רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   אודות רמי גרינברג ראש העיר הבא של פ"ת
דף הבית >> כתבות >> רמי גרינברג ראש העיר הבא >> אודות רמי גרינברג ראש העיר הבא של פ"ת
רמי גרינברג - ראש העיר הבא של פ“ת

במשך עשרים השנים האחרונות, אני פעיל בצורה אינטנסיבית בפעילות הציבורית והפוליטית המוניציפלית והארצית.

בגיל 14 נבחרתי לשמש כיו"ר תנועות הנוער בעיר. פעלנו רבות למען בני הנוער בפרט ולקידום נושאים ציבוריים בעיר בכלל. את לימודי בתיכון סיימתי בבית ספר "אמי"ת בר-אילן" במגמה ביוטכנולוגית.

למדתי משפטים במכללת שערי משפט וסיימתי את התואר בהצטיינות. את התמחותי בעריכת דין ביצעתי בבית המשפט השלום בתחום הפלילי ומוסמך עו"ד משנת 2006.

בשרותי הצבאי שירתי כקצין ביחידה מובחרת, דובדבן וקיבלתי תעודות הצטיינות רבות. במסגרת שירותי הצבאי אף נפצעתי במהלך פעילות מבצעית. כיום, אני משמש כמפקד פלוגה בדרגת רב סרן בחטיבת צנחנים במילואים. במסגרת שירותי הצבאי השתתפתי במבצע "חומת מגן", מלחמת לבנון השנייה, מבצע "עמוד ענן" וכן מבצעים רבים נוספים.


לאחר שירותי הצבאי התגייסתי ליחידה מובחרת במשטרת ישראל - היחידה המרכזית של מחוז תל-אביב בתחומי הבילוש והמודיעין וטיפלתי בין היתר בפשיעה בכירה וארגוני הפשע. בשלב מאוחר יותר, שירתי אף ביחידה המרכזית של מחוז מרכז (שהעיר פתח-תקווה נמצאת בתחום אחריותה) וזאת בתחומי חקירות ובפשיעה בכירה. במסגרת שירותי במשטרה זכיתי לתעודות הערכה, הוקרה והצטיינות.


במשך שנים פעלתי במסגרת מועצה אזורית דרום השרון בכול הקשור לקידום נושאים ציבוריים. עבדתי בעיריית הוד השרון במסגרת אגף הביטחון ופעלתי רבות בכול הקשור לטיפול בנושאי בטחון שוטף ובחירום וכן בנושאים עירוניים נוספים רבים ומגוונים. בעבר עבדתי בעיריית פתח-תקווה בתפקיד עוזר מנכ"ל וקידמתי את המערכת העירונית בכל התחומים וביצעתי פרויקטים רבים ברחבי העיר.


שימשתי לאחרונה בתפקיד מנהל האגף לקידום המערכות העירוניות בעיריית פתח-תקווה, כאשר בתפקידי זה טיפלתי באמצעות המערכת העירונית בכל הפרמטרים התפעוליים, מול התושבים וועדי השכונות באופן ישיר.

בנוסף לאמור ובמשך שנים רבות התנדבתי בארגונים ארציים ועירוניים ואף הייתי חבר בהם וזאת כחלק מהתרומה למען החברה והמדינה. בין הארגוניים ניתן למנות את ארגון "לתת", התנועה לאיכות השלטון, "אומץ", ועמותות רווחה שונות כעמותת "חסד ומשגב" המסייעת רבות לנזקקים ברחבי העיר.


אני בן לאב ניצול שואה וכפועל יוצא מכך אני גם פעיל בכל הקשור לטיפול בניצולי שואה וקידום הנושאים הקשורים לרווחתם בפרט ולקשישים בכלל. אני מחובר בקשר ישיר והדוק עם פוליטיקאים בכירים ברמה הארצית והמוניציפאלית, ובאמצעות קשר זה ניתן לקדם פרויקטים רבים בעיר כולל השגת משאבים ואמצעים רבים בדגש על תחומי התחבורה, איכות הסביבה, ספורט, תרבות, גמלאים, רווחה, צעירים, חינוך וכו'.

   "עשייה ציבורית אינה קריירה, כי אם שליחות"

בשנים האחרונות, כחבר מועצה הסתובבתי ועדיין מסתובב רבות בשטח, אני מקשיב ושומע את בעיות וטענות התושבים. רבים יעידו שלא הסתפקתי בתשובות ממלכתיות ומפולפלות, ולא פעם גם יזמתי פגישות אישיות עם יריבי הפוליטיים ופקידיהם כדי שדברים יבואו על תיקונם. בתפישתי, עשייה ציבורית איננה קריירה, כי אם שליחות. בכל שנות כהונתי כחבר מועצה לא לקחתי שקל מהעיירה ואף סירבתי, כשהוצע לי, להחזיק תיק בשכר שאינו טומן בחובו כל סמכות ועשייה.


אפעל להתחדשות עירונית בשכונות מרכז העיר ואשמור על ביטחון התושבים ע"י סיירות ביטחון עירוניות ברובעי העיר השונים. אפעל מול משרד התחבורה לקדם תכנית שתקל על עומסי התנועה הכבדים בצירים המרכזיים בעיר, ואפעל להנגשת התחבורה הציבורית לכל חלקי העיר ובמיוחד בשכונות הקצה. לשם כך, אנצל את קשריי במשרד התחבורה ואפעל בנחישות.

 
אמשיך להילחם בשחיתות המוניציפאלית! שהיא בסיס הבעיה בשלטון המקומי. אצלי אין מעמדות, פלגים, עדות וזהויות – כל אדם באשר הוא, שווה בעיני לזולתו.


אוביל להישגים בתחום החינוך ע"י הזרמת משאבים למערכות החינוך בעיר, והקצאת שעות לימוד נוספות לתלמידים החלשים.
אדאג למסגרות חברתיות ראויות מחוץ לבית הספר, לרבות פיתוחן ומיצובן של תנועות הנוער ברחבי העיר.

אדאג לשיפור התשתיות והתברואה בעיר. לא ייתכן שבחלקים רחבים בפתח תקווה יזדקקו התושבים לסירת הצלה כדי לצאת מביתם בימים גשומים. וכן, אני לא אתן שרחובות העיר ימשיכו להיות שדה מוקשים של נפלי זבל וצואת כלבים. אצלי הרחובות יהיו נקיים – זה טוב לתדמיתה של העיר וכמובן לבריאותנו.

זה כמובן רק על קצה המזלג. העבודה היא רבה ואני דרוך לקראתה ומצפה לה בכיליון עיניים. ב-31 באוקטובר, ביום הבחירות, נוביל יחד את השינוי המיוחל. בהצלחה לכולנו.