רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   'כללית' מרחיבה את הזכאות לפטור מאגרת מיון ללקוחותיה
דף הבית  >>   >>  'כללית' מרחיבה את הזכאות לפטור מאגרת מיון ללקוחותיה

( 30/03/2016,  יום רביעי)
'כללית' מרחיבה את הזכאות לפטור
מאגרת מיון ללקוחותיה

'שירותי בריאות כללית' מרחיבה שוב את רשימת המצבים המזכים בפטור מתשלום על פניה לחדר מיון ומוסיפה ל-14 מצבים שהרחיבה בעבר מצבים נוספים אשר מזכים בפטור. הזכאות הינה בנוסף לרשימת הפטורים הקבועים בסל הבריאות הממלכתי.

לדברי אלי דפס, מנכ"ל שירותי בריאות כללית "כארגון בריאות המטפל בלמעלה מ- 4.3 מיליון לקוחות אנו פועלים להקל על לקוחותינו ולהנגיש שירותים באמצעות הרחבת רשימת המצבים המזכים בפטור מתשלום במיון, זאת בנוסף להרחבה שעשינו לפני כשש שנים. מטרתנו היא להבטיח שלקוחות לא ישתהו בפניה לקבלת טיפול רפואי משיקולים של עלויות כספיות".

החל מה-15 למרץ 2016 לקוחות כללית זכאים לפטור מאגרת מיון גם במצבים הבאים: פניה למיון בשל חבלת ראש לילדים עד גיל שנתיים ומבוגרים מעל גיל 70; מקרים של פריקת לסת; התקף היפוגליקמיה לחולי סכרת נעורים (מתחת לערך 60); נשים הרות הסובלות מדימום מסיבי ובמקרים של חוסר תנועות של העובר משבוע 25 ואילך; פרכוסים עקב חום כאשר הפניה למיון הינה בשעות שהמרפאות ומוקדי רפואה דחופה סגורים; תיקון גבס שהושם יממה קודם, כאשר הפניה למיון בשעות שהמרפאות ומר"מ סגורים.

על פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי פנייה לחדר מיון מחויבת בתשלום אגרה, למעט מקרים בהם הפונה אושפז בבית החולים או שסיבת הפנייה למיון מופיעה ברשימת הפטורים הקבועים בחוק. לרשימת המצבים המזכים בפטור מאגרת מיון בכללית מצורף קישור
http://www.clalit.co.il/he/info/ServiceBag/Pages/Service.aspx?pk=798&src=undefined%2Fhe%2Finfo%2FServiceBag%2FPages%2Fdefault.aspx%3Ffromservice%3Dtrue%23k%3D70069