רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   יום בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן הערמונית ללא תשלום
דף הבית >> כתבות >> יום בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן הערמונית ללא תשלום
בילינסון :
ממשיכים במסורת –
יום בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן הערמונית ללא תשלום
לאחר שבשנה שעברה ניצלו חייהם של מספר גברים שעשו בבילינסון בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן הערמונית" פותח שוב בית החולים את שעריו ליום לבדיקות גילוי מוקדם של סרטן הערמונית ללא תשלום
 
סרטן הערמונית הוא הסרטן השכיח ביותר בקרב גברים
 
בשנה שעברה ניצלו חייהם של מספר גברים כתוצאה מגילוי מוקדם של מחלת סרטן הערמונית במסגרת יום מיוחד לגילוי מוקדם של סרטן הערמונית. על כן, הוחלט בבית החולים בילינסון על המשך המסורת שהחלה בשנה שעברה, ולקיים יום בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן הערמונית במסגרת חודש המודעות לסרטן הערמונית החל במהלך חודש נובמבר.
 
סרטן בלוטת הערמונית הוא מחלה שבמסגרתה מתפתח גידול סרטני בערמונית (הפרוסטטה), בלוטה במערכת הרבייה הגברית. סרטן הערמונית נחשב לסרטן שכיח ביותר. הוא מופיע אצל כ-50 אחוז מהגברים מעל גיל 70, ואצל רוב הגברים מעל גיל 90. לא כל סרטן ערמונית מסכן חיים.  40%  מן הגידולים הסרטניים בערמונית לא מחייבים טיפול אלא מעקב בלבד.
 
בית חולים בילינסון מזמין גברים בגילאי 75-50 להיבדק ללא עלות, ללא טופס התחייבות וללא קביעת תור במרפאה האורולוגית בבניין מרפאות החוץ. הבדיקות ייערכו על ידי בכירי האורולוגים ויתקיימו ביום ד' 18.11 בין השעות 09:00-13:00.
להרשמה: www.rmc.org.il

 
*    *    *    *    *    *   *    *
 
 בתי החולים בילינסון והשרון הם חלק מ-14 בתי החולים של ה'כללית' בכל רחבי הארץ  (www.rmc.org.il). 'כללית' הינה ארגון הבריאות המוביל בישראל והשני בגודלו בעולם, המשרתת כ-4 מיליון לקוחות (54% מכלל הציבור בישראל) ב-1,300 מרפאות ומאות מכונים הפרוסים ברחבי הארץ. אתר האינטרנט (www.clalit.co.il) ומוקד השירות הטלפוני  2700 *  עומדים  לרשות הציבור 24 שעות ביממה למתן מענה לנושאים בריאותיים ולמידע כללי.


Go Back  Print  Send Page