רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   הישג לשוטרי פתח תקווה דודו שיראוי ואסף בנו
דף הבית >> כתבות >> הישג לשוטרי פתח תקווה דודו שיראוי ואסף בנו
הישג לשוטרי פתח תקוה:
השוטרים, דודו שיראוי ואסף בנו, מפקדי בסיסי משטרה בעיר, זכו לתעודת הוקרה אישית ממפקד תחנת כפר סבא בעקבות אירוע תפיסת פורצים על חם בתוך דירה בהוד השרון.

יו"ר מיזם 100, שלומי צ'צ'קס, מציין: "את דודו ואסף אני מכיר כבר קרוב ל-8 שנים, עם שחרורי משירות קבע בצבא והתגייסותי כשוטר מתנדב לסיור המשטרה.
ללא ספק, הם מהשוטרים המקצועיים ביותר שזכיתי להכיר!
במשך שנים למדתי מהם רבות על עבודת המשטרה בשטח, ידע מקצועי נרחב שסייע לי להקים בכובע אזרחי את "מיזם 100" כמודל מיוחד במדינת ישראל ליצירת גשר בין ציבור ומשטרה למען בעלי החיים. תושבי העיר נתברכו בשוטרים כמו דודו ואסף".

במהלך אירוע חשד לפורצים לדירה בהוד השרון, דודו ואסף הגיעו בזריזות לתגבר בעיר השכנה וחתרו למגע תוך סיכון חיים, וביחד עם כוחות משטרה נוספים הם הצליחו לבצע מעצר איכותי על חם של הפורצים.

כזכור, רק לאחרונה "מיזם 100" העניק לשוטר דודו שיראוי תעודת הוקרה "יצאת צדיק" על כך שביחד עם יו"ר המיזם - השוטר המתנדב שלומי צ'צ'קס - הם ניהלו בשטח מבצע חיפושים נרחב, בהשתתפות ניידות משטרה, אחר הכלב בולי שנעלם לאדם מבוגר מפתח תקוה. חיפושים שנמשכו גם לתוך ערב ליל הסדר עד הבוקר למחרת בשבת בחג הפסח כשאותר הכלב בריא ושלם!

בימים אלה זכה דודו גם להעלאה בדרגה, צ'צ'קס מסכם: "דודו שיראוי הוא לא רק מפקד ושוטר איכותי ונדיר, אלא הוא גם חבר טוב עם נשמה ענקית, וכייף לי כל-כך לעבוד איתו בניידת המשטרה מזה שנים רבות.
שיתוף הפעולה המצוין בינינו מוביל להישגים ותוצאות מוכחות בשטח - כמו למשל באיתור הכלב בולי בחג הפסח.
ולגבי אסף (אסי) בנו, לדעתי הוא אחד השוטרים הכי מקצועניים שהכרתי עד כה בפעילותי במשטרה, ביחד עם השוטר החונך שלי - אביחי עלאני, לא שוכח את תקופתו של אסי כראש משמרת סיור: יש לו יכולת להפוך כל משמרת לחוויה, תוך החדרת מוטיבציה בקרב כלל השוטרים, והתוצאות מדברות בעד עצמן.
כן ירבו שוטרים כמו דודו, אסף ועלאני שמהווים בעיני מודל לחיקוי בקרב כלל אנשי המשטרה בישראל".


Go Back  Print  Send Page