רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   חניון הרכבת נסגר ע"י העירייה - התושבים בכאוס
דף הבית >> כתבות >> חניון הרכבת נסגר ע"י העירייה - התושבים בכאוס
הערה: היום, 29.11.2016, התקבלה החלטה לפתוח את החניון בחינם. ימים יגידו אם אכן זה יתנהל כך ותושבים יוכלו להחנות בחינם בחניון שנבנה מכספי הפיתוח שלהם, מאבק התושבים הצליח !!!
בנוסף שלחתי מייל למנכ"ל העירייה ולראש העירייה לבטל את הדוחות שניתנו לנהגים בתקופה זו בסביבת תחנת הרכבת.
צדוק בן משה

זה לא נעים לראות חניון סגור

צדוק בן משה 24.11.206
פתח תקווה וגוש דן רבתי, שלהי שנת 2016 והאזור מצוי בכאוס תחבורתי והסיבה העיקרית היא בניית הקו האדום של הרכבת הקלה.
כל אמצעי תחבורה חלופי שיכול להקל על עומס התנועה בציר הרכבת הקלה מבורך בימים אלו.
התוך כל הכאוס הזה מחליטה עיריית פתח תקווה לסגור את חניון הרכבת ליד האצטדיון דבר שגורר כאוס שלם לתושבי העיר, חלקם נאלץ לנדוד לתחנות רכבת אחרות באזור, חלקם חנו בחניות מאולתרות וקיבלו דו"חות בסך 500 ש"ח אולם רובם נסעו עם רכבם לעבודה בגוש דן דבר שגרר פקקים בציר העבודות של הרכבת הקלה.
מצורפים אחדים מתוך מאות פוסטים מפייסבוק של שכונת אם המושבות:

Liat Rahmanov-Avihail :לצערי חוויתי את החוויה הבוקר . שעתיים מזמן יצאה מהבית עד להגעה למרכז תל אביב . למזלי אני באופן חד פעמי הייתי זקוקה לשירותי החניה והנסיעה ברכבת וזה היה נורא כבר שעליתי לרכבת נעצרנו פעמיים בדרך עיכוב ומפגש רכבות ..... ועכשיו אני המומה שגם יש איזורים בהם מקבלים קנסות ������ במשפט אחד ועצוב ״הרצחת וגם ירשת ״

Ohad Redlich אני מת מת מת לדעת איך התקבלה ההחלטה, יום אחד מישהו ישב שם בעירייה ואמר - סססעמק, איך זה שאנשים ככה חונים והכל סבבה? בוא נכביד טיפה ונקשה, ונעשה כסף לקופת העירייה (לא רוצה לחשוד שחלק מזה הולך לידיים פרטיות...)


Revital Sela מדויק! פשוט שערוריה, ארנונה שהולכת לכיסים הלא נכונים, לא מטפחים, לא משקיעים בגינות, לא מנקים את השבילים והמדרכות, וחלילה שיתנו לתושבים לחנות ברכבת, להפחית עומס בכבישים, לצמצם פקקי תנועה והס מלהזכיר זיהום אויר. גזל לשמו! פשוט מכעיס


David Kimhi הסגירה של החניון מעצימה עוד יותר את הפקקים בדרך אם המושבות לכיוון תל אביב . כי אנשים לא יכולים לחנות . אז לא משתמשים ברכבת .

Alex Toren שי היקר,גם אני לא מבין מדוע אנחנו משלמים ארנונה גבוהה כזו,אני יודע שמדי פעם עריית פת נותנת הנחות רבות למסרבי הארנונה,אני מדבר הרבה פחות מהקרן,בואו נעשה צעד ונפסיק את תשלומי הארנונה הנפשעים,אני מעריך שאם נתארגן ונהיה קבוצה של 1000 איש לפחות העריה כן תתיחס לנו ולדעותינו,אז צעד אחד להפסקת תשלומי הארנונה הגבוהים בפת

Sharon Yeshanov לא רק שסגרו את החניון, גם מחלקים דו"חות למי שלא נשארה לו ברירה..בושה!! ������

Hagit Pomerantz אכן מחלקים דוחות! פשוט "לרקוד על הדם"!
Shai Yeshua
‏21 נובמבר‏ ב-‏18:24‏
יש לי שאלה למר ברוורמן (ואני יוצא מנקודת הנחה שהנתונים ששמעתי הם הסיבה האמתית לסגירת השערים).
בתור תושב שכונת אם המושבות, אני משלם ארנונה שהיא בגדר פשע - אין לי מילה אחרת לתאר את זה...טרם הצלחתי להבין מהי התמורה שאני מקבל עבור אותה ארנונה נפשעת, לא הגיונית, מטורפת (הנה מצאתי מילים אחרות לתאר אותה), כל שם תואר שתחליט ראש עיר יקר (תרתי משמע).
אז היה לנו, לתושבי העיר, משהו אחד טוב, מחשבה מעודדת על הפרט הקטן ומה עכשיו? תהיה מלחמה בין רכבת ישראל (גוף מורכב כשלעצמו) לבין העירייה?
קח את רון חולדאי בתור דוגמא, הוזיל את חניוני העירייה ל 25% לתושבי העיר ותל אביב היא עיר במצוקת חניה אמתית.
אנא ממך, אם אתה אחראי על המחדל הזה, תדאג להחזיר לנו את הבסיס, משהו קטן בתמורה לגזל - חניה בחניון שסתם עומד שומם ללא המכוניות, מהווה עבורי בסיס.
אגב, לא משנה מה יקרה - את הקול שלי איבדת:)
חניון הרכבת מלא עד אפס מקום


חניון העירייה הסמוך ריק

Go Back  Print  Send Page