רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   תחרות צילום 2012
דף הבית >> תרבות בעיר >> תרבות בכפר שלנו >> תחרות צילום 2012

 

תחרות צילום "ילדי השכונה"
 
תחרות הצילום השנייה של כפר גנים ג' יוצאת לדרך . התחרות נושאת פרסים יקר ערך ומטרתה להכיר את תושבי השכונה באור אחר: חברי, אוהד ומפרגן. נושא התחרות הינו "ילדי השכונה" בה אנו מבקשים לקבל מההורים תמונות של ילדיהם בצורה הומוריסטית, משעשעת ומבדרת.
התחרות בניהול שלום עטר ואייל גליק חברי ועדת תרבות מטעם ועד השכונה ובחסות מתנ"ס עולמות וחנות הצילום "מיי דיגיטל" אשר ממוקמת בקניון גנים.
 
התחרות פתוחה אך ורק לתושבי השכונה בני כל הגילאים ומלווה בצוות שיפוט נבחר שהם צלמים תושבי השכונה שהתנדבו בשמחה לכך: צבי פורת - בעל וותק של יותר מ-30 שנה במחלקת צילום של התעשייה האווירית ובמחלקת ניסויי טיסה. ליאור שי -  אשר הקים בשנת 2005 סטודיו לצילום בכיכר המדינה מתוך אהבה אמיתית לצילום אירועים וזאת לאחר שצבר ניסיון רב שנים בתחום זה.
הערכת הצילומים תתבצע על סמך קריטריונים מקצועיים של עמידה בנושא הצילום, רמה אומנותית והסיפור שמאחורי התמונה.
לאחר הרשמה קצרה, כאן באתר, חתימה על תקנון התחרות וחתימה על הסכמה כי תמונת הילדים תפורסם באתר השכונתי, צלמים יוכלו להגיש עד שלוש תמונות שלהם לתחרות כאשר אין הגבלה לזכייה, את התמונות יש להקטין (עד לגודל מכסימלי של MB1) ולשלוח בצירוף שם התמונה והסיפור מאחוריה. תאריך אחרון למשלוח תמונות לתחרות הינו ה-10 ביוני.
לאחר סינון ובחינת התמונות על ידי צוות השופטים, התמונות יועלו לאתר השכונה ויוצגו שם לכל ימי התחרות. בנוסף, בעולמות תתקיים תצוגת תמונות נבחרות למשך חודש ימים, כאשר התושבים יוכלו להגיע, להתרשם ולהביע דעה.
צלמים אשר יקבלו הודעה בדבר בחירת תמונתם לתערוכה, ייגשו לחנות הצילום "מיי דיגיטל" בקניון גנים עם קובץ התמונה המקורי בגודל של MB 6 לפחות, בדיסק רגיל או בדיסק און קי וימסרו אותה בדלפק.
תחילת התערוכה הינה באמצע יוני ולמשך יותר מחודש, במהלך תקופה זו תיפתח הצבעה לכולם ולתושבים תהיה האפשרות להצביע באתר השכונה ולהשפיע מי יהיו הזוכים המאושרים. בנוסף, ביום ההכרזה באירוע חלוקת הפרסים תהייה קלפי שבה עדיין יוכלו להשפיע על התוצאה. משקל ההצבעה של הציבור היא 40% ושל צוות השופטים 60% לכן, עד לרגע ההכרזה, עדיין אפשר להשפיע.
 
טקס חלוקת הפרסים יתקיים בעולמות בהשתתפות נותני החסויות והתושבים. ובמעמד זה יוכרזו הזוכים אשר יצולמו לגיליון העיתון הבא. זאת ועוד, באירוע זה תהייה גם הגרלה נושאת פרסים בין המבקרים, פעילויות לילדים ועוד.
ההורים של הילדים המצולמים יוכלו לרכוש את התמונות בסיום התחרות במחיר סימלי וכל ההכנסות ממכירה זו ייתרמו למטרות צדקה בתחומי העיר.
 
בהצלחה לכולם,
 
מאחלים:
 
שלום עטר ואייל גליק – מארגני התחרות
 


 


Go Back  Print  Send Page