רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   שיטת NLP
האם קרה שחשבתם לעצמכם "למה הגבתי כך" ? קרה שהרגשתם שחבל שלא יכולתם להגיב אחרת ? ואולי הטרידה אתכם השאלה איך זה שעם כישרונות ונתונים כמו שלי, עדיין קשה לי להתמיד בעבודה? בזוגיות ? ומה לגבי ילדך החולם על הצלחה בלימודים ובחברה, אבל לא מצליח להשיגה?  ומה לגבי הלחץ של הבת שלך לפני כל מבחן ובמהלכו ? איזה הרגשה יש לך כשמספר הטלפון של האקס שלך מופיע על צג הטלפון ? וטיסות ? כמה מפחידות אתכם טיסות ? ממש כמו הפחד ממעליות או חיסונים ? קרה שחשבתם כמה טוב היה להפטר מהפחד המעיק ומהחשש המעצבן הזה ?
סביר להניח שהתשובות לשאלות אלו אינן קלות, והפתרונות נדחו לפעם אחרת.
אם הייתי מציעה לך דרך להבין ולהתמודד עם התגובות שלך, ללמוד אותן ולשנות אותן, זה היה מעניין אותך ? ואם הייתי מאפשרת לך לנקות רגשות ואמונות מגבילות שמונעים ממך פריצת דרך בזוגיות או בקריירה, האם לא היית רוצה בכך? ואולי רצית להקל על כאב מטריד שהרופאים לא מוצאים לו גורם ? היית רוצה לנסות זאת ? 
אם כן, אשמח להציג לפניך את שיטת ה NLP.  NLP היא שיטת טיפול מדהימה המועילה לכל בעיה: אישית, זוגית, משפחתית, כלכלית, בריאותית ועוד.
בעזרתה של שיטת ה-NLP  יכול כל אחד לעזור לעצמו. להתמיד בתגובות רצויות ולהימנע מתגובות אחרות. להכיר את תבניות ההתנהגות והרגש ולהשתמש בהן לפי בחירה. להכיר ביכולות ובמשאבים האישיים ולהעצים אותם, ללמוד שיטה באמצעותה ניתן להבין כיצד עובד המוח שלך ויחד עם זאת ליצור דרך חשיבה והתנהגות שיובילו לתוצאה רצויה, בכל תחום.

 
 אני מזמינה אתכם לפגישה להכרת "הטייס האוטומטי" שלכם, להבין אותו ואת כוונתו ולהוביל אותו למקום הרצוי. בפגישה אישית נוכל באמצעות שיחה לטפל בכל נושא שתרצו, על מה שמרתיח אתכם ועל מה שמהווה לגביכם איתות אזהרה, על מילים שמקפיצות אתכם ועל כאב שאף רופא לא מוצא לו הסבר. כל מה שתרצו לשנות, לפי בחירה שלכם.
בשיחה נעימה והנחיה נכונה נוכל ביחד למצוא את הדרך להתגבר על כל מחסום או בעיה, ולעיתים אף נגלה שהבעיה כלל אינה קיימת.
לקביעת פגישה אישית התקשרו אלי 052-7468588, ואשמח להכירכם.

 


Go Back  Print  Send Page