רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   רכבת קלה - חדשות.

סיכום הפגישה של ועד ותושבי השכונה עם נת"ע בעניין הרכבת.

סיכום הפגישה                     מצגת נת"ע רכבת קלה

פרוטוקול ישיבת ועדה ארצית - דחיית ההתנגדות שלנו למעשה !!!

בתאריך 24.11.09 התקיימה ישיבה סגורה של הועדה הארצית שדנה בהתנגדות והחלופה שהוגשה על ידינו וע"י ע. פ"ת למעבר הקו הסגול של הרק"ל בשכונתינו. הועדה שמעה את ההייחסות של חוקרת תנועה שמונתה לבדוק את ההתנגדויות השונות שהוגשו. החוקרת המליצה לא לקבל את התנגדותינו והועדה אישרה את המלצתה.
מצ"ב פרוטקול הועדה הארצית שאושר רק אתמול לפרסום.
 
ב-20.12. התקיימה פגישה בין נציגי הוועד לנ.ת.ע. במשרדי החברה. מטרת הפגישה היתה שיתוף פעולה בין הוועד לחברה וללמוד לעומק את משמעויות הפרויקט. בפגישה סוכם שנציגי החברה יגיעו אלינו ויציגו לתושבים תוכנית מעודכנת. זמן משוער למפגש: אפריל מאי. אנחנו נעדכן בהמשך על התאריך המדויק.
מצ"ב סיכום הפגישה.
 
הצלחנו להגיש את ההתנגדות בשלב התכנון הראשוני ולמרות שהוא עוד לא נפתח להתנגדות הציבור, ההתנגדות שלנו נידונה בועדה הארצית. כמו כן הצלחנו לרתום את ע. פ"ת לטובתינו והיא גם הגישה התנגדות דומה. בכל מקרה מדובר בתכנית לטווח ארוך מאוד ויכולים להיות בה שינויים ועיכובים רבים. הקו האדום של הרכבת הקלה (שיעבור בז'בוטינסקי) יהיה הראשון לביצוע והוא מתעכב מס' שנים והזכיינים לא עומדים בהתחיבויותיהם. טרם החלו העבודות לאורך הציר פרט לפ"ת ולכן עוד רבה ומפותלת הדרך. בנוסף ידוע לנו שבעוד שנתיים יהיה שלב של התנגדויות תושבים לקו הסגול ואז גם נוכל להתערב ולפעול. 
 
בברכה,
דורון קורן.

ירושלים בזמן העבודות על הרכבת הקלה.

כך זה נראה היוםGo Back  Print  Send Page