רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   תיווך המושבה נדל"ן בכפר גנים ג' פתח תקווה
דף הבית >> דירות למכירה בפתח תקווה כפר גנים >> תיווך המושבה נדל"ן בכפר גנים ג' פתח תקווה
                 נדל"ן בכפר גנים ג' פתח תקווה - איך לסגור עסקה מוצלחת
 
מאת: בלהה שמואלי, מומחית לשיווק נדל"ן כפר גנים ג'.
         תיווך המושבה - נדל"ן בכפר גנים ג' פתח תקווה

 
שכונת כפר גנים ג' צמחה לה מתוך אזור הפרדסים של פתח תקווה. עצי ההדר פינו את מקומם לטובת שכונה חדשה ומעוצבת, המכונה גם העיר הירוקה של פתח תקווה.
תחילה לא עמדנו על טיבה של כפר גנים. לא ידענו כיצד תתפתח, איזו איכות חיים תהיה בה ואיזו אוכלוסיה תתמקם בה. הדברים התבהרו במהלך הבנייה והאכלוס.
האזור הפך להיות לרובע יוקרתי המושך אליו תושבים מהסביבה הקרובה ומרחבי הארץ. אזור אורבאני בעל צביון ארכיטקטוני מתקדם המשובץ למכביר בפינות חמד ירוקות, בתים בגובה ממוצע ( 7-8 קומות) ביניהם גינות, גני שעשועים, גני ילדים, בתי כנסת, בתי ספר וגולת הכותרת - מרכז מסחרי קניון גנים  שכונתי מקסים.
בכפר גנים ג', גרים זה לצד זה, בהרמוניה, זוגות צעירים ומבוגרים, חילוניים ודתיים, בני פ"ת בכפיפה אחת עם תושבים חדשים, צברים לדורותיהם עם עולים חדשים.
כפר גנים ג'  עדיין בתהליך צמיחה ופרויקטים חדשים נמצאים בתכנון ובהקמה. בעתיד יתווספו מוסדות חינוך, מבני ציבור, מקומות חניה, גינות ועוד.

המיקום המרכזי של כפר גנים ג' והנגישות הקלה לכביש 471 (מכבית) ,מושכיםאליה תושבים מכל רחבי גוש דן והשרון.
מחירי הנדל"ן בשכונה ובפתח תקווה בכלל מושפעים ממצב הנדל"ן בכל הארץ וחוסר הוודאות, השמועות, הכתבות וניתוחי השוק משפיעים על כולנו. שוק הדירות הפך ל"בורסה" שכל רחש משפיע על מחירה.
עם זאת, למרות המצב הכללי מתבצעות בכפר גנים ג' עסקאות ריאליות של מוכרים רציניים מול קונים רציניים.

קניית דירה או מכירת דירה יעשה אדם, בממוצע, פעמיים במהלך חייו. זוהי בוודאי העסקה הגדולה, המשמעותית והיקרה ביותר העומדת בפניו. כיצד יעשה זאת בצורה נכונה ויחתום על עסקה מוצלחת?
בקניית דירה או מכירת דירה עצמאית רבות השאלות: באיזה מחיר לצאת למכירה? כיצד לפרסם והיכן? האם האנשים הנכנסים לביתי הם לקוחות רציניים?באיזה סכום נסגרות עסקאות? אילו דירות מתחרות בדירתי ?
כיצד לנהל מו"מ מול לקוח פוטנציאלי?
כאשר אדם עומד בפני החלטה כה חשובה ומשמעותית, כדאי מאוד להתייעץ עם איש המקצוע הטוב ביותר. הניסיון למכור את דירתך באופן עצמאי או באמצעות תיווך לא מקצועי עלול להוביל לעסקה שמחירה לא ראלי.
על כן, לפני שאתם בוחרים מתווך למכירת דירה או קניית דירה, רצוי להתייחס למספר דברים:
בחרו מתווך בעל רישיון של משרד המשפטים, מתווך מומחה לאזור בו אתם רוצים למכור / לקנות דירה ,וודאו כי המתווך אכן עושה את רוב העסקאות באזור. כמו-כן, תמיד כדאי לקבל המלצות מהתושבים בסביבה.
לאחר סגירת החוזה נותר לכם רק להתרווח בכורסא וליהנות מדירתכם החדשה.
כל תנודות הנדל"ן ומחירי הדירות השונים כבר מאחוריכם.

 


Go Back  Print  Send Page