רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   סלון קיץ לאמנות
דף הבית >> תרבות בעיר >> עמותת אמנים פתח תקוה >> סלון קיץ לאמנות
סלון קיץ לאמנות
SUMMER CELEBRATION
ה"סלון" הייתה תערוכת ציור שנתית, שהתקיימה בפריס ומי שזכה בה להצלחה זכה גם להכרה כאמן מצליח.
העיר פתח תקוה בתנופת בנייה ותושבים רבים חדשים וותיקים מקימים בה את ביתם החדש והמחודש.
כשמעצבים בית או משרד אנחנו רוצים ליצור אווירת מרשימה, אנחנו רוצים שהבית ישקף את מי שאנחנו ונרגיש בו טוב, והמשרד ישרה אוירה נינוחה של עבודה. האמנות בבית ובמשרד מעצימה את היופי ואוירה שאותה רוצים ליצור .
אמני פתח תקוה רוצים להיות שותפים ליצירה החדשה של בתים ומשרדים בעיר ולקחת חלק בעצוב. לכן גם אנחנו מקיימים חגיגת קיץ ב"סלון הפתח תקואי".
אמני פתח תקוה רוצים להביע בתערוכה זו מחווה והערכה
לצייר
אמן ישעיהו שיינפלד שהתוה אבן דרך לאמנות הנאיבית בסגנונו המיוחד.
אמני העיר פתח תקוה מציגים שלל יצירות בסגנונות שונים - עבודות אשר יוצגו בגלריית הציפור הכחולה רחוב רוטשילד 75. התערוכה תוצג למשך שבוע ימים מה7/8/2012- עד ה14/8/2012 בכל ערב בין השעות 18-21 .העבודות המוצעות בגלריה נבחרו בקפידה ומייצגות מבחר רחב של סגנונות אמנותיים שונים. מגוון פרטי האמנות הגדול המוצג בגלריה יכול לתת מענה לכל שילוב אמנות איכותית בכל פרויקט בעיצוב הבית, בית העסק והמשרד. עם ביקור בגלריה תוכלו ליצור קשר עם האמנים ,לבקר בסטודיו שלהם ולבחור ולהזמין עבודות נוספות שלהם.
ניתן להיכנס לאתר אמני פתח תקוה www.ptart.co.il ולראות יצירות רבות ומשם ניתן ליצור קשר עם האמנים.
לפרטים נוספים 0505533111
אז בואו וקחו חלק באירוע חדשני ומיוחד שיקדם אמנות ואמנים
בעיר פתח תקוה
 
הנה רכשת דירה חדשה, שעליה חלמת זמן רב. או שעשית שיפוץ מפואר בדירתך באותה דירה מושקעת.הישנה בכל יום מתעוררת בך תחושה שמשהו חסר בה. על הקירות חלקים ריקים מתוכן - זה עושה את הבית שלך פחות ממה שאתה רוצה. המונוטוניות האפרורית - רהיטים, וילונות, אגרטל על השולחן , הכל שיגרתי
לפתע אתה מגלה את מקור ההשראה היחיד שמביא חיים חדשים בצבעים נכונים ומרוממי רוח , דבר שגורם לך להאמין שהעולם מסביב יש בו יופי רב.
"זאת בדיוק התמונה שאני רוצה!" - אתה תולה על הקיר את יצירת האמנות.
"עבודה מקורית" זו לא סתם הדפסה , לא כמו האחרים,יצירה יחידה מסוגה, וכעת היא שלך ויוצרת בביתך אנרגיה ואוירה חדשה. כעת אתה כבר מעורב בעולם מופלא של אמנות והשינוי בך ובביתך כבר ניכרים
האין זו הרגשה מדהימה? אל תחמיצו הזדמנות נדירה לתת לעצמכם ולבני המשפחה שלכם את הרגעים האמיתיים של שמחה וכיף בעת התבוננות ביצירת אמנות מקורית.
לועדי הבתים שרוצים להפוך את הכניסה לבית למקום בו שורה אוירה של תרבות של אכפתיות למכובדות של בית דירות. הבית שלך אינו מתחיל מעבר לדלת הכניסה אלא כבר במבואה הציבורית חללים ציבוריים אלה ראוי שיתהדרו באמנות ציורים תבליטים ופסלים.

על כן בואו וקחו חלק בחגיגת הקיץ שהכינו לכם אמני העיר פתח תקוה.

 

 


Go Back  Print  Send Page