמחדשים את חברותם ולמצטרפים חדשים. במסגרת המבצע, כל בניין שיצטרף עד ה- 1.1.14 יהיה זכאי לקבל שי לרכוש המשותף לבחירתו, ארגז כלי עבודה שימושי או פח אשפה נירוסטה ללובי (20 ל').     
לפרטים ולהצטרפות יש לחייג 8484*
 
מחדשים ומתחדשים:
      האגודה לתרבות הדיור
      מחלקת מתנות לבית המשותף
 
האגודה לתרבות הדיור יצאה במבצע  לוועדי הבתים שמחדשים את חברותם באגודה ולמצטרפים חדשים. במסגרת המבצע, כל בניין שיצטרף  כחבר עד ה- 1.1.14 יהיה זכאי לקבל שי לרכוש המשותף לבחירתו, פח אשפה מנירוסטה 20 ליטר או ארגז כלי עבודה. זאת בנוסף להטבות שניתנות במסגרת סל השירותים המוצע ללקוחות האגודה, כמו: ליווי וייצוג משפטי, ייעוץ הנדסי, שנת בדק, ייעוץ אדריכלי, ייעוץ גינון, ייעוץ חשבונאי, תמ"א 38, ביטוח לרכוש המשותף, סדנאות והשתלמויות במגוון נושאים, ועוד.
ע"פ תקנון המבצע, כל בית משותף  (מעל 3 יח' דיור) שמעולם לא היה חבר באגודה או בניין שלא חידש את חברותו בתקופה של למעלה מ- 5 שנים יהיה זכאי לקבל את השי.
מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, מר ראובן צדוק: "האגודה לתרבות הדיור, פועלת רבות  במהלך השנה עבור לקוחותיה ומוסיפה עוד ועוד שירותים שיקלו על הפעילות ההתנדבותית והמסורה שלהם.   יחד אתכם, נמשיך לקדם את נושא איכות החיים בבניין ולהבטיח סביבת מגורים נעימה ותקינה בין הדיירים".
הצטרפות לאגודה הינה בסכום  סמלי של 30 ש"ח לשנה ליח"ד.
 
לפרטים ולהצטרפות יש לחייג 8484*


Go Back  Print  Send Page