מכתבים לאתר כפר גנים ולרשויות.


מילת תודה 8.3.2011
שלומות לכם,מידי פעם כשמתעורר הצורך, אני פונה למוקד העירוני בסוגיות שונות כמו הסרת מפגעים, פינוי אשפה וכו'גם הבוקר התרעתי על ערמות/שקיות אשפה שמפוזרים לאורך הרחוב בו אנו מתגוררים, על אסופת חתולים הקורעת את השקיות וחוגגת מתכולתן וכו' וכו'.לתדהמתי, התקשר אלי אישית מנהל האזור מר שמח רחמים , שמע את השגותיי, והבטיח לטפל אישית בתלונותיי, כמו גם הבטחה לפנות אליו ישירות בכל עת שיעלה הצורך.מצאתי לנכון לעדכן אתכם ולברך על ההזדמנות לשירות מסוג אחר.
בברכה,שירה נצר – פנחס חגין

העיר פתח תקווה
שלום צדוק
מציע להקים סדנאות מחקר לבני נוער בשיתוף חברות היי טק בעלות נמוכה ע"מ להעסיק אותם במיוחד בחופשת הקיץ , כאשר אם המוצר יפותח החברה המלווה תקבל תמלוגים וגם הגוף המנל מטעם העיריה יקבל תמלוגים כדי להשקיע אותם למחקר חדש
 
יש לבנות ספריה עירונית חדשה ממוחשבת כמו בעיר חולון, כדי לאפשר לאנשים ללמוד יותר וגם לבלות את זמנם בספריה .
להקים פסטיבל שנתי חינוכי כמו , מדע, אומנות , ריקודים , פיסול , מוסיקה , ספורט שיפתח בחגים כמו בערים אחרות . לא אוכל שהוא כולו מיועד לעשות רווחים . 
 
לשפר את פני המבנים הישנים ע"י צביעה שיפוצים לאחפר בניית , מרפסות פתוחות תוך מתן הנחות גדולות באגרות בניה וגם השתתפות העיריה בעלות השיפוץ או האגודה לתרבות הדיור. העיר מאד מזדקנת ויש הרבה בניינים ישנים .
 
יש לקדם במהירות פרוקייט פינוי בינוי כדי להרוס בתים ישנים ובניית חדשים מודרנים.
 
יש לשנות את פני המרכז במיוחד השוק כמו להעתיק את השוק למבנה סגור ונקי ולמנוע השלכת אשפה ברחבת השוק בסוף היום וגם לא ביום שישי .
 
יש לבנות מרכזים מסחריים באזורים החדשים ע"מ להקטין את העומס על המרכז (כמו בעיר אשדוד ) 
בברכה יוסף

שכונת כפר קניון גנים ג'
שלום צדוק,
היתה לי שיחה עם היזם שם קניון גנים, שיש לו מגרש ממול והוא מתכוון לבנות מרכז מסחרי גדול יותר על שטח של 9000 מ"ר , אינו יודע שובע.
צביון של כפר גנים ג' כבר לא יהיה מיוחד ויפה אלא יהיה כאן שוק אחד גדול והמקום יהיה בלתי נסבל ולא ראוי לגור בה ובפרט בסביבת הקניון ומבואותיה.
אנו גרים ברח' בן גוריון סבלנו במשך 3 שנים מהרעש, האבק והליכלוך.
 
כמו כן הקניון בחלקו נפתח והוא מהווה סכנה לציבור הקונים, פתחו את חנות הסופרסל ואנשים נוהרים לשם כשכל הרכבים חונים על המדרכות ואין אפשרות ללכת ונאלצים לרדת לכביש .
מי נתן אישור לפתוח את הקניון ועודנו במלא העבודות, איפה זה נשמע, ממש מפחיד.
 
מה יקרה אם ייבנה באמת עוד מרכז מסחרי בסמוך לאן תתנקז כל התנועה, אם עכשיו זה בלתי אפשרי, אז מה יקרה, נצטרך לעזוב את פתח תקוה ,  מה עושים לנו כאן, חשבנו שבאנו למקום טוב לגור בו -
אבל נתבדינו  לצערנו.
 
בונים שני מרכזים מסחריים על אותו רדיוס , לשכונה קטנה ועל ציר תנועה מרכזי, לאן ייסעו כל הרכבים הרבים שעכשיו מהווה להם צבר בקבוק שלא ניתן לעבור אותו.
 
אנא הצילו את הקטסטרופה הקרובה, מה ניתן לעשות כדי שלא יקום עוד מרכז מסחרי, די לנו באחד גדול - זה מספיק.
 
אנא תיצור קשר כדי שנטפל בעניין.
 
תודה

גני ילדים
דחוף ! דחוף ! היום סוף סוף קיבלנו שיבוץ לבתי בת ה-3.5 לגן טרום טרום חובה, כאשר לאימתי הרבה התברר כי היא מיועדת לגן "קע"ט" בפנחס חגין אשר בהקמה. ממחלקת גני הילדים לא ידעו להגיד לי היכן בפנחס חגין. האם הכוונה למבנה שבהקמה שמאחורי הקניון או שהכוונה למבנה שבנייתו הופסקה עקב פשיטת רגל הקבלן. אני אנסה לכתוב מכתב לועדת ערעורים משום שזה בהחלט לא מקובל !!!! אנא צור עמי קשר בנייד 054-????בדחיפות בבקשה, כי אני אובדת עצות...
לכבוד
ד"ר מיכל אונגר
מנהלת אגף גני ילדים
ג,נ,
הנדון: רשום לגני ילדים- טרום טרום חו בה                                                                         גן קפ"ג ממלכתי, רח' ישראל אלדד 1 פ"ת
בימים אלה החל פרסום שיבוץ לגני הילדים שבאחריות העירייה, הגן שבנדון עתיד להיות הגן בו ילמדו ילדי וילדי ההורים שבשמם אני פונה. להלן מס' שאלות שברצוננו לשאול:
1.       מוכנות האתר לתחילת שנ"ל – בימים אלו נבנה הגן שבנדון ע"י קבלן העירייה זאת לאחר שזמן ארוך השטח עמד ללא ביצוע עבודות. האם הבנייה מתוכננת להסתיים עד סוף אוגוסט 2010 על כל מרכיביה הנדרשים , או לחילופין האם מוגדרת חלופה אחרת במקרה והבניה לא תסתיים.  
2.       חצר (חול) נפרדת- מדובר בילדים קטנים (חלקם נכנסים מתחת לגיל 3), אשר יהיו באותו מתחם עם ילדים בני 5 (גן חובה), וילדים בני 6-7 (בכיתה א'), האם מתוכננת  הפרדה בחצר לכל אחד מקבוצות הגיל?
3.       פרסום שם הגננת – כנהוג בכלל הגנים הורי התלמידים מקבלים את שמות העובדים (גננת וסעיית) המתוכננים לחנך את ילדינו ,נבקשכם לפרסם את השמות בהקדם.
4.       ניסיון הגננת- מכיוון שמדובר במצב בעייתי שילדים קטנים יהיו באותו מתחם עם ילדים גדולים מהם, חשוב לנו כהורים שהעירייה תעסיק גננת מוסמכת ובעלת ניסיון  ע"מ להתמודד עם הבעיות שיכולות להיווצר. (לדוגמא: יחסים בין הילדים הקטנים במתחם לבין הגדולים, אלימות וכו').
5.       ריהוט הגן- ידוע לנו כי נושא ריהוט הגן והזמנת הציוד בד"כ מתבצע ע"י  הגננת, והזמן שדרוש לכך הינו זמן לא מבוטל הכולל בתוכו את זמן אספקת הציוד –האם בחישובי הזמנים של 45 עוד ימים לאכלוס הגן נלקח בחשבון הזמן הנ"ל ,או לחילופין אבזור הגן פרוס לאורך שנת הלימודים
6.       לאור דחיפות העניין אודה על קבלת מענה לפנייתי ללא דיחוי.
 
בכבוד רב,
ע.ג. , עו"ד
העתק: השר גדעון סהר, שר החינוך
מר יצחק אוחיון, ראש עיריית פ"ת
מר יעקב בן שמחון, סגן ראש העיר, מנהל אגף חינוך

גני ילדים
קיבלתי אתמול את השיבוץ לגן טרום חובה ברחוב חגין 16,הלכתי לראות את המתחם והזעזוע היה עצום
הגנים מוזנחים , אין טיפה של ירק חול וחול ועוד חול בחצרות ,לכלוך שורה בכל.
מה הועד עושה בתחום של שיפור ותחזוקה לשנה הבאה?
מה עם הגדרות המזדקרות ועבודות הבניה במתחם?

גני ילדים 

צדוק,
מה שלומך? קודם כל הרבה מזל טוב, בריאות ואושר... הבנתי שיש לך יומולדת...
אז שוב הרבה מזל טוב..
קיבלנו אתמול הודעה בתיבת הדואר שהבת שלי משובצת לגן שלדג בפנחס חגין - הגננת זו שגית איבגי. שמעתי שהיא גננת טובה. הבנתי גם שפגישת הכרות עם הגננת אמורה להערך בשבוע האחרון לפני תחילת הלימודים או ממש ימים ספורים לפני החזרה לגן (שבוע לאחר מכן). כיוון שאנו מתכננים לצאת לנופש, וגם חשוב לנו להיות נוכחים בפגישה עם הגננת, היתי רוצה לשוחח עימה כדי לדעת פחות או יותר את מועד הפגישה. האם אתה יודע כיצד ניתן ליצור עימה קשר? אולי אתה מכיר מישהו שיכול לעזור בעניין?

תודה ויום נעים
ר...

 


 

מכתבו של תושב כפר גנים ג'
שמי ..........
גר ב............(בכפר גנים ג' )
ואני חובש כיפה. 
אני משוכנע שגם אתה לא שמח לתגובות של אנשי הפורום לגבי אי בנייה של מוסדות
לחילונים ודתיים בשכונה.
אני מבין את הכעס ואני גם מוכן להודות שגם אני הייתי כועס.
לפי מה שאני מבין ספקטור הוא אחד מ"האנשים הרעים" בסיפור.
ספקטור שייך למפדל.
המפדל רואה עצמה כשליחה של הציבור הדתי.
ולכן
אני מציע לך לפנות לגבאים של בתי הכנסת וחברי העמותה.
דרכם לרבנים של בתי הכנסת.
מסביר לכולם שאתה זקוק לעזרתם לפני שהשכונה נחלקת בין חילונים לדתיים
שהם יפנו לספקטור ולמפדל וילחצו עליו לתת לכל מגרש פנוי בשכונה,בשיתוף וועד השכונה, שם של מה אמור להבנות.
האינטרס הוא משותף לכולם.
 
אני לא יכול להציע עזרה היות שאני רחוק מלהיות שליח ציבור מוכר.
ניראה לי שפנייה ישירה שלך תהיה הנכונה.

תלונות על הורים החוגגים לילד מסיבה בגינה הציבורית 2.7.2010

כדייר ביוסף נקר 35 אני סובל כמעט כל יום (כולל ימי שישי ושבת) מתופעה של הפיכת פיסת הדשא מאחורי הביניין(צמוד לבתי הכנסת) לפארק ארועים.בחודשי הקיץ נערכות הפקות ענק של ימי הולדת עם מתקנים מתנפחים,גנרטורים,מדחסי אוויר,ציוד הגברה,רעש ליכלוך,חניות תפוסות,פגיעה אנושה בדשא והעצים עד כדי עקירתם ואין מנוח כלל.פניות למוקד העירוני לא מועילות ואני כמו שכניי סובלים מאד.המקום לא נועד לכך ובטח ניתן לטפל בבעיה,למי יש לפנות? שלחתי מכתב לנציב התלונות בעירייה אך טרם קיבלתי תשובה.

העברתי הפניה למחלקת הפיקוח
השבוע נעביר פניה לראש העיר בעניין מבני ציבור ופתרונות לתרבות ופנאי לתושבי השכונה והנוער


תושבים מתלוננים על רעש כל הלילה בסמוך לגנים הציבוריים 27.6.2010
בעוד הועד מארגן ''לילות לבנים'' במובן החיובי של המילה,
אנחנו, הגרים ברחוב ליפשיץ פינת העצמאות, סובלים מ''לילות לבנים'' במובן השלילי של המילה...
הכוונה לבני הנוער הקולניים והחצופים, המדירים שינה מעינינו.
עכשיו זה קורה גם בימות החול, ולא רק בערבי שישי כמו קודם, בגלל החופשה מבית הספר.
המוקד העירוני אצלי על החייגן האוטומטי.
מה עושים?
האם אפשר להיערך לפתרון מניעתי קבוע לענין? כמו ניידת קבועה או משהו כזה?
הועבר להתייחסות הוועד,התושבים יעבירו פניה מסודרת לטיפול.

מה חושבים בני הנוער על כך שאין להם לאן ללכת בחופשות ובכלל? 28.6.2010

צדוק,
שמי .......ואני בת 15 מהשכונה.
רציתי לכתוב לך בנושא בני נוער.
כמו שאתה יודע, אנו נמצאים כרגע בחופש הגדול, שאנחנו בני הנוער מחכים לו כל כך במהלך כל שנת הלימודים.
עכשיו החופש הגיע, וכמובן שאנחנו רוצים לצאת בערב ולהנות.
אז בגיל הנעורים - אנחנו נחשבים קטינים - אז למועדונים אסור לנו להיכנס - מקובל.
פארקים - בגלל שאי אפשר להוציא המון כסף במהלך החופש כל יום אז אנחנו יוצאים לפארקים ונפגשים חברים, אבל, בשעה 11 מגיעה לפארקים "סיירת המושבה" או "פיקוח עירוני" הם מגיעים למקום ומפנים אותנו משם - ולא, אני לא מדברת על לפנות את אלו ששותים או מעשנים, אני מדברת על אלו שבאמת יושבים עם חברים ומדברים אולי קצת מנגנים בגיטרה... ובאמת לא מפריעים או מרעישים. לא רק שהסיירת מעיפה מהגנים והפארקים הם גם מאיימים בקנסות ואף מחלקים במקרים מסויימים.
במידה ומדובר בפארק ברחוב דניאל ליפשיץ אז בכלל אין אפשרות להיות בפארק אחרי שעה 10 או 10 וחצי כי הוא ננעל . אבל הפארק ברחוב יוסף נקר - הפארק על הגבעה.
לשם מגיעה הסיירת וגם לגן הפילים ולגן שליד בית הכנסת ברחוב חיים זכאי.
אין לנו בני הנוער מה לעשות - ולכן אני פונה אלייך צדוק ...
אני חושבת שלאדם בעל כוח כה חזק בעיר הזו - כמוך !
יש השפעה רבה גם על העירייה .
אז אני לא באה ואומרת תנו לנו לצעוק ולהתפרע בפארקים .
אני מציעה שתי הצעות :
1. שתארגנו מקום בו בני הנוער יוכלו להיפגש ולא יפריעו או יסלקו אותם משם, זה ממש יעזור ויועיל- באמת !
2 . אולי שבני הנוער שבאמת יושבים וסתם נפגשים עם חברים - לא שותים או צועקים או מעשנים ומתפרעים יוכלו כן להישאר בפארקים .
אשמח מאוד לקבל תשובה חיובית ומעודדת !
תודה מראש


הסעות ותחנות אוטובוס 25.05.2010
אני מתגוררת ברחוב נריה 1 בכפר גנים ג''. רכשתי את דירתי כשהיו רק מספר בניינים במקום ובחרתי ושילמתי כסף טוב לגור הרחק מרח'' עצמאות - עורק תחבורה. זה כשנה מתקבצים ונאספים כ-25 בפתח הבניין ילדים מהשכונה וכן משכונות סמוכות להסעת בוקר פרטית לבית ספרם.הילדים רצים על המדרכה להשיג את האוטובוס ונהגי מכוניות היוצאות מהחנייה עלולים לפגוע בהם בנוסף גם האוטובוס חוסם את המכוניות מרחוב נריה לכיוון הכיכר וכן מרחוב מסקין לכיוון הכיכר. יש תלמיד אחד לפחות שמגיע עם כדור ולא אחת הם מקפיצים את הכדור שעלול להתגלגל לרחוב. דיברנו עם ההורים (יש כאלה הגרים בבניינים סמוכים והם לא נאותו להתקבץ בסמוך לביתם) שישגיחו על הילדים עד למציאת סידור מתאים - הם עושים זאת על בסיס לא קבוע. איך נוכל למנוע התקבצות ומעבר אוטובוסים ברחובות שלא מתאימים לכך. בל נשכח שבכל מקום פנוי חונות מכוניות וכולל במקומות אסורים כך שלאוטובוס בעיה לנסוע במקום והוא אף עוצר באמצע הכביש ואילו הילדים יוצאים מבין המכוניות ע"מ לעלות לאוטובוס. האם ניתן לבקש מהעירייה שתקים תחנות הסעה לכל אלה הנוסעים בהסעה פרטית והנושא הזה יהיה תחת פיקוח?
אשמח אם תעזור לפתור בעייה זו.
בתודה מראש. איוה
תגובה נוספת למכתב זה (מכותב למייל)
לחברה אחת קוראים גיגי הסעות ואגד
אלו הם ההסעות של בתי הספר
נועם
ודעת מבינים
בברכה ישראל
תשובת מחלקת הסעות בעיריית פתח תקווה
בוקר טוב
בי"ס דעת מבינים  ודרכי נועם שייכים לחינוך העצמאי.
הטלפון של דעת מבינים- 9216775 נמצאים ברחוב צ.ה.ל   קרוב לדגל ראובן.
הטלפון של בי"ס דרכי נועם 9238085, נמצאים ברחוב אמסטרדם מול היכל הספורט.
מקווה שעזרתי, דברו עם האנשים מבתיה"ס הנ"ל.
 יום נעים חיה מימון

למכותבים שלום,  10.05.2010
עסקתי רבות בנושא הרק"ל  קו סגול בפתח תקוה.
לאחר לחץ רב  נפגשתי עם מתכננים בנת"ע. להלן המצב :
1.       למדתי את המסמכים שנת"ע מפרסמת והמועצה הארצית מהם ניתן ללמוד
שלרקל יש עתיד כאמצעי תחבורה מטרופוליטני  המוני באם יהיה שנוי משמעותי  של מעבר
מרכב פרטי לתחבורה ציבורית . לפי מסמכי נת"ע (עיינו באתר)כדי להשיג זאת , הפעילויות הנדרשות הן-
הכבדה על נושא החניה,מסים, אגרות, צמצום רכבים ממקומות עבודה וכו'. כל ההשוואות שלהם עם מקומות בחו"ל –אינם דומים
אך הם בסיס לכל התאוריות שלהם.אף אחד לא בדק מה המשמעויות בישראל לאי הפעלת תחבורה
ציבורית בשבת.(מרגיז אך נושא זה לא נידון באף מסמך)   מי ישלם על כך וישא באחריות אם כל ההנחות לא תתגשמנה – רק הציבור לא המתכננים.
2.       נת"ע לא מודעים לבעיות המיוחדות של האזור שלנו. החוקרת מתייחסת רק לבעיות ברח' סלנט.
איני רוצה להתייחס לדיון המועצה ודחיית  התנגדות העירייה והתושבים . רק תשימו לב כמה אנשים משתתפים
בדיון ותבינו שלא יכולה  להתקבל החלטה חכמה. לא ברור על מה התבססו בנת"ע כאשר קבעו  "אזורי הביקוש "
בפתח תקוה. החוקרת ונת"ע יודעים הכל.!!!
                3..   מוטי זפט בעירייה חושב "שהרכבת ממילא לא תהיה בהיותנו בחיים " לכן לא צריך להתרגש.
חשוב מאד להגדיר מה רוצים  להשיג בפגישה !!!
                4.   הנושא של תוואי תת-קרקעי לא נבדק למרות שיתרונו בכך שאפשר לקבוע התוואי לפי אזורי ביקוש.
לדעתי -  רק העירייה כדוגמת תל-אביב  יכולה לשנות דברים  כי בידה אמצעים .
לידיעתכם, בטוחני כי מבחינתי מוטי זפט צודק-  זה  לא יקרה  בחיי !
כל טוב,
פסח  שחר
 


כלבים ובעלי כלבים
 
בעלי כלבים מסתובבים בשכונה כשהם לא קשורים וללא כל כוונה לאסוף את צרכיהם אנו חייבים להלחם בתופעה זו הפוגעת באיכות חיינו. כמו כן באי גן השעשועים ישתמשו בשבילי הליכה המובילים לגינה ולא ידרכו על השתילים רק כדי להגיע מהר יותר למתקנים. זה לא העיקר לגור בשכונה חובה עלינו לשמור על סביבה נקייה ושמורה.
 
מכתב לראשות הדואר
 
לכבוד עליזה קהת
מנהלת מחלקת פניות הציבור
 הנדון: יחידת הדואר בכפר גנים.
בהמשך למכתבך מתאריך ה-20 בנובמבר בו ציינת כי אתם מודעים לצורכי הלקוחות ולזמני ההמתנה הממושכים, ציינת גם כי סניף הדואר מאייש שתי עמדות . ובכן מדוע לא להוסיף עמדה שלישית? מבחינה פיזית קיימת עמדה שלישית שאינה מאויישת . לא יותר פשוט והגיוני לתגבר את המקום בפקיד/ה נוסף/ת? בית הדואר אשר יוקם בקניון כפר גנים יתחיל לפעוד בעוד שנה וחצי- שנתיים. מדוע להמשיך ולסבול כ"כ הרבה זמן? אני לא היחידה שחושבת כך, כל שכני ומכרי מהשכונה מסכימים איתי ומוחים על המצב.
מעבר לכך לא התייחסת לאופן שבו הציבור נאלץ להמתין. חוץ משני מקומות ישבה בתוך הסניף אין אפשרות לשבת, מה שיוצר לחץ ואי נוחות אצל האוכלוסייה המבוגרת המבקשת (בצדק!) להשתחל קדימה בתור ולא תמיד נענית ע"י הציבור בחיוב. זה מצב מאוד מביך מביש ולא נוח. שימו ספסל מחוץ לסניף.
במכתבך אין שום התייחסות לבקשתי לקבל את דברי הדואר שלי בסניף אחר, אם אין דרך כזו צייני אותה לפחות.
 בברכה נועה גנור-קידר
העצמאות 83/16
פתח תקווה
 מכותבים נוספים : ראש עריית פתח תקווה מר יצחק אוחיון, צדוק בן משה יו"ר השכונה כפר גנים החדשה.

מכתב לדואר
בס"ד
 לכבוד : חברת דואר ישראל – פניות הציבור (באמצעות אתר האינטרנט)
הנדון: סניף דואר לוחמי הגטו – כפר גנים, פתח תקווה
 שלום רב,
מדי פעם הנני נזקק לשירותי הדואר (בדר"כ בקבלת חבילות ומשלוח דואר רשום)
בהגיעי לסניף אליו אני שייך (סניף לוחמי הגטו , פתח תקווה)
אני נדרש להמתין כחצי שעה בתור (ולא משנה באלו שעות אני מגיע)
הדבר חוזר על עצמו ואינו חד פעמי.
לא יתכן שכדי לקבל חבילה , אצטרף להפסיד כ"כ הרבה זמן
אני מבקש מחברת דואר ישראל , להוסיף עוד סניף דואר באיזור שכונת כפר גנים ג'
הסניף הקיים בשכונת כפר גנים הישנה (סניף לוחמי הגטו) , אינו ערוך לגידול חסר התקדים במספר התושבים באיזור.
 
בתודה,
יניב הירש
תושב כפר גנים החדשה פתח תקווה
 

מייל מתושבת השכונה
צדוק שלום,
 בהמשך לעבודה היפה שמארגן ועד השכונה ,יש לי מספר שאלות:
 נושא התשלום הינו כרגע בגדר תרומה - למה לא לארגן את ועדי הבתים ולהסדיר את הנושא בצורה מסודרת .
 אני מוכנה לשלם ברצון אולם רוצה לדעת איך יחולק הנושא הכספי במאבק על צרכי השכונה כולה.
 אני גרה בבן גוריון , סמוך אלי יש את הקרקע של שיכון עובדים (פינת עצמאות מייזנר כ-9 דונם ), בתכנית הבסיסית אושר לשיכון עובדים לבנות שלושה בנינים של שש קומות בלבד הכוללים 67 יחידות דיור ללא שום תוספת וחריגה .
בנתיים בעירייה יש תוכניות לשלושה בנינים של 9-10 קומות עם 100 יחידות דיור וכמובן אישור של הוועדה המקומית , גם כאן לדעתי צריך לצאת למאבק .
 (שיכון עובדים מעביר את משרד המכירות שלו לאתר בעצמאות מיזנר.)
 
יום טוב,
 יפית

מייל מתושב השכונה
צדוק שלום,

מחזקים את ידיכם על הפעילות המבורכת.

אנחנו מכנסים את השכנים שלנו בתחילת שבוע הבא.

צריך לראות מה קורה עם הועדים האחרים במתחם.

האדישות "הורגת" אותנו וטוב שיש אנשים כמוכם שמשקעים ורצים בשביל כולם.

מוטי שלום,

מה קורה אצלכם ומה עם הועדים האחרים האם ידוע לך משהו ?

 

 בברכה

טייכמן ישראל


בהמשך לאסיפה הקשורה בתכנית שהופקדה
שמי שלום והתחלתי לשוחח אתך בסוף הערב בקשר לאתר אך מקוצר זמן שלך
ושיחות אחרות פרשתי .
אני מציע את ההצעה הבאה :
1.      ליצור במהירות 100 דפי מידע צבעוניים מטעם הועד בגודל 3 A להדבקה
בכניסה ל 100 בנינים בשכונה
2.      כותרת גדולה " הקרב על השכונה – העיר הירוקה בסכנה "
3.      כותרות משנה : התושבים נלחמים למען איכות חיים בשכונה שלנו יזמים בתמיכת פוליטיקאים עירוניים
מתכוונים להוסיף מאות אחוזי בנייה במתחמים בשכונה
בדקת בעיריה את התב"א לפני שקנית דירה בעיר הירוקה ?
התב"א שהראו לך וההבטחות שקיבלת מהקבלן לא שוות את הנייר עליהן נכתבו!!!
               כל המידע על שינוי תוכניות הבנייה החדשות שהופקדו באתר הבית של
שכונת כפר גנים החדשה בכתובת
http://www.kfarganim.co.il
השלב הבא ליצור קשר ישיר בין תושבי השכונה לאתר המידע
השלב הבא להקים עמותה שתיקרא " תושבים למען העיר הירוקה "
השלב הבא ליצור קשר אישי עם כל יו"ר ועד בניין
השלב הבא לנסות לקלוט כל בניין לתוך העמותה – וכמובן כל בניין חדש.
השלב הבא כל דירה תפריש מתוך מסי הועד 5 ₪ בחודש לעמותה ותמורת
דמי חבר אלה תהיה זכאית לשירותים שונים ( יעוץ משפטי , פינה באתר ... וכד' )
אם אתה " מרשה " אני מוכן לבדוק עלויות ובמקרה " הרע " ניתן
להדפיס עמוד אחד ולצלם עוד 99 עמודים .

               בברכת יישר כוח
               שלום – העצמאות

מאי 2008
עדיף לנו ש"משרתי ציבור" כאלה ישבו בבית!
 
החודש קרה לי נס! קראתי לו "פתיחת דרך רבין"!
עשיתי דרכי מקרית אריה פ"ת לביתי שבתל השומר. 40 – 45 דקות של סבל הפכו ל-5 דקות שכולן אושר והנאה, שקט ושלווה. במקום פקקים בדרך ז'בוטינסקי ובכביש גהה שייטתי כולי נרגש מאושר בדרך רבין ובכביש "המכבית". סוף - סוף נפתחה לנו אלטרנטיבה לפקק הנצחי בצומת גהה וצומת גבעת שמואל.
כמה כסף, כמה זמן, כמה עצבים ואנרגיות יכולנו לחסוך למדינה ולכל ציבור הנהגים אם הכביש היה נפתח כשסלילתו הושלמה לפני שנים???
אני רוצה לברך ולחזק את ידי כל התושבים והאזרחים הטובים שעמלו שנים ולא הרפו ממאבקם באיוולת הזו של חסימת דרך רבין.
אני רואה בכך זכות גדולה לחברתנו בערב יום העצמאות ה-60 למדינה, שאזרחים פשוטים והגיוניים מתאחדים ויוצאים נגד החלטות מטופשות ומזיקות של פוליטיקאים חסרי אחריות שכל המוטיבציה שלהם לעשות הון פוליטי לעצמם מבלי לחשוב על המחיר שהציבור משלם. זה אירוע שצריך ללמדו בשיעורי אזרחות ולתת תקווה לצעירים שיש דרכים לשנות ולשפר עיוותים למרות כל הקשיים. לא הכל אבוד!
שתהא לכולנו נסיעה טובה ובטוחה וחג עצמאות שמח!
 
יעקב יפה
תל השומר

קו אוטובוס
שלום וברכה,
שמי שגיא אני חייל שמשרת בחיל מודיעין בגלילות.
עברתי לכפ"ג ג'' לפני כחודש לערך.
המצב בלתי נסבל והפך לסיוט כל בוקר כשאני קם ומחכה לקו 53 ברחוב העצמאות פינת ויצמן.
התדירות של האוטובוס ממש לא נוחה ואם פיספסת אותו ב-2 דקות אני נאלץ לאחר לבסיס ולשלם על כך בריתוקים.
מבקש להסדיר את הנושא כמה שיותר מהר.
בברכה,
שגיא
 

קו אוטובוס לת"א
שלום צדוק,
שמי כרמית ואני לומדת ועובדת בת"א. בכל יום ב-06:35 קו 53 אמור להגיע לתחנה ברח'' העצמאות פינת ויצמן.
ב-99% מהפעמים האוטובוס מאחר וכך אני מאחרת ללימודים ולעבודה.
חוץ מזה אני צריכה לקחת מזבוטינסקי עוד אוטובוס שמגיע לת"א. זה בלתי נסבל לקחת כל יום 3 אוטובוסים.
מדוע לשכונת אם המשובות \ שעריה וכו''.. יש אוטובוסים לת"א ולשכונת כפר גנים ג'' אין??? מדוע מפלים אותנו לרעה??
 
 

להלן מספר נושאים שמטרידים אותי בשכונה:
שמי יוסי , אב ל 3 ילדים קטנים, גר בשכונה כמעט 3 שנים, ברחוב עמנואל זמיר.
 
נושא בטיחות בדרכים:
בזמן האחרון כ 3 בתים מסביבי אוכלסו והרביעי בדרך.
בעיקר דיירים חדשים חוסמים נתיב בכביש דו-סיטרי ע"י חנייה באלכסון או בניצב במקום במקביל למדרכה כנדרש (ברחוב יגאל מוסינזון 3 ו 4).
כמו כן מחנים על המדרכות.
ישנה אווירה של הפקרות בנושא החנייה והתנועה בכל השכונה, העירייה לא סימנה בלבן את מקומות החנייה על הכביש, לא סימנה מקומות שראויים לאדום לבן,
אין סימנים של נתיבים על הכביש, לא סימני חצים על הכביש לפניות, אפילו אין שילוט שהתנועה בכיכר ליד בית הכנסת רננים היא מימין (היו תאונות בכיכר).
 בעמנואל זמיר ישנה ישורת משופעת וארוכה, הייתי עד לטייסים מטורפים שלהערכתי הגיעו שם ל 80 קמ"ש, ברחוב זה אין תמרורים או מעבר חציה,
להערכת ובישורת זו חייבים ברחוב זה  פסי האטה ומעבר חצייה להולכי רגל!
המצב כיום הוא בלתי נסבל ועלול להביא לפגיעה בחיי אדם!!!!
תושבים חדשים מגיעים לשכונה בקצב גבוהה והעירייה כמעט לא עושה כלום בנושא בטיחות
ואכיפה, למעשה עם הזמן ההסתברות לתאונות תעלה כל עוד אין תשתית הולמת לאכיפה.
 בהמשך לנושא החנייה:
יש צורך שהעיריה תבדוק האם אפשר להכשיר או לתכנן מקומות נוספים לחנייה מסביב לבנינים (לדוגמה בעמנואל זמיר 8 עד  12) – אני צופה למצוקת
חנייה אמיתית שתחריף עם השנים.
השכונה הפכה גן עדן לחניית אוטובוסים ומשאיות – שוב התופעה רק תחמיר בעתיד, אין שילוט לאיסור חנייה לרכב כבד מעל 4 טון - דבר שמאוד
מקובל באזור מגורים שמשווע למקומות חנייה ואיכות חיים לתושביו.
 הטיילת שצמודה למכבית:
פרוייקט יפה וחשוב אבל דורש תחזוקה ואכיפה - יש לדרוש מבעלי הכלבים שיאספו את הגללים לפחים ומה שקורה היום לדוגמה ליד בית הכנסת
זה שהדשא שהילדים משחקים עליו רווי במוקשים מכל הגדלים.
בהרבה מקומות יש קרחות או דשא צהוב, שברי בקבוקים ופסולת בניין שחודשים נושקת לשבילים.
האם יש אכיפה של איסור שיחרור כלבים גדולים ללא רסן או ללא קשירה עם רצועה?
יש ספסלים – יופי, אבל כדי לשבת עלייהם צריך להוסיף מיתקן הצללה כדי לא להיצלות מהשמש היוקדת או לקבל כוויות מהספסל.
אגב, האם מישהו ראה ברחוב העצמאות תחנת מיניבוס עם ספסל מוצל? (אני ראיתי בעיקר אנשים שמסכנים עצמם ויושבים על המידרכה שעל שפת הכביש).
 היציאה המערבית מהשכונה דרך העצמאות שמאלה לסוף רבין עד מכבית:
מדדתי 10 שניות ירוק ברמזור שבצומת העצמאות רבין – שזה אומר כרגע בבוקר של יום א' 5 דקות לטור מכוניות של 200 מטר שניתקע בעצמאות,
עוד מספר חודשים יהיה יותר גרוע.
 בתי ספר:
מדוע עדיין לא החלו לבנות בתי ספר בשכונה עבור תושבי השכונה? כמה תלמידים מהשכונה אפשר לדחוס לבתי ספר שנמצאים בשכונות אחרות?
 במידה וההפקרות תימשך, אני צופה שעם השנים היא תביא לבריחה של תושבים איכותיים מהשכונה וירידת ערך כל הנכסים.
 
 

ביזיון
ראו החלטת ועדה מתאריך ה 13 לאפריל - סעיף 20 בהחלטת הוועדה
ראו קובץ שנקרא סעיף 20
בניגוד להמלצת היועצת המשפטית אישרו הקצאת שטח בשצ"פ לחנות ברחוב זרובבל למרות שיש תביעה נגדו.
זה שיא החוצפה, 2 חברי מועצה מחלקים שטחים של העיר.
 היועצת המשפטית אמרה שזה לא חוקי לא תקין ולא ניתן לאשר (ראו בדף השני תחת דיון 2J.
 אולם החברים כן אישרו.
זה בזיון.
 
נכון שהועד לא אמור להתערב בדברים כאלו אבל הקיוסק הזה גורם עומסי תנועה ביציאה מהעצמאות לכיוון מכבית וזה גם מסוכן.
האם זה לא נושא למבקר המדינה?
 תושב השכונה

הצילו אותנו בבקשה
אני חושב שהנושא הוא עקרוני ( אני גר רק סמוך למקום ולא בליפשיץ) משום שמרחו אותנו בשוחד פוליטי של המפ"דל הרוצה את קולות אנשי עזרא
וראש העיר שמשלם אתנן. בעיתון "השבוע" עיתון לדתיים פורסם שפלדמר השיג לעזרא את המקום למרות התנגדות מקצת הדיירים.
עזרא פירסמו מודעה בכסף כתודה מיוחדת למפ"דל ולאוחיון.
מבקש לא להרפות מהנושא ולציין את תרומתו החיובית של אורי אוהד לתושבי האיזור.

העבודות נפסקו
שלום רב
לפני כחדשיים התחילו להכין מעבר בין רחוב דניאל לפשיץ-בלום לרחוב מסקין , מזה כ 3 שבועות הופסקו העבודות לאחר שהניחו חצץ על חצי מהשביל המתוכנן ,
הדבר מקשה על המעבר והרבה אבק נדבק לרגלינו ,
אנו מבינים כי עד גמר שנת השמיטה לא ינטע הגן , אבל את המעבר ניתן להשלים .
כמו כן נבקש לא לקבוע ספסלים במעבר זה כי הדבר יהוה מטרד רעש לא פחות מהגינה היום ואולי יותר.
בברכה
דוד
 

שנתיים לא השתנה כאן כלום...
צדוק שלום רב,
אני דיירת חדשה יחסית בשכונה- חודש בערך, והייתי רוצה להעלות מספר נושאים שמפריעים לי,
ראשית עניין העדר גינות ציבוריות בסוף רח' העצמאות, (עמנואל זמיר, יפה נוף, מוסינזון וכו') אני מתקשה להבין את הקשר בין שנת שמיטה לגן משחקים לילדים,
תקן אותי אם אני טועה אך בגינה ברח' מייזר אין אף שטח ירוק, והכל עשוי ממתכת אז למה להשתמש בתרוץ עלוב של שנת שמיטה???
שנית - העדר תשתיות, אין קופ"ח אין בנקים, סופר , או כל דבר אחר במרחק הליכה, אני יודעת שאין קשר "עקרוני" לעניין הארנונה, אבל מי שמשלם אזור א צריך
לקבל שירות בהתאם, חבל שזה לא ככה בעירית פ"ת, אשמח לעזור בקידום עיניינים אלו.
עדי גלמן
עמנואל זמיר

רעש מאתר בנייה
צדוק שלום שוב. אני רוצה להעלות בעייה שכנראה לא רק אני סובלת ממנה , אנו גרים בשכונה נבנית אך בשש בבוקר
כשמעירים אותך ואת הילדים זה כבר מוגזם. פניתי למוקד והם מסרו לי כי מותר לקבלנים להתחיל לעבוד מ6, נראה לי כי כותב החוק
חשב על אזורים לא מאוכלסים ולא עלינו.
יש מקום שוועד השכונה יפנה לאגף ההנדסה והבניין בעירייה ויגיע עימם להסכם כי העבודה לא תתחיל בבניינים לפני 6 וחצי.
זוהי שעה סבירה והשוני לגבי הפועלים לא גדול. לא מספיק שיש ליכלוך ורעש עד 7 בערב אנו גם לא יכולים לישון כמו שצריך .
אשמח לקבלך תגובה מילי  -מילי,שלחתי לך תגובתי אולם ללא מענה מצידך(כנראה המייל שגוי) אנא התקשרי אליי 050-5332540.

ספסלים בתחנות אוטובוס
שלום צדוק,
אנו תושבים חדשים בשכונה ובעיר.
השכונה נהדרת וכך גם תושביה.
ברצוני,להסב את תשומת ליבך לעובדה,שבכל תחנות האוטובוס המצויות בשכונה אין ספסלים ראויים והאנשים נאלצים לעמוד זמן רב ללא הגנה
מהשמש/מהגשם עד לבוא האוטובוס.
איני מדברת על כך שהקווים משתנים לעיתים תכופות וזמן ההגעה של האוטובוס יכול להגיע עד 50 דקות.!
לפני כשבוע ,לכדה את מבטי אישה מבוגרת היושבת על שפת המדרכה שרגליה על הכביש וממתינה לאוטובוס.
עצרתי את ריכבי ושאלתי מדוע היא יושבת כך ומסכנת את עצמה? תשובתה: "..איני מבוגרת ועייפה ואין בכוחי לעמוד זמן רב ואין היכן לשבת.
לאנשים בשכונה כאן יש רכבים ולא איכפת להם שאין ספסלים"..
נקודה זו חשובה ומקווה שתרים את הכפפה בנושא .
בברכה,
גתית.

 שלום,נא לפרסם תוכן מכתב זה באתר - אולי מישהו ממדור התחבורה יתעורר!
נראה שלערייה נגמרו הצבעים האדום והלבן בצומת יוסף נקר עם הרב אויארעבך.
בינתיים אנו מסתכנים כל יום במחדל זה - במידה ולא מחנים בתוך הצומת (יש מפרצי חניה בהמשך) שתי מכוניות בקושי יכולות לעבור בצומת במקביל, כמה "גאונים" קפצו על המציאה ומחנים במקום הכי מסוכן לחנייה על הצומת כי שם העירייה לא צבעה את אבני השפה באדום לבן. בנוסף, בהמשך הרחוב הרב אויארעבך יש כיכר שאין אפילו שילוט שהתנועה בכיכר מימין בשני המקומות שציינתי היו כבר תאונות.
 בברכה
יוסי
יוסף נקר -שמאלה לרחוב הרב אוירבך.
 
 
 ליאת-תושבת השכונה בתגובה בנושא"קווים"
כל הכבוד על היוזמה.
אני לומדת מחוץ לעיר, וכל יום הולכת ברגל מז''בוטינסקי, או לוקחת שני אוטובוסים-מה שלוקח בדר"כ המון זמן. השבוע עליתי על אוטובוס בת"א
(התכוונתי להחליף ל92 בבני ברק וללכת מבן גוריון) ואז גיליתי שהקו (38) מגיע עד לאם המושבות.
אני חושבת שגם לשכונה שלנו מגיע,
מה גם שלרוב כל האוטובוסים לת"א צפופים ועמוסים, ויש להם ביקוש רב.

17.11.07 דוד (תושב השכונה) בפורום
היום בידיעות אחרונות-מוסף כלכלה
תחת הכותרת "תחשבו קדימה - איפה תקנו היום דירה שבעוד עשור תביא לכם את המכה"

במספר 2 מתוך 10 המלצות נמצאת פתח תקוה. וכך הוא כותב:

"כי השכונות החדשות, כמו כפר גנים ג' יהנו מגישה מיידית לתל אביב עם פתיחתו של כביש מכבית 471. כמו כן ,
קיים ביקוש ער מצד הציבור הדתי- לאומי".יורשה לי לומר - הוא טועה
מהלכים נכונים התמדה ורציפות כפי שזה בא לידי ביטוי כעת על ידי העוסקים במלאכה, תוך העמקת הדגש כבר עתה על פיתוח של סביבה,
חינוך, פנאי, גינון וכו' וכו' ברמה הסופר גבוהה יעשו זאת תוך זמן קצר בהרבה.

(הנגישות היא תנאי בסיסי אך לא מספיק שהרי יש מקומות הרבה יותר נגישים - אשר אינם מתרוממים!).

 מכתב ששלח תושב השכונה למקומון בעקבות כתבה לא מדוייקת בנושא "מכבית"
שטענה שכביש מכבית יפתח לתנועה בתאריך 06.10.2007 .
אני מאוד מקווה שהכותרת שלה נכונה.
מצ"ב
MAIL ששלחתי למערכת. אעדכן אם אקבל תשובה:
אלון שלום.
אני תושב פתח תקווה (כפר גנים ג') המצפה, כבר שנים, לפתיחתו של כביש מכבית (כמו יתר תושבי העיר – מן הסתם)
שמחתי מאוד למקרא כותרת הכתבה "כביש 'מכבית' יפתח לתנועה באוקטובר" שהתפרסמה היום במקומון. התלהבתי עוד יותר למקרא התאריך הצפוי לפתיחת הכביש, הששה באוקטובר. אך כשהמשכתי לקרוא את הכתבה התאכזבתי מהכמות הרבה של הפרטים השגויים בה, ומכך שהיא לא עונה על שאלות מהותיות באשר לפתיחת הכביש.

שתי השאלות עליהן חסרה תשובה בכתבה הן: האם ייפתח גם החיבור בין דרך רבין לכביש מכבית ובאילו כיוונים?. וכן: מדוע הופסקו העבודות להרחבת דרך רבין בין רחוב העצמאות לכביש מכבית ולרימזור צומת רבין העצמאות – שהוגדרו כתנאי הכרחי לפתיחת הכביש?

חוסר הדיוקים שבכתבה הם:
"האמור לשחרר עומסי תנועה.. מכביש 40 ועד למחלף בר אילן" – לא נכון. הכביש אמור לשחרר עומסים מדרך ז'בוטינסקי, כביש גהה, גת-רימן וגני תקווה ועוד.
"מי שיצא נפסד מהעיכוב היא מ.ע.צ" – לא מדויק. הנפסדים העיקריים מאי פתיחת הכביש הם תושבי פתח תקווה (קוראי עיתונך). בנוסף, המפסידה הגדולה היא המדינה (זיהום אויר, אבדן שעות עבודה ויותר מכל, תשלום אגרת צל לזכיין כביש 6 עקב מיעוט תנועה בו בשנים הראשונות לפתיחתו)
"מדובר באחד הכבישים הארוכים בארץ" – לא מדויק בכלל... אורך הכביש כ10 ק"מ בלבד. הוא אפילו לא הארוך מבין כבישי הרוחב המתחברים לכביש 6. בקיצור – די קצר
"מחבר בין כביש שש לכביש גהה באיזור אלוף שדה" – כמעט.. הוא מחבר בין צומת מגדל אפק (ליד נחשונים) למחלף בר אילן.
"חולף דרך .. מגשימים,... , רינתיה" – אפילו לא קרוב!
"בשלב הראשוני ייפתח.. בין כביש 40 למחלף בר אילן" – לא נכון! הקטע המחבר בין צומת מגדל אפק, דרך כביש 6 ו40, לרחוב זרובבל בפ"ת (הפניה לגת רימון) פתוח כבר זמן רב. הקטע שעומד להיפתח הוא בין בר אילן לרחוב זרובבל.
"מיד לאחר מכן יימשכו העבודות... שיחברו.. מהציר ועד לכיוון ירושלים" לא נכון ואף לא קרוב למשהו שיכול להישמע כמו משהו נכון.

לסיכום, אינני יודע באילו מקורות השתמשת לצורך הכנת הידיעה, אך מכיוון שנושא זה חשוב ומעניין את הרוב המוחלט של תושבי העיר, אודה לך מאוד אם תנסה להשלים את התמונה ולפרסם תמונת מצב אמיתית ומדויקת באשר לפתיחת הכביש.

  מכתב לאתר בקשר לגני הילדים בפנחס חגין:
 אני רוצה להפנות את תשומת לבכם לקומפלקס הגנים המכוער והלא בטיחותי בחגין פנחס , נכון שדובר באתר על טיפול במפגעים שיש בגנים .
אך אף אחת לא דיבר על כמות הגנים במקום אחד שאינה בטוחה לילדנו המהווה ריכוז גדול של ילדים במקום אחד ועל כך שזה נראה כמו שכונת
קרוונים מכוערת .העריה החליטה לחסוך בעליות ולפתוח 6 גנים במקום אחד!!!!!!
כך היא חוסכת בעליות שמירה, אחזקת ט"ל וכו...על חשבוננו.
אני מציעה שכל הורי הילדים יתאגדו יחד עם וועד השכונה , ויאלצו את העריה להוריד חלק מהגנים ולמקם אותם בשאר חלקי השכונה .
ובכך אנו מרוחים תכנון יפה יותר לשכונה, וביטחון גדול יותר לילדנו .
                                                                                              גילה 07.09.2007

 תושב השכונה כותב לאתר כפר גנים:
 צדוק שוב שלום.
בצומת הרחובות מסקין והעצמאות לכיוון דרום ומערב מוגשת בימים אלו לאישור סופי תוכנית תבע 2008 לאישור בניינים בני 6 9 ו- 13 קומות.
(כידוע 13 קומות יהיו 15 - קומה חלקית וחדר מכונות).
הם הציעו להגדיל את מספר יח הדיור בתמורה לסכום פר יח' נוספת.
במקור היה 250 יח' וכיום הולכות להיות מאושרות 466 יח'.
"התחמון" היה לתת לעיריה חלק מהשטח ובתמורה לקבל אישור לבניה לגובה.
התרגיל היה שהם הצליחו להשיג צפיפות של 6.2 יח' לדונם בעוד בכל כפר גנים אושרו עד היום מקסימום של 5 יח' לדונם. הם בעצם עבדו ע כולם כי "שכחו" לספר להם כי כשעושים חשבון למספר יחידות דיור לדונם מחשבים זאת לפי השטח בתחילת התהליך (דהיינו כולל החלק שנתנו לעיריה).
מישהו הולך להתעשר על חשבון דיירים תמימים שרכשו דירות ברח מסקין ונקר יוסף ויראו לפני עיניהם פתאום בינינים של 13 קומות ויותר.
זו שערוריה ממדרגה ראשונה.
בנוסף העומס על התנועה באזור יהיה בלתי יתואר היות והבניה מתרכזת במרכז השכונה בקישור לשכונה הישנה.

אני מתנצל מראש שלא כתבתי את שמי המלא וזאת היות ואיני מכיר אותך וכפי שאתה קורא המידע שנתתי הינו חשוב ביותר.
אני מוכן לעזור להתנדב ולהגיע לפגישות במידה ואתם צריכים עזרה.
יש לך המייל שלי ואם זה מעניין אותך ניתן ליזום פגישה.
ושוב תודה.

 תושבת השכונה בנושא הפארק בדניאל ליפשיץ:
שלום רב
ראשית ברצוני להודות לכבוד ראש העיר על קיום הבטחתו להציב שומר בשטח הגינה שברחוב ליפשיץ.
כדאי ורצוי לבקש מחברת ההבטחה שתגדיר לשומר מהו תפקידו.
באחד הפעמים היו רעש והמולה למרות נוכחותו של המאבטח ניגשנו אליו ושאלנו מדוע הוא אינו מתערב?
תשובתו: חשבתי שאני צריך לשמור על המתקנים .לא ידעתי שאני אמור לשמור על השקט.

 פניה מחבר וועד שכונת אם המושבות החדשה:
צדוק שלום !
אולי שמעת אולי , אציג עצמי אני מהפעילים המרכזיים בשכונת "אם המושבות החדשה". עברתי על חלקים נרחבים מהאתר שלכם. שאו ברכות .
אני מוצא ענין בכל מה שכתוב שכן להפתעתי או שמא איני צריך להיות מופתע רבים מהנושאים המעקים על תושבי שכונתכם משותפים לנו תושבי
"אם המושבות החדשה", חינוך , בנייה לגובה ועוד
אשמח באם תצור עמי קשר
אנו מעוניינים לאחד כוחות במאבקנו מול העיריה ( הקלה באנונה ועוד )
שלך עם המון אהבה ועשייה למען תושבינו
צביקה וויט
 
 
 
 
 
 
 

+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד