רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   "החממה LIVE" מגיע להיכל התרבות בפתח תקוה!
דף הבית >> כתבות >> "החממה LIVE" מגיע להיכל התרבות בפתח תקוה!
מופע "החממה LIVE" מגיע להיכל התרבות בפתח תקוה!
                                                                                                    
 

 
 
בעקבות ההצלחה המסחררת של סדרת מופעי "החממה LIVE" והביקוש האדיר למופעים נוספים, ערוץ ניקלודיאון שמח להודיע על צמד מופעים נוסף בהיכל התרבות בפתח תקוה (רח' המכבים 5) ביום חמישי, 24 ביולי 2014.
מעריצי הסדרה יוכלו ליהנות ממופע גרנדיוזי, תוסס ומהנה ולפגוש מקרוב את לי בירן, גאיה שליטא כץ, דניאל ליטמן, שיר מורנו ותמיר גינזבורג, שיכבשו את בימת היכל התרבות בפתח תקוה עם חידושים לשירים מוכרים ואהובים שליוו את הסדרה במהלך שתי העונות האחרונות.


את המופע מפיקה חברת סולן הפקות ומביים אלדר גרויסמן.   
 
מאז עלתה העונה הראשונה לאוויר בחודש דצמבר 2012, הפכה "החממה" ללהיט מסחרר בקרב ילדים ובני נוער על המסך ומחוצה לו: הסדרה שברה את שיאי הצפיה ב VOD, אפליקציה מיוחדת המלווה את עלילתה, בפיתוח ערוץ ניקלודיאון, הגיעה לכ- 180 אלף הורדות למכשירי האייפון, אייפד ואנדרואיד השונים. שני ספרי "החממה" הפכו לרב מכר, אירועי שטח שונים משכו עשרות אלפי ילדים נלהבים, ואף רשמה הישג חסר תקדים כשנמכרה לשידור באנגליה ובכך הפכה לסדרת הנוער הישראלית הראשונה המשודרת בדיבוב לאנגלית ברחבי הממלכה הבריטית.
העונה הראשונה, כמו השניה, של הסדרה, שברו את שיאי הצפיה ב yesVOD והפכו לסדרות הנצפות ביותר. בימים אילו החלה העבודה על העונה השלישית של הסדרה. 

Go Back  Print  Send Page