רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
."בריאות, יציבה נכונה והקשר ביניהם" - מאת: דרור זעירא, מנחה קורס עיסוי שיקומי למטפלים במרכז של תמרה יו"ר איגוד מקצועות העיסוי בישראל, מטפל מוסמך בעיסוי, מומחה לאבחון דרך כף היד והפנים.

יציבה לא נכונה, מתחילה הרבה פעמים בגיל צעיר, ויש לה השפעה רבה על הגוף.  יציבה לא נכונה, עשויה להשפיע על עמוד השדרה, ולגרום ללחץ על עצב בגוף.
הלחץ מפריע לזרימת הדם, ופתאום מופיעים כל מיני תסמינים וכאבים שאנו לא יודעים מהו המקור שלהם : כאבים בכתף, ביד, וגם כאבי בטן וראש.
בהרצאה זו, נלמד על יציבה נכונה, נלמד לאבחן תופעות ותסמינים הקשורים ליציבה לא נכונה, ויינתנו טיפים לדרכי טיפול מעולם הרפואה המשלימה. ההרצאה משולבת בתרגילים, אבחון והדגמות.
 
באדיבות "המרכז של תמרה":
המרכז של תמרה הינו מרכז בריאותי הוליסטי המשלב טיפולים ברפואה משלימה יחד עם סטודיו בקבוצות קטנות בתוכנית וליווי אישי ובשיטה הוליסטית ייחודית. המרכז של תמרה נולד מתוך אמונה שהדרך הטובה ביותר להגיע לאיזון גוף ונפש היא לשלב בין טיפולים לגוף יחד עם תנועה ותרגילים. התרגילים מתבצעים תוך הקשבה ומודעות לגוף וניתנים בהתאמה אישית תוך אבחון והיכרות עמוקה של דרך החיים האישית, הבעיות והצרכים הספציפיים של כל אחד ואחת.
 
 
2. "תורת המשחקים" - חיים שפירא ד"ר לגנטיקה מתמטית וד"ר להוראת מדעים, פסנתרן, בעל תחומי עניין בספרות, פילוסופיה ופסיכולוגיה.
משמש פרופ´ למנהל עסקים באוניברסיטה עירונית של ניו יורק.
ראש תוכנית משפטים כלכלה ומרצה בכיר במכללה למנהל בחוגים לכלכלה,  משפטים, מנהל עסקים, מדעי ההתנהגות ומדעי המחשב.
ד"ר שפירא זכה בתואר המרצה המבוקש בישראל, המעביר הרצאות מרתקות ושנונות המשלבות ידע נרחב, מקצועיות, הומור וחן.