רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   רופא עור ב'כללית' – עכשיו גם באונליין
דף הבית  >>   >>  רופא עור ב'כללית' – עכשיו גם באונליין

( 18/09/2016,  יום ראשון)
התייעצות עם מומחים ברפואת עור,
בשעות הערב מכל מקום מהסמארטפון או מהמחשב

כללית משיקה שירות חדשני ובלעדי ללקוחותיה - רופא עור און־ליין - המאפשר להתייעץ עם מומחים ברפואת עור באמצעות וידאו־צ'ט בימים א'-ה' בין השעות 20:00-24:00, ללא תשלום. השירות החדש מצטרף לשירותי האון־ליין של הכללית בהם ניתן מענה לאלפי לקוחות מדי חודש על ידי רופאי ילדים ורופאי משפחה. שירות רופא עור און־ליין יספק ייעוץ והכוונה רפואית למטופלים עם בעיות עור שונות.

לראשונה, הרופא יוכל לקבל, בנוסף לשיחת הווידאו־צ'ט, תמונות סטילס שיישלחו אליו באופן מאובטח באמצעות אפליקציה שפיתחה כללית במיוחד לשירות זה.
המענה הרפואי יינתן למגוון בעיות עור כמו: אקנה (פצעי בגרות) המופיעה אצל 85% מבני ה־12-35, אסתמה של העור שממנה סובלים 30% מהילדים וכ־10% מהבוגרים, נשירת שיער והקרחה הרווחת בקרב כ־80% מהגברים הישראליים, דלקות עור, פטרת בעור ובציפורניים, גרד, הפרעות פיגמנטציה, הרפס, עקיצות חרקים ועוד. השירות אינו מיועד להערכה של נקודות חן, חשד להימצאותם של גידולים סרטניים של העור או מצבים מסכני חיים.

לדברי מנכ"ל כללית, אלי דפס: "בשנים האחרונות אנחנו מוסיפים עוד ועוד שירותים דיגיטליים במטרה להתאים את שירותי האון ליין, שאין כדוגמתם בישראל, לקצב הטכנולוגי המואץ ולסגנון החיים המשתנה של לקוחותינו. הנתונים מראים כי לשירותים אלה יש ביקוש גדול בכל אזורי הארץ, הם מצמצמים פערי בריאות ומשפרים את הנגישות והזמינות לשירות רפואי".

סיכום הייעוץ נשלח למטופל במייל ומתועד בזמן אמת בתיק הרפואי האישי של המטופל, על-מנת לאפשר המשך טיפול ומעקב. אם רופא העור מתרשם כי נדרש המשך בירור, ייקבע למטופל תור המשכי לביקור במרפאה אצל רופא עור או אצל רופא המשפחה. כמו כן, באפשרותו להנפיק מרשם חתום דיגיטלית.
השירות פועל בימים א'-ה', בין השעות 20:00-24:00 והוא ניתן ללא תשלום. כדי להתייעץ גולשים לאפליקציה או לאתר כללית כמו כן, ניתן להתקשר למוקד 2700*.

קרדיט לתמונה של ד"ר גיא שלום: דוברות כללית
איך זה עובד?
https://www.youtube.com/watch?v=f9E0t1FTktE