פניות לדורית מנצור בנושא גני ילדים וצהרונים  |  פניות לשלום עטר בנושא פעילות תרבות  |  פניות לדורון קורן בנושאי מבני ציבור, תכנון ובנייה.  |  פניות לאדי גרבר בנושא פיתוח  |  
 


 
  רישום לניוזלטר

 
 
 

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   קלינאית תקשורת נועה קידר
דף הבית >> מומחים >> קלינאית תקשורת נועה קידר

 

שמי נועה קידר-קלט ואני קלינאית תקשורת.
בעלת תואר ראשון ושני בהפרעות בתקשורת. בוגרת אוניברסיטת תל אביב.
במשך 8 שנים טיפלתי בילדים בעל קשיי שפה, היגוי, קול וגמגום במסגרת מכון שמיעה ודיבור.
בנוסף, ב- 10 השנים האחרונות אני קלינאית תקשורת במרכז לגיל הרך ב -"בית איזי שפירא" ברעננה, שם אני מטפלת בילדים בעלי קשיים התפתחותיים ומתמחה בנושא תקשורת תומכת וחליפית.
כמו-כן, אני מטפלת בילדים לקויי תקשורת ועבדתי בעבר במרכז הטיפול "אלוט"ף השרון". בשנה האחרונה אני מדריכה בנושאי תקשורת ושפה בגן שיקומי לילדים בעלי שיתוק מוחין בבני ברק.
בעלת קליניקה פרטית משנת 2008.
 
התפתחות התקשורת והשפה של ילדכם מתחילה מרגע בואו לעולם. בכי,קשר עין, חיוך וקול שבהמשך הופכים למגוון הבעות פנים, משחק קולי והעברת מבט בין מבוגר וחפץ הם דרכי התקשורת הראשוניות. עוד לפני גיל שנה, תינוקות מראים לנו כוונות תקשורתיות כמו בקשה, שיתוף בחוויה ומחאה, ממלמלים ומראים יכולת של משחק משותף עם חפץ ומבוגר.
בשנים הראשונות לחייו, הפעוט רוכש את אבני הדרך בתקשורת, שפה ודיבור ואילו השנים המשמעותיות ביותר לצורך התפתחות תחומים אילו.
כל ילד וייחודו, כל ילד והקצב שלו, אך ישנן טווחי הנורמה לכל אחד משלבי ההתפתחות.
כאשר עולה שאלה לגבי תפקודו של הילד באחד מהתחומים הללו (תקשורת, שפה, היגוי, גמגום וקול), מומלץ לגשת לאבחון אצל קלינאית תקשורת. אבחון יעזור להורה להתמודד עם שאלות או ספקות שיש לו בנוגע לתפקוד של ילדו ויספק תשובות לגבי ההמשך- האם תפקודו של הילד מתאים לגילו? האם יש צורך בהדרכה או בטיפול?
 
על כל שאלה באחד מהתחומים הללו, אשמח לענות.
 
נועה קידר-קלט
קלינאית תקשורת,M.A.
054-4949736
nokei@walla.co.il


Go Back  Print  Send Page

פורום