רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported

 

ילדים הורים ומה שביניהם
 
 
 
 
לגדל ילדים אף פעם לא הייתה משימה קלה. לגדל ילדים בעידן הנוכחי זו משימה קשה, אחת הקשות העומדות בפנינו ההורים והמחנכים. אנו נדרשים למלוא מרצנו, שיתוף פעולה עם בני הזוג, דמיון, סבלנות, עמידה בלחצים, הומור, ראש פתוח וכוח עד בלי די כדי להתמודד עם ילדים שלמדו היטב את "מגילת זכויות הילד" ועומדים על זכויותיהם בתובענות והתמדה, ילדים החשופים לאין סוף פיתויים וגירויים (טלויזיה, מחשב, אינטרנט, פרסומות וכו' ), חשופים ללחץ חברתי מצד בני גילם, לאלימות פיזית ומילולית, מבולבלים ולעיתים מזומנות אינם יודעים להתמודד בעומד מולם.
 
על מנת לחנך את ילדנו להתמודדות עם פיתויים, לחצים וסיכונים ולגדלם להיות אנשים בוגרים, אחראים ומאושרים, אנו ההורים זקוקים לכלים אשר יעזרו לנו במלאכה הקשה ומלאת האתגרים, בתפקיד החשוב ביותר של חיינו!!
 
הורים יקרים,
אנו קוראים לכם להצטרף לחוגי הורים. אנו יודעים בוודאות שדרכי חינוך מטיבות, גבולות, תקשורת תקינה ועוד הנם הבסיס לגידול ילד בריא בנפשו. אנו יודעים שחינוך נכון מונע צרור של בעיות בשלבים מאוחרים יותר של חיי הילד ואף הופך את החיים המשפחתיים לקלים ונעימים יותר.
אנו עובדים עם טובי המנחים במגוון נושאים הקשורים לתפקידנו כהורים סמכות הורית, גבולות והצבתם, קווים אדומים, עמדה הורית והעברתה לילד, תקשורת פתוחה וחיובית, דרכי חינוך מטיבות מול דרכי חינוך מזיקות ועוד ועוד.
חוגי ההורים מותאמים לגילאי הילדים, נערכים בגני ילדים ובבתי הספר והיקפם נקבע בשיתוף עם ההורים. החוגים מסובסדים ע"י הרשות למלחמה בסמים ועלותם נמוכה.
לפרטים והרשמה נא לפנות לרחל או ורד בעירייה,
טלפונים-            9052489 , 9052456 ,ניתן להשאיר הודעה.
 
                                         אנא פנו ותענו!