רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
יעוץ לכלכלת המשפחה יכול לחסוך לכם אלפי שקלים!
אני מזמין אותך להירשם לניוזלטר "כלכלת המשפחה"
ולקבל בחינם את המדריך לניהול התקציב הביתי
להרשמה לחץ כאן >>
 
התועלת שתרוויחו מיעוץ לכלכלת המשפחה שלכם הוא עצום. כל התמונה הכלכלית של המשפחה שלכם תובהר, תקבלו פתרון לדילמות כלכליות, ותקבלו תוכנית מפורטת על כל הביטוחים שיש לכם ואיפה.
היעוץ לכלכלת המשפחה הוא אובייקטיבי. ליועץ אין קשרים עם אף גורם חיצוני. יועץ לכלכלת המשפחה הוא לא יועץ פנסיוני, לא יועץ השקעות, לא סוכן ביטוח ואסור לו לייעץ בעניינים אלו.
יועץ לכלכלת המשפחה מסתכל על התמונה המלאה ומציג תוכנית כלכלית ספציפית למשפחה.
אז מה בעצם עושה יועץ לכלכלת המשפחה?
יועץ לכלכלת המשפחה, נפגש עם המשפחה (לפגישה שלא מוגבלת בזמן) שבה הוא שומע מהמשפחה לגבי כל העניינים הקשורים לכלכלת המשפחה שלהם. בד"כ מדובר בבעיה ספציפית שצריך לפתור, אך כדי לתת פיתרון מקיף צריך לשמוע את כל הנתונים. לאחר מכן היועץ מכין במשרדו את התיק הכלכלי למשפחה. לאחר כשבוע עד 10 ימים היועץ נפגש שוב עם המשפחה (גם פגישה זו אינה מוגבלת בזמן) ומציג לה אלטרנטיבות מגוונות לפיתרון הבעיה. ניתן לקבל ליווי אם יש צורך.
יועץ לכלכלת המשפחה מטפל בתחומים הבאים:
·        הניהול השוטף - הכנסות מול הוצאות חודשיות, יציאה מאוברדראפט ומעבר ממינוס לצמיחה.
·        תוכנית למימוש יעדים – מכינים תוכנית למימוש היעדים של המשפחה. כמה לחסוך ובאיזה שלב בחיים לחסוך. יעדים לדוגמא: עזרה לילדים בלימודים ובחתונה, החלפת רכב כל 5 שנים, נסיעה לחו"ל כל 6 שנים וכל חלום שהמשפחה רוצה להשיג.
·        ניהול הסיכונים הכלכליים - הסיכונים כלכליים הם רבים וכוללים בין היתר: מוכנות לפנסיה, ביטוח אובדן כושר עבודה, פיטורין, הזדקקות לסיעוד, הזדקקות לתרופות מצילות חיים וניתוחים. היועץ מציג למשפחה איפה יש צורך ברכישת ביטוח, איפה משלמים יותר מדי לביטוח ואיפה אין ביטוח.
·        פן ההתנהלות - מקבלים כלים כדי לשנות הרגלים כלכליים לא נכונים. הקניית ההבנה והמשמעויות של חשיבה כלכלית לא נכונה.
מי קהל היעד ליעוץ לכלכלת המשפחה?
·        אנשים שנמצאים במינוס - בד"כ המינוס הוא חודשי ומתמשך. יועץ לכלכלת המשפחה מלמד כיצד מתנהלים בצורה כלכלית נכונה ומכין תוכנית הבראה כלכלית למשפחה שתביא את המשפחה לצמיחה כלכלית.
·        זוגות צעירים לפני / אחרי חתונה - מקבלים כלים כדי לדעת איך מתנהלים בצורה כלכלית נבונה, מקבלים ידע כיצד לתכנן את מימוש היעדים שלהם וכיצד להתכונן לסיכונים כלכליים.
·        גרושים / גרושות - לומדים כיצד להתנהל כלכלית בצורה נכונה הלוקחת בחשבון את צרכי הילדים ובעיקר כיצד להגן על המשפחה מפני סיכונים כלכליים.
·        אנשים לפני / אחרי פרישה כולל פרישה מוקדמת מעבודה - אנשים אלו צריכים להתרגל למצב חיים חדש, המלווה בקבלת סכום כסף גדול. היועץ מלמד את המשפחה כיצד להתמודד עם המצב החדש, שמים דגש על חשיבות הפניית כספים לפנסיה ולומדים כיצד לא לבזבז את הכסף (מחקרים מראים כי סכום כסף גדול המתקבל "מתאדה" לאחר כ 3 שנים).
·        משפחות חד הוריות - כיצד להתמודד עם המצב שנוצר. לומדים על חשיבות חיסכון לטווח ארוך ודאגה לסיכונים כלכליים.
·        כל מי שיש לו דילמה כלכלית - אין ספור לדילמות הכלכליות העומדות בפנינו בתקופה זו. לכל דבר יש השפעה עמוקה על המצב הכלכלי.
 
להלן מספר דילמות כלכליות לדוגמה:
o       האם אפשר לקנות דירה גדולה יותר?
o       מה הסכום שצריך לחסוך כדי לאפשר לילדים לרכוש השכלה גבוהה?
o       כיצד לטפל באוברדראפט?
o       האם אפשר לפרוש מהעבודה כעת? מה ההשלכות הכלכליות לכך?
o       האם אני ומשפחתי מוגנים מסיכונים כלכליים?
o       יש לי יותר מדי כסף (ירושה, כסף שהצטבר במהלך השנים וכו') - מה עושים? האם אפשר להקצות כסף לפילנתרופיה בביטחה?
__________________________________________________________
אתם יכולים לקבל מידע נוסף באתרי האינטרנט של העסק
·        דף הפייסבוק של זה כלכלי – אתם מוזמנים להצטרף לדף הפייסבוק ע"י לחיצה על כפתור LIKE ולקבל מידע חשוב מדי פעם בנושאי כלכלת המשפחה.
       
       הטבה לגולשי אתר כפר גנים ג'
פגישת היכרות קצרה בחינם וללא התחייבות.
בפגישה נברר ביחד מהם התועלות שתקבלו מהיעוץ לכלכלת המשפחה ונגדיר מטרות עבור היעוץ. הפגישה בבית הלקוח או בכל מקום שיבחר (באיזור המרכז)
אני מזמין אתכם להתקשר אליי, זה כלכלי - להתייעץ!
יניב הירש - יועץ ומאמן מוסמך לכלכלת המשפחה
טלפון עסק: 072-2221727
(אם אין מענה, אני בפגישה. השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם בהקדם).
נייד: 052-3607507
 
אתם מוזמנים להצטרף לדף הפייסבוק של זה כלכלי
 
חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל 
 
 
 


Go Back  Print  Send Page