טקס חלוקת הפרסים לכל הילדים שבנו חנוכיות והשתתפו בתחרות שהתקיימה בקניון גנים.
הטקס התקיים ברחבה המרכזית של הקניון והיה למעשה ארוע השיא של התחרות שנמשכה כל ימות חג האורים ומשכה אליה מאות ילדים והורים להצבעה לחנוכיה האהובה או רק לביקור בתערוכה/תחרות המעניינת ומסקרנת.
מאוד התרגשתי לעמוד מול עשרות הילדים שישבו על המחצלת הענקית אותה דאגו לפרוס עובדי הקניון המדהימים שסייעו לנו לאורך כל הדרך,ומבחינתי היה זה רגע שהכיל בתוכו ימים של הכנה,התרוצציות והתרגשות רבה באותם ימים שביקרתי בבתי הספר וראיתי את תערוכת החנוכיות המקדימה ואת ההשקעה הגדולה של הילדים וההורים וכמובן לא נשכח את מנהלות ומורות בתי הספר שהשקיעו באהבה גדולה בתחרות זאת.
שלום עטר(הוגה הרעיון ומנהל התחרות),שירן רובינשטיין,אייל גליק(דאג לארגן את הפרסים),דורון קורן(תלה בלונים),חן בן משה ורז בן משה שישבו ליד הקלפי וסייעו להורים ולילדים להבין איך מצביעים(אני בעצמי לא כל כך הבנתי:) חילקו עטים וטפסי הצבעה,המורות של בתי הספר הדר,נוה עוז,ביאליק וממ"ד כפר גנים שסייעו והביאו פלקטים וכן המורה נירה מהממ"ד שבאה מחוץ לעיר ביום הראשון כדי להשגיח שילדי בית ספרה מסתדרים !! לכולם מגיעה תודה ענקית על הסיוע וכולם אחראים להצלחת התחרות והתערוכה.

צדוק בן משה

שמות הזוכים במקומות הראשונים

חנוכיה מספר 18 מקום ראשון נעם לוי כיתה ו' 4 בית ספר הדר
חנוכיה מספר 30 מקום שני נעה רייש ג' 4 בית ספר ממ"ד כפר גנים 

חנוכיה מספר 31 מקום שלישי מיכל כביר א' 2 נוה עוז
חנוכיה מספר 33 מקום רביעי גל חמו א' 1 בית ספר הדר

תמונות מהטקס

זה המקום לומר תודה ל.........

דורונדל"ן,ביג צעצועים,בנק הפועלים,בנק לאומי,יריד האופניים וחברת "חגור"

והתודה הגדולה מכולן מגיעה ל "רימקס" שהשתתפו בקניית כל הפרסים הראשונים.

Bookmark and Share