רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   ישיבת ועד מספר 11

סיכום פגישת ועד מס' 11 - 03.06.2010

משתתפים: צדוק בן משה, גדי יפה, דורון קורן, שלום עטר, ארז אגמון, גיא אליהו, מוני מרדכי.

אורחת: נאווה גרומן-מנהלת סניף פסג"ה פ"ת.

מרכז פיסג"ה

נאווה סיפרה לנו על הארגון. פסג"ה- פיתוח סגלי הוראה (בשמו הקודם: מרפ"ד). הארגון מקיים השתלמויות למורים וגננות ועבדי הוראה. הוא מונה 56 סניפים בכל הארץ. הסניף בפ"ת משרת את עובדי ההוראה בפ"ת ובערי הסביבה . הוא שייך למשרד החינוך ולעיריה (אגף החינוך) ונמצא כעת ברח' שפירא במקום קטן אשר אינו עונה על הצרכים ומגביל את הפעילות.

הרקע לזימונה של נאוה לפגישה הוא כוונת העירייה להעביר את הסניף לשכונה שלנו במבנה ציבורי שיבנה במצפון לכיכר הגדולה (היכן שמשרדי המכירות של גינדי ושבירו) ביחד עם ספריה.

נאווה טוענת שמיקום הסניף יתרום בראש ובראשונה לסגלי ההוראה הסמוכים. כמו כן לאחר סיום הפעילות ב-20:15 בערב עומד המקום לרשות הציבור לפעילות כמו בי"ס להורים לילדים בעלי לקויות למידה, מקהלה וכו'.

כמו כן ניתן יהיה להעזר בצוות המיומן לצורך תכנים לבית הספר החדש.

מבני ציבור

ביום ג' 8.6 שעה 16:00 ??? יש לנו פגישה עם מנכ"ל העירייה החדש. בפגישה נדרוש להיות מעורבים בהקצאות של מבני הציבור בשכונה על מנת לודא שהם אכן ישרתו את תושבי השכונה.

כמו כן נעלה את הבקשות הנוגעות בשטחי ציבור ובשטחים ירוקים: שטח לג'ימבורי\משחקיה שאפשר לחגוג בו גם ימי הולדת, ספריה, שלוחה נוספת של מתנ"ס עולמות לקיום חוגים שכעת הם בתפוסה מלאה וחסר מקום, בית נוער (הובטח ע"י איתי שונשיין,מחזיק תיק צעירים ונוער בעירייה, לקדם ולתקצב את הנושא), שטחים ירוקים עם גני שעשועים נוספים, הארכת הטיילת מכבית עד כביש רבין. עד הפגישה נגבש החלטה לגבי מרכז פיסג"ה.

תרבות

תחרות הצילום- המועד לשליחת התמונות הוארך עד 6.6 . החלטה על הזוכים תתקבל עד 13-14.6 . כמו כן יבחרו 20-25 תמונות אשר יוצגו בתערוכה באשכול פיס עד לטקס הסיום שיתקיים ב-6.7 בהשתתפות נציגי העירייה. באחריות שלום ואייל גליק.

שלום חילק פליירים על התחרות לחברי הועד להפיץ בבניינים, בגני ילדים ובמקומות ציבוריים.

הפנינג תחילת הקיץ – יתקיים ב-22.7 בטיילת מכבית. במקום יהיו הפעלות ופעילויות לילדים ונוער, דוכני מזון ועוד. העלות המשוערת 50000 ש'. חלקה ימומן ע"י העירייה וחלקה ע"י ספונסרים. באחריות שלום ואייל גליק.

ארוע פתיחת הקניון- תקבע פגישה עם בעלי הקניון על מנת לקיים שת"פ עם חסות של הועד בארוע. באחריות דורון.

רשם: דורון קורן


Go Back  Print  Send Page