רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   גיוס מטפלים סיעודיים לטיפול בקשישים בפתח תקוה והאזור
דף הבית  >>   >>  גיוס מטפלים סיעודיים לטיפול בקשישים בפתח תקוה והאזור

( 09/06/2016,  יום חמישי)
עמותת מטב יוצאת בקמפיין מאסיבי
לגיוס מטפלים סיעודיים לטיפול בקשישים בפתח תקוה והאזור

עקב היקפים הולכים וגדלים של ציבור הזקנים בישראל,
מגייסת עמותת מטב עובדי סיעוד איכותיים שיוכלו לספק מענה מקצועי הולם לצורך הגובר

יוני 2016. העליה בתוחלת החיים, בישראל כמו בכל העולם, יוצרת מצב של ציבור הולך וגדל של אזרחים וותיקים. רוב הזקנים בישראל בוחרים להמשיך לחיות בביתם, כל עוד המצב מאפשר להם לעשות כן. כ17% מהזקנים המתגוררים בביתם מוגדרים כזקוקים לעזרה או לסיוע וכזכאים לקבל עזרה מידי מטפלת במימון המוסד לביטוח לאומי. לאור עלייה זו במספר הקשישים, יוצאת עמותת מטב, ארגון רווחה ותיק העוסק בסיעוד ובטיפול באדם המבוגר, בקמפיין לגיוס מטפלות בפתח תקוה והאזור.

עמותת מטב מפעילה סניפים בפתח תקוה, ראש העין והאזור, המספקים לאזרחים וותיקים באזור שירותי סיעוד, טיפול אישי, מידע בנושא מיצוי זכויות ועוד.

חנה ברקאי מנהלת מרחב דן בעמותת מטב : "אנחנו מחפשים נשים וגברים עם לב רחב ויכולת נתינה, שמעוניינים לסייע לאנשים מבוגרים בחיי היום יום בביתם. העבודה כוללת עזרה אישית וביתית בפעולות כמו בישול, קניות, ליווי לסידורים שונים ולא פחות חשוב מכך, סיוע בהפגת הבדידות שהיא אחד המאפיינים הבולטים של הגיל המבוגר. יש זקנים שמצבם מצריך סיוע רחב יותר כמו עזרה ברחצה וכיוב'. כדי שהמטפלים יוכלו לבצע את תפקידם בצורה מיטבית, מעניקה להם מטב הכשרה מקצועית בשכר מלא וליווי שוטף על של אנשי מקצוע.

"אנו משקיעים בפעילויות גיבוש ורווחה ומציעים סדרה של הטבות ייחודיות ולא סטנדרטיות למטפלות כמו : קרן מלגות ללימודים אקדמאים לילדי המטפלות, סדנאות לניהול כלכלי משפחתי, קרן סיוע למצבי חירום וביטוח בריאות בהסדר מיוחד. התפקיד מאפשר עבודה בשעות גמישות, קרוב לבית ומתאים גם לאנשים בגיל מבוגר שמחפשים עבודה למס' שעות ביום והשתייכות לארגון גדול מסודר וערכי".

לפרטים : עמותת מטב – 073-2393333

http://www.kfarganim.co.il/%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D.html