רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   הלהיט שכובש את המדינה הגיע לפתח תקווה
דף הבית  >>   >>  הלהיט שכובש את המדינה הגיע לפתח תקווה

( 28/07/2016,  יום חמישי)
פי קיי ישראל - מתאמנים ונהנים
מה זה FIT K?
פיט-קיי הוא פרוייקט ייחודי בארץ שתופס תאוצה, כרגע עם 7 סניפים ברחבי הארץ ובדרך לכל בפארק בישראל. בעצם זהו מודל שמשלב פעילות ספורט חברתית מהנה עם תזונה נכונה. המטרה שלנו לסלול למשתתפים מסלול חוויתי שיצור את התנאים והמוטיבציה לאמץ לעצמם אורח חיים פעיל ובריא. אנחנו עוזרים לאנשים להשיג תוצאה של הרגשה טובה, ירידה במשקל, חיטוב הגוף, וכמובן שיהיה הרבה כייף להתאמן יחד
מהו סוג האימונים ב-FIT K?
האימונים בפיט-קיי הם אימונים פונקציונלים שמעודדים בניית מסת שריר ושריפת שומנים, חיטוב ומיצוק וכמובן שיפור הכושר.האימונים מבוססים על עבודה לפי זמנים, כך שכל אחד מתאמן לפי הקצב שלו ולפי רמת הכושר שלו. לכן האימונים מתאימים לכל הגילאים ולכל הרמות. כולם מרגישים בשיפור מאימון לאימון, הן בהרגשה, הן ברמת הכושר והן במיצוק הגוף.
מהי חבילת הליווי האישית של FIT K?
כל משתתף שמצטרף לתוכנית מקבל מאיתנו:
1. מדידות ומעקב אישי- נמדוד הרכבי גוף (אחוזי שומן, מסת שריר, שומן תוך בטני) כדי שנוכל לראות את נקודת ההתחלה ולעקוב אחר השיפורים
2. פגישה אישית עם המאמן- בפגישה ננתח את הנתונים, נאתר את הכשלים בהתנהלות התזונתית ונבחר מטרות כדי להשיג אותן. בפיט קיי אתה לא לבד, המאמן שלך ילווה אותך בדרך להשגת המטרה שלך.
3. הכשרה תזונתית- נלמד איך להתנהל נכון מבחינה תזונתית. עקרונות תזונה פשוטים וישימים כחלק בלתי נפרד משמירה על בריאות, משקל תקין ואורח חיים בריא ופעיל.
התוכנית זוכה להצלחה רבה והמתאמנים משיגים במהלך התוכנית תוצאות מרשימות
בואו הירשמו בקישור והצטרפו אלינו
http://fitk.co.il/moreinfo/?ad=fb1247