רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   דיקור סיני לילדים
דף הבית >> מאמרים וקישורים >> בריאות >> דיקור סיני לילדים

בס"ד

דיקור סיני לילדים

בכפרים בסין רופא טוב נחשב מי שבכפר שלו אין חולים. השימוש בדיקור וברפואה סינית על גווניה הינו למעשה טיפול מניעתי או בלשוננו להקדים תרופה למחלה ולשמור על מע' תקינה.

עפ"י הרפואה הסינית ישנם בגופנו 12 מרידיאנים. על גבי כל אחד מהם ישנם מספר נקודות דיקור שהן מהוות מוקדים אנרגטיים. המרידיאנים הללו זורמים בצמוד לכלי הדם ובתוכם זורם צ'י / אנרגיה. אני מדמה את המער' הזו למער' השקיה שלכל מערכת כזו יש מספר ברזים ראשיים, משניים וכו'. לפעמים במע' ישנה חסימה, זרימה מועטה או זרימה בכיוון הלא נכון. ביטוי של כל אחד מאלה מופיע בתור מחלה .בעונות מעבר ובחורף זה יכול להתבטא יותר במחלות כמו: דלקות אוזניים או עיניים, חולשה ועייפות, מע' חיסונית ירודה וילד שחולה לא מעט, אף מטפטף, חום, דלקות גרון, או כמחלות שנחשבות עמוקות יותר עם משך טיפול ארוך יותר כגון: אסטמה, פוליפים מוגדלים, נוזלים באוזניים, דלקת ראות וכו'.

המטרה הינה להשיב את המערכת לתיפקודה התקין, הבראשיתי תוך כדי חיזוק האיברים הפנימיים.

אצל ילדים במיוחד אפשר לראות תוצאות לאחר מס' טיפולים מועט. אני נוהגת להשתמש במחט אחת או שתיים שנשארות למס ' דקות. ההרגשה היא כמו עקיצת יתוש ואף פחות מזה, מדובר במחטים עדינות דקות ומיוחדות לילדים.

לאחרונה הגיע אלי ילד בן 3 וחצי שאובחן ע"י שניי מומחים ידועים לאף אוזן גרון  כי עליו לעבור ניתוח להסרת פוליפים על מנת להקל על נשימתו ולהטיב עם שנת הלילה שלו. לאחר מס' טיפולים היתה הטבה בנשימה והנחירות בלילה נרגעו ולאחר טיפול של לערך חצי שנה הילד חזר אל אותו מומחה וזה קבע שהמעברים נקיים ושאין שום צורך בניתוח.

במקרה נוסף, הגיע אלי ילד עם פצעים מוגלתיים שזה מס' ימים לא עוברים והמשחות אינן עוזרות. הפצעים התמקדו על המרידיאן של הקיבה והמעיים. איבחון ודופק הראו לי שיש חום פנימי כלוא, השתמשתי בשתי נקודות ולמחרת האם התקשרה בשמחה לומר שהפצעים מתחילים לעבור.

הרפואה הסינית , בשל ההתבוננות המערכתית שלה יכולה לטפל במגוון רחב של מחלות ויכולה גם לתת מענה במיקרים של הפרעות קשב וריכוז,הרטבות לילה, בעיות גדילה והתפתחות ועוד...

בברכת חורף חם ובריא!

ייעוץ וטיפול - במרכז יהל

מיטל חיה מסיקה

0508145590

 


Go Back  Print  Send Page