רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported

ארוע הפנינג ספרי לימוד במתנ"ס עולמות

צדוק בן משה 7.7.2011

אתמול, 6.7.2011 התקיים הפנינג ספרי לימוד ראשון בכפר גנים.
הארוע התקיים במתנ"ס עולמות, מחוץ למתנת"ס ניתן היה לראות עשרות הורים וילדים מוכרים וקונים ספרי לימוד משומשים ובאולם עצמו ניתן היה לרכוש ספרי לימוד חדשים, ציוד לביה"ס, חולצות ותיקים בהנחות גדולות.
בימים שלפני ההפנינג ניתן היה להזמין בפקס ספרי לימוד מתוך הרשימה שנתן ביה"ס ולקבלם במקום, כמו כן ביצוע הזמנת ספרים ביום ההפנינג הקנתה משלוח חינם לבית הלקוח.
תודות למתנ"ס עולמות על הארוח המושלם, ליוסי וחנן שעשו הכל למען הצלחת הארוע, לבנק הפועלים שהתנדבו לחלק מתנות לילדים, לפנדלנד שפינקו את הילדים בפופקורן ולזהבית ודודי שייצגו את ועד השכונה בתכנון והרמת הארוע.

את הספרים המשומשים שלנו הביא בני, רז בן ה-10, להפנינג וקיבל עמדת מכירה, הוא הצליח למכור חלק מהספרים ואת הנותרים מכרנו לחנות הספרים "גולדווסר" שהייתה בהפנינג תמורת זיכוי לקניית ספרי לימוד חדשים.
אתמול הוא למד שהכסף לא גדל על העצים (יש לי הרגשה שהוא ידע את זה לפני אבל אתמול זה היה סופי), הוא למד שבשביל למכור משהו צריך להיות נחמד ואסרטיבי (לאחר עשר דקות בלי מכירה הוא עשה פרצוף עצוב, הסברתי לו שזה לא יסייע לו למכור) והכי חשוב הוא הבין שכדי למכור את ספרי הלימוד בשנה הבאה ולקבל עליהם תמורה מלאה הוא צריך לשמור עליהם (הספרים שלו נראים כאילו דרסה אותם רכבת).

 

התגובות היו נהדרות, גם להפנינג ספרי הלימוד המשומשים וגם להפנינג עצמו ואנו כבר מתכננים את ההפנינג הבא.Go Back  Print  Send Page