רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   להצלחה חוקים משלה
דף הבית >> תרבות בעיר >> הרצאות בכפר >> להצלחה חוקים משלה

להצלחה חוקים משלה

"זה לעולם לא מאוחר להיות מה שיכולת להיות" (אליוט ג'ורג)
מאת: תמיר חכם
יש בעולם שתי קבוצות של אנשים. באחת, יש הרבה אנשים הפועלים מתוך אינרציה, חיים בהישרדות ואין ממש חופש בחיים שלהם. גם לא שפע. בשנייה, מעט מאוד של אנשים, המגדירים את מה שהם רוצים בחיים שלהם והם, חיים בהגשמה ומימוש עצמי ומתוך חירות ושפע.
מדוע? מדוע רובנו, חיים את החיים שלנו לא כפי שבאמת היינו רוצים ואילו מעט אנשים, חיים את חייהם בהגשמה? מה יש בהם, במעטים, שאין בנו?
להצלחה חברים, חוקים משלה!
קוראים לי תמיר, אני בן 53, נשוי+3. עוסק בפיתוח ובניהול פרויקטים בתחומים שונים זה למעלה מ-25 שנה.
חלמתי לעוף אך כמו רבים מאתנו, חייתי שנים במרוץ הבלתי הגיוני הזה של החיים, עסוק במימוש החלומות של אנשים אחרים, אך אף לא רגע אחד במימוש החלומות שלי. לא הייתי פנוי לכך. וכמו רבים אחרים, גם הזנחתי בדרך את המשפחה.
בהגיעי לגיל 45, עצרתי כדי לבחון עם עצמי את התוצאות שלי. אז הבנתי שלא חייתי את מי שחלמתי להיות. אז גם ראיתי את הפער בין החלומות שלי לבין המציאות של חיי. חייתי את חייו של איש אחר.
האם אפשר אחרת? שאלתי את עצמי.
ובכן, חקרתי ומצאתי שלא זו בלבד שאפשר אחרת ואפשר גם יותר, מצאתי גם שזה לעולם לא מאוחר להיות מה שיכולתם להיות (אליוט ג'ורג').
אז עצרו רגע!
אם אתם בני 40 פלוס, הסתכלו על החיים שחייתם ושאלו את עצמכם, האם חייתם את החיים שחלמתם ורציתם?
ואם אתם בשנות ה-20 לחייכם, הלא תרצו לחיות את חייכם כפי שאתם רוצים באמת?
ואתם, בני ה-30 פלוס!?
חברים יקרים, גם לכם מגיע לחיות את החיים אחרת וגם אתם יכולים!
 
אז אם הדברים נוגעים לכם או שהרגשתם שמדובר כאילו בכם והייתם רוצים לדעת יותר, מתנ"ס עולמות וועדת תרבות שמחים להזמינכם להרצאה בנושא שתתקיים
במתנ"ס עולמות ביום שני, ה-28.5.12 בשעה 20:30.
הכניסה חופשית לאחר רישום מראש במייל הנושא את הכותרת"להצלחה חוקים משלה" ל: tamir58@bezeqint.net .
בהרצאה זו, יעניק לכם תמיר את עקרונות הידע החשוב ביותר שאדם צריך, כדי להגשים את ההצלחה שלו, את עקרונות ההצלחה. בהרצאה תלמדו על חכמת הצלחתם של המיעוט וכדברי המלך שלמה, "כִּי בְּצֵל הַחָכְמָה בְּצֵל הַכָּסֶף וְיִתְרוֹן דַּעַת הַחָכְמָה תְּחַיֶּה בְּעָלֶיהָ".
זו גם תהיה הזדמנות טובה עבורכם, לעצור לרגע ולחשוב. לעצור כדי לבחון את דרככם אל מול דרכם של המצליחים יותר, כדי להתחיל לחיות את המחר אחרת!


 
תמיר חכם MBc  MBA  מדריך להצלחה תושב כפר גנים ג'
tamir58@bezeqint.net       www.mlmandart.com

 

Go Back  Print  Send Page