רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported

 כאן שביתה !!!

בתי הספר "הדר" "יד לבנים" וחטיבת "רשיש"
פותחים בשביתת לימודים מיום שישי ועד להודעה חדשה.

 


 

עידכונים וחדשות כאן באתר ובאתר פייסבוק של כפר גנים ובאתר פייסבוק : "בית ספר הדר".

 


הודעה: מטעם ועד הורים- בתי ספר הדר,יד לבנים ורשיש
ביום ראשון 6/2/11 התכנסה מועצת הורים מורחבת של בית ספר הדר לדון בשינוי ההחלטה המקורית  של מינהל החינוך ומועצת ההורים העירונית בנושא אזורי הרישום.בהחלטה המקורית של מינהל החינוך שהועברה לאישור ועד ההורים העירוני הכולל נציגים של כלל בתי הספר בעיר הוחלט ברוב גדול כי ילדי בית ספר הדר וילדי בית ספר יד לבנים ילמדו בחטיבת הביניים "עלומים".למורת רוחם של שני בתי הספר הדר ויד לבנים, ,ההחלטה "שונתה" מבלי לקבל את הסכמתם של שני בתי הספר . לישיבת ועד הורי הדר הגיעו כמעט  100% מחברי מועצת ההורים המורחבת,ההורים הביעו כעס רב על ההחלטה השגויה , לאחר שנים של שיתוף פעולה עם מינהל החינוך ומאות ילדים שנוסעים יום יום לבתי הספר בעיר פוגעים בנו ללא סיבה.
 
מועצת ההורים של בית ספר הדר התכנסה וקיבלה החלטה פה אחד, לא לקבל את השינוי דרישתם היא חד משמעית - לחזור להחלטה המקורית שילדי הדר ויד לבנים ילמדו בחטיבת עלומים .חברי ועד ההורים החליטו על השבתה כללית של בתי הספר ופעולות נוספות שיבוצעו במסגרת המאבק .
 
יובל מאן יו"ר ועד הורי "הדר"  מדגיש כי ההחלטה לא לוותר התקבלה פה אחד , ההורים מרגישים ממורמרים,שביתה היא המוצא האחרון מבחינת מועצת ההורים אבל אם לא תהיה ברירה נשתמש בה ,הורי בית ספר הדר מאוד מאוחדים ומעורבים בחינוך הילדים , אסור לשכוח שהילדים נפגעים וזאת בוודאי לא המטרה שלנו . אנחנו מקווים שיקשיבו לנו כי הטענות שלנו צודקות . אני חייב לציין כי ההחלטה המקורית שנעשתה לאחר בדיקה מקצועית מעמיקה של מינהל חינוך הייתה טובה מאוד וחבל שלחצים שונים ביטלו אותה .מר יעקב בן שמחון ,רמי הופנברג,דר' שוש נחום זוכים לאמון מלא מצדנו ומובילים את מערכת החינוך בעיר להישגים.
 
זיו כהן יו"ר ועד הורי בית ספר "יד לבנים" אנחנו הגענו לפגישות במינהל החינוך ולא קיבלנו תשובות מספקות , ילדי והורי יד לבנים נפגעים מאוד מההחלטה ובוודאי מהדרך בא התקבלה .נבחרי הציבור שלנו צרכים לחזור לגורמים המקצועיים במינהל החינוך ולהעמיד אותם על טעותם .
אלון רינת  יו"ר ועד הורי בית ספר "רשיש" שאליו מופנים היום ילדי הדר מדגיש כי בחטיבת רשיש לומדים האחים הגדולים של ילדי הדר , כולנו מגיעים מאותה שכונה ואנחנו משפחה אחת אנחנו תומכים בדרישות המוצדקות ,החלטנו להצטרף מתוך הזדהות ונהיה שותפים מלאים ונעשה כל שיידרש .
 
צדוק בן משה יו"ר ראש שכונת כפר גנים שנכח בישיבה ,כי ילדיו לומדים בבית ספר "הדר", ציין כי בימים האחרונים קיבל עשרות פניות של תושבים רבים מתושבי שכונת כפר גנים שהביעו תמיכה ונכונות לעזור במאבק .
 
הפעולות הראשונות שעליהם הוחלט :לנסח מכתב משותף למינהל החינוך ,להתכונן
להשבתת בתי הספר ללא הגבלת זמן,הפגנות תמיכה בשכונה ובבניין העירייה ולפנות לכל גורם שיכול לעזור למען איכות החיים וחינוך הילדים .
 
על החתום
יובל מאן יו"ר ועד הורי בית ספר "הדר"
אנה נבות סגנית יו"ר ועד הורי בית ספר "הדר" 
זיו כהן יו"ר ועד הורי בית ספר "יד לבנים"
אלון רינת  יו"ר ועד הורי בית ספר "רשיש"
צדוק בן משה יו"ר ראש שכונת כפר גנים
 

לכבוד
יעקב בן שמחון
ראש מינהל החינוך עיריית פ"ת
 
 
 
א.נ.
שלום רב,
 
 
הנדון : שינוי אזורי הרישום לחטיבות הביניים בעיר
 
ברצוננו להודיעך כי ביום ראשון ה- 6/2/11 התכנסה מועצת הורים מורחבת של בית ספר הדר, לדון בשינוי ההחלטה המקורית של מינהל החינוך ומועצת ההורים העירונית בנושא אזורי הרישום.
בהחלטה המקורית של מינהל החינוך שהועברה לאישור ועד ההורים העירוני הכולל נציגים של כלל בתי הספר בעיר, הוחלט ברוב גדול כי ילדי בית ספר הדר וילדי בית ספר יד לבנים יעברו ללמוד בחטיבת הביניים "עלומים". למורת רוחם של שני בתי הספר הדר ויד לבנים, ההחלטה "שונתה" מבלי לקבל את הסכמתם של שני בתי הספר.
 
בישיבת מועצת ההורים של בית ספר הדר הייתה נוכחות של כ- 100%. ההורים הביעו כעס רב על שינוי ההחלטה וטענו כי היא שגויה. הטענות שהועלו:
-         רעיון תוכנית שינוי אזורי הרישום נעשה מתוך מטרה כי תלמידים ילמדו בבית ספר הנמצא בקרבת מקום מגוריהם, כמו גם מאמץ להמעיט בכמות ההסעות של תלמידים והקטנת העומס והפקקים בכבישים.
-         ילדי יד לבנים, מגיעים ללא הסעות לחטיבת עלומים דבר זה יקל על לחץ התנועה הקיים בשעות העומס של היציאה והכניסה לשכונה.
-         מיקומם הגיאוגרפי של בית ספר יד לבנים וחטיבת עלומים, הינו בשכונת כפר גנים, לכן הם מהווים חלק מן השכונה .
-         מזה שנים רבות לומדים יחד ילדי יד לבנים והדר בחטיבת הביניים והתיכון, דבר זה בלט במיוחד בשיתוף הפעולה הן מבחינה חברתית בתוך השכונה, פעילות משותפת בצופים ושיתוף פעולה מלא מצד וועדי ההורים.
 
בישיבת מועצת ההורים של בית ספר הדר התקבלה החלטה פה אחד. ההורים אינם מקבלים את השינוי שבוצע בחטף. דרישתם היא חד משמעית - לשוב לתוכנית עם ההחלטה המקורית אשר אושרה ברוב ובה ילדי בתי הספר הדר ויד לבנים ילמדו יחד בחטיבת עלומים .
 
לאחר שנים רבות של שיתוף פעולה יחד עם מינהל החינוך, מר יעקב בן שמחון, רמי הופנברג, דר' שוש נחום, בהן אתם זוכים לאמון מלא מצדנו ומובילים את מערכת החינוך בעיר להישגים, אנו פונים ומבקשים שההחלטה הקודמת תיושם במלואה! התוכנית, לאחר בדיקה מקצועית מעמיקה של מינהל החינוך הייתה טובה מאוד וחבל ששונתה בדרך לא נכונה.
 
 
 
                                                                                                 בכבוד רב
                                                                                                  מועצת הורי ביה"ס הדר