רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   בסוכות - בואו ללמוד איך להכין גינת פרפרים ביתית
דף הבית >> כתבות >> בסוכות - בואו ללמוד איך להכין גינת פרפרים ביתית
פרפר נחמד – הגרסה האורבנית

חוות ירוק בעיר שעל גג דיזנגוף סנטר תציע בחול המועד סוכות פעילות חווייתית שתלמד את כל המשפחה כיצד לתכנן גינות פרפרים ביתיות

חוות ירוק בעיר, שפועלת בגג מבנה דיזנגוף סנטר, תציע בחול המועד סוכות פעילויות מיוחדות לכל המשפחה, במטרה להעלות את מודעות הציבור לנושאים השונים של קיימות עירונית.

ביום חמישי ה-27.9.18 בין השעות 10:00 עד 11:30 תתקיים הפעילות החווייתית "פרפרים בראש", המיועדת לכל המשפחה, במסגרתה יוזמנו המשתתפים ליצור גינת פרפרים אישית. סביבה שיש בה פרפרים מצטיירת כסביבה קסומה ויפה, אך היא גם בהכרח סביבה בריאה יותר ונקיה מרעלים, אנו בני האדם כאוהבי פרפרים, יכולים בקלות להשפיע ולהבטיח שפע של פרפרים בסביבה שאנו מעצבים. את הפעילות תעביר מעיין בוניץ' קפח, שתכננה וניהלה את הקמתן של עשרות גינות ירק וגינות מושכות פרפרים, והיא תלמד את המשתתפים כיצד ליצור ולתכנן גינה המושכת זני פרפרים שונים וססגוניים. מחיר למשתתף: 45 ₪.ניתן להירשם לפעילויות באתר www.yarok-bair.co.il.

ירוק בעיר 050-4417144

הסיורים וסדנאות החקלאות יתקיימו בחוות "ירוק בעיר" בדיזנגוף סנטר, רחוב דיזנגוף 50 ת"א, בניין B, קומה 4 ליד הבריכה (הגעה מחניון על הגג או מהמעליות השקופות).