רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   אל"מ רוקני האגדי חזר למגרש המסדרים של מד"א
דף הבית >> כתבות >> אל"מ רוקני האגדי חזר למגרש המסדרים של מד"א
לקראת חגיגות 70 שנות עצמאות למדינת ישראל, חזר האל"מ האגדי שפיקד במשך 34 שנים על טקסי המשואות בהר הרצל למסדר מיוחד נוסף- והפעם יצירת מגן דוד והמספר 70 מרכבי ההצלה המיוחדים של מגן דוד אדום

אלוף משנה (במיל') דוד רוקני, הידוע לכולם כאיש האגדי שפיקד במשך 34 השנים האחרונות על טקסי המשואות בערב יום העצמאות בהר הרצל בירושלים ובעיקר היה ידוע בצורות המיוחדות שבנה כחלק מהטקס, חזר למסדר מיוחד נוסף, והפעם פיקד על מתנדבי ועובדי מגן דוד אדום בישראל כשהם יוצרים באמצעות אמבולנסים ורכבי ההצלה המיוחדים את המספר 70 ומגן דוד. בתום המסדר העביר אל"מ (מיל') רוקני למנכ"ל מד"א אלי בין את השרביט כשכוחות מד"א ערוכים לפתיחת חגיגות ה- 70 למדינת ישראל.

בסרטון המיוחד שהוציאו מגן דוד אדום לקראת יום העצמאות ה- 70 למדינה וניתן לצפייה בתחתית העמוד ניתן לראות את אל"מ (מיל') רוקני מכין את המסדר שבסופו יוצרים אמבולנסים ורכבי ההצלה המיוחדים של מד"א את הצורה המדהימה של מגן דוד והמספר 70.

מגן דוד אדום, שהוקם בשנת 1930 הוא חלק בלתי נפרד מחיי האזרחים הישראליים ומההיסטוריה של מדינת ישראל, וכאשר ישראל חוגגת 70 שנים, במד"א חוגגים גם 88 שנים של הצלת חיים.

הסרטון חושף מספרים נוספים על כוחותיו וגודלו של מד"א: 161 תחנות מד"א פרוסות בכל הארץ, מאילת ועד מטולה, 1050 אמבולנסים, 500 אופנועים, 2,200 עובדים והמספר המרשים ביותר, כמות המתנדבים: 22,000 אנשים מתנדבים במד"א ותורמים להצלת חיים.

מנכ"ל מד"א אלי בין: " ביום העצמאות ה- 70 למדינת ישראל, והשנה השמונים ושמונה לפעילותו של מגן דוד אדום נפנה מבטנו גם אל עבר העתיד, לצמיחה, להתפתחות מקצועית וטכנולוגית, להגשמת השאיפות ולהגעה לשיאים חדשים. מד"א ארגון ההצלה הלאומי של ישראל מאחל יום עצמאות שמח לכל עם ישראל."

זכי הלר

דובר מד"א
  

Go Back  Print  Send Page