רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   בשורה: קו 82 של חברת "דן" יפעל במוצאי שבת
דף הבית >> כתבות >> בשורה: קו 82 של חברת "דן" יפעל במוצאי שבת
בשורה לתושבי פתח תקווה: קו 82 של חברת 'דן' יופעל במוצאי השבת
בפגישה שהתקיימה לפני כשבועיים בין נציגי ארגון הנוסעים, 'תחבורה בדרך שלנו', לבין ממונה מחוז מרכז ברשות לתחבורה ציבורית, אסי סוזנה, הבטיח סוזנה לנציגי הארגון כי תיבחן הפעלת הקו במוצאי השבת, בהמשך לבקשת הארגון


במסגרת הפגישות התקופתיות אותן מקיימים נציגי הארגון עם בכירי משרד התחבורה לשיפור מערך התחבורה הציבורית ברחבי הארץ, ביקשו מנכ"ל הארגון, איתי חיים וסמנכ"ל הארגון, דניאל קומיסר, תושבי העיר פתח תקווה, לקדם הפעלתו של קו 82 במוצאי השבת ובשעות הלילה המאוחרות. בהחלטת משרד התחבורה, תחל חברת דן בהפעלת הקו ממוצאי השבת הקרובה, ב-5/3.

לדברי קומיסר, "קו 82 הוא קו מבוקש ואחד הקווים העמוסים בפתח תקווה. היותו של הקו עמוס ופופולארי מצאה את ביטויה בהפעלת הקו באוטובוסים מפרקיים ובנוסף מתאפשרת העלייה בו מכל הדלתות. תדירות הקו עלתה בהדרגה עם השנים וכיום הקו נוסע בתדירות של 10-12 דקות ברוב שעות היום. מסלול הקו אטרקטיבי לנוסעים, בהיותו מחבר בצורה היעילה ביותר את אזור לב תל אביב לרכבת מרכז, מתחם הבורסה, ציר ז'בוטינסקי ועם האזורים הדרומיים והמערביים של פתח תקווה. הקו גם עובר בחמישה בתי חולים שונים (איכילוב, מתחם בילינסון, שניידר, השרון ובית רבקה). יש לציין שמגבלת שעות הפעילות היא מסיבות היסטוריות, גרידא, ובהתחשב בתדירות הקו, חשיבותו האסטרטגית והפופולאריות שלו, לא הייתה כל הצדקה לסיים אותו בשעה מוקדמת."

מאיתי חיים, מנכ"ל הארגון נמסר כי "אנו מברכים על ההחלטה להפעלת הקו במוצאי השבת.
צעד זה ישפר את הנגישות התחבורתית של תושבי שכונות הדרום בפתח תקווה
למרכזי הבילוי, הפנאי והמרכזים הרפואיים בתל-אביב ויקל על העומסים הקיימים בקו 66 של חברת דן.
אנו בארגון נמשיך לפעול לשיפור 'מעטפת השרות' לנוסע, באמצעות 'פרויקט סרדין', העוקב
ובוחן אחר רמת השרות בתחבורה הציבורית, הן במענה ובתיקון ליקויים ועיוותים קיימים והן
בטיפול בתקלות ופגיעה בשרות הניתן בפועל על ידי מפעילי התחבורה הציבורית."

Web: www.tachbura.org


ארגון נוסעי התחבורה הציבורית בישראל שואף בחזונו לשינוי המדיניות התחבורתית בישראל, על מנת שתפעל להעדפת קידום ופיתוח מערכות הסעת המונים בנות קיימא, הנותנות מענה מקסימאלי לצורכי הניידות של אזרחי מדינת ישראל על כל מגזריה ומהוות חלופה עדיפה על פני השימוש ברכב פרטי.


Go Back  Print  Send Page