רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   "כן לזקן" כדאי לדעת שיש שרות כזה ועוד בחינם !!
דף הבית >> כתבות >> "כן לזקן" כדאי לדעת שיש שרות כזה ועוד בחינם !!
ברצוננו להציג בפניך את "כן לזקן – לקידום זכויות הזקנים" (ע"ר) העוסק זו השנה ה -14 במיצוי, בשמירה ובקידום זכויות האזרחיות והאזרחים הוותיקים, הן על ידי הפעלת מוקד זכויות טלפוני והן על ידי פעילות ציבורית, פרלמנטארית ומשפטית.

אנחנו ארגון לא גדול המופעל על ידי צוות מצומצם, אך איכותי, של מתנדבים אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בתחום זכויות הזקנים. השפעתנו, הישגינו ומעורבותנו הנם מעל ומעבר לגודלנו. בשנת 2014 קיבל "כן לזקן" את פרס יו"ר הכנסת על פעילותו.

לאור ההתנכלות ההולכת ומתעצמת נגד האזרחיות והאזרחים הוותיקים, הכוללת, דחיית הכללת הטיפול והאשפוז הסעודי בסל הבריאות, שחיקת קצבאות הזקנה והפנסיות ומעשי האלימות שהתגלו לאחרונה בבתי אבות, החלטנו להגביר את פעילותנו.

עד היום פנו למוקד הזכויות של "כן לזקן"
45,000 גמלאים וגמלאיות
אשר זכו להחזר כספים, זכויות ושירותים
בשווי כ- 700 מיליון ש"ח

2284*
השירות חינם!

לשם כך "כן לזקן" זקוק לתמיכתך בפעילותנו מול העוינות, הזלזול והבירוקרטיה של השלטונות והמוסדות האמורים לדאוג לזכויותינו, לרווחתנו ושמירת כבודנו.

תמיכה וסיוע משמעותם: הרחבת מעגל האזרחיות והאזרחים הוותיקים המודעים לזכויותיהם ולסוגיות עליהן יש להאבק. שותפים בעצה ורעיונות  לאופי ודרכי פעילותנו. התנדבות למוקד הזכויות ולמטלות אחרות. תמיכה כספית כדי שנוכל להרחיב את היקף הפניות למוקד הזכויות של "כן לזקן".

לשם כך אנו מבקשים לשמור איתך על קשר במייל, לעדכן אותך מידי פעם בכל הקשור לפעילותנו ולזכויות הגיל השלישי.

בברכה, בתודה ולהשתמע
הנהלת "כן לזקן"
יוני 2017

אתר האינטרנט "כן לזקן" >>>
"כן לזקן" (ע"ר) הינו ארגון התנדבותי ובלתי ממסדי המשמש כנציב זכויות הזקנים ופועל לשמירה ולקידום זכויותיהם במישור האישי, הקהילתי והציבורי.  "כן לזקן" הוקם בשנת 2004 על ידי עו"ס נתן לבון, המשמש כיום כיו"ר בהתנדבות, ולצדו פועלים עשרות מתנדבים גמלאים מומחים, אשר מסייעים לציבור הזקנים בישראל  לממש ולקדם את זכויותיהם ולהזדקן בכבוד. לארגון מועצה מייעצת ובה משפטנים, רופאים, עובדים סוציאליים ואנשי אקדמיה.

מוקד הזכויות של "כן לזקן" 2284*

פנו אלינו - השירות חינם

Go Back  Print  Send Page