רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported

 

זומבה בליאת סטודיו

 זומבה, שיטת האימון שמשגעת את העולם הפכה לאחד השיעורים הפופולאריים ביותר בסטודיו.

האנרגיה המטריפה שיש בשיעורי הזומבה, המוסיקה ה "זומבה" משגעת , השפה המשותפת שהתפתחה בין המתאמנות הם חוויה לעיני הצופה בשעורי הזומבה.
בואו ניתן למתאמנות בסטודיו, לספר על הזומבה...
עדי לוין - "אני מאוד אוהבת את שיעור הזומבה, שיעור חדש, ייחודי ושונה מכל מה שהכרנו. בשעורי הזומבה המוסיקה משגעת, הקצב, הגוף כולו בתנועה מגיע לסחיטה אמיתית! כיף לראות נשים בכל הגילאים מגיעות לשיעור הזומבה, את החיוכים של כולן בסוף כל שיר.כל שיעור זומבה לא דומה לשעור זומבה הקודם, כל פעם יש ריקודים חדשים ושירים חדשים וככה שעורי הזומבה מעניינים  ומגוונים. בקיצור:  "זומבה שווה מסיבה ענקית!!"
לארה טרפיקטנט - "זומבה מאפשרת לי לרקוד ולהתפרע בלי לדאוג שאין לי בן זוג שגם רוצה לרקוד. המוסיקה מדליקה שמוציאה המון אנרגיות ואחרי הזומבה אני מרחפת הביתה. כיף לראות את כל הבנות לומדות את הצעדים בשעורי הזומבה ומחייכות, האנרגיות המדהימות של ליאת עוברות לכל הבנות ומרימות את שיעור הזומבה עוד יותר".
לירון הילינגר - "מיד כשהמוסיקה מתחילה לפעול אי אפשר שלא להתאהב ולהתלהב.קצב הזומבה, האנרגיות האין סופיות, התנועות הקלילות והכיפיות הופכות את שיעור הזומבה הזה למשהו מיוחד.אם מישהו יסתכל מהצד הוא עוד מסוגל לחשוב שמדובר בהופעה או מסיבה במועדון. הזומבה באמת מוכיחה לכולנו שכל אחת יכולה לרקוד זומבה, לזוז זומבה ולהנות מזה!!"
 
 
שלח לחבר הדפס
שתף