רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   ביקור בבתי הספר "עמל" בפתח תקווה
דף הבית >> כתבות >> ביקור בבתי הספר "עמל" בפתח תקווה
מנכ"ל קבוצת עמל ובכירי מערכת החינוך בעירייה ביקרו בבתי הספר עמל בפתח תקווה

מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני, ערכה (9.11.15) יחד עם צוות הנהלת הרשת, ביקור בשני בתי הספר של הרשת בפ"ת, הרב תחומי עמל א' והרב תחומי עמל ב'.
בביקור השתתפו גם בכירי מערכת החינוך בעירייה, רפי הופנברג סמנכ"ל חינוך וקהילה ומנהל מינהל החינוך בעירייה, רויטל שפירא מנהלת האגף לחינוך על יסודי בעירייה וכמו כן יו"ר ועד ההורים של הרב תחומי עמל א' אשר אברג'יל.

מנהלת הרב תחומי עמל א' מירי ענני ומנהלת הרב תחומי עמל ב' סיגל רוזן, הציגו נתונים המצביעים על שיפורים ניכרים שחלו בהישגי שני בתי הספר.
בשיחה שקיימה עו"ד דום עיני עם תלמידים במגמת האוטוטק ברב תחומי עמל א', הם ציינו את שביעות רצונם מהלימודים במגמה ומהאפשרויות שעשויות להיפתח בפניהם בעתיד.
כמו כן ביקרה עו"ד דום עיני בכיתות ביולוגיה וביוטכנולוגיה ברב תחומי עמל ב', והתרשמה מלימודי חקר בתחום המזון שהציגו בפניה התלמידים.

מנכ"ל קבוצת עמל ומנהל מינהל החינוך בעיריית פ"ת, ציינו את שיתוף הפעולה הטוב שיש בין רשת עמל  לעיריית פ"ת, והבטיחו לפעול להמשך פיתוח והעצמת שני בתי הספר של הרשת בעיר.
 


מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני עם תלמיד ומורה במגמת האוטוטק ברב תחומי עמל א', בעת ניסוי ובדיקת מערכות מתקדמות.
מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני ומנהל מינהל החינוך בעיריית פ"ת רפי הופנברג, עם תלמידות ביה"ס הרב תחומי עמל ב' המציגות עבודת חקר שערכו.
 


Go Back  Print  Send Page