רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported

מכתבו של דייר השכונה אל חברי הוועד בכפר גנים ג'.
ישנם עשרות אתרי בנייה בשכונה וניתן לומר שלמחדל כזה(בהמשך הכתבה) קודמים מחדלים רבים אחרים כגון הזנחה של סביבת עבודה,חוסר התחשבות בתושבים בסביבת האתר,אין סדר,אין ניקיון והכי גרוע אין פיקוח של מחלקת ההנדסה של עיריית פתח תקווה למרות התרעות רבות ותמונות שנשלחו.
כתבות קודמות באתר: סיור עם איציק אופקועד השכונה מפקח עם המפקחים

ומכתבי למנכ"ל מר אבי בן חמו עליו עדיין לא קיבלתי תשובה

מכתב הדייר מרחוב קפלנסקי:
בראשון 12.12 בשעה 11 בלילה לערך, נשמע קול חבטה חזקה בבניין בו אני גר ברחוב קפלנסקי . מסתבר שחלק מהחיפויים של הבנין צנחו להם מטה.
במזל הם רק פגעו באחד הרכבים של דייר הבניין.  אם זה היה קורה 9 שעות מאוחר יותר, ייתכן שזה היה נגמר אחרת – ואחד מהילדים שלנו היה מוצא את מותו בגשם הקרמיקות שירד מהשמיים. מצורפות תמונות להמחשה.
אפשר לומר שאולי אני ושאר דיירי הבניין פרנואידים, אולם לא צריך ללכת רחוק. מקרה כזה קרה לפני 4 שנים בהוד השרון במתחם ח-200, בו ילד בן 5 נפצע אנושות. החברה נבדקה בחשד לרשלנות!
להלן לינק לכתבה
 http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3320072,00.html
וכן כתבה נוספת שמציגה את המחדלים בנושא "אריחי שיש נופלים מהבניין" http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3299044,00.htmlufi 
 
 
הנושא נמצא בבדיקה מול היזם (גינדי החזקות) ומול הקבלן (האחים שגראווי).
חייב לציין שזה לא מפתיע אותי לאור ההתנהלות היותר ממחפירה שלהם. באותו יום, 2 דירות בבניין הוצפו (אחת בשל שיפועים בכיוון הלא נכון, והשניה בשל צינור ניקוז סתום במרפסת). שלא לדבר על שאר החולות בבניין שלנו שאוכלס רק לפני 9 חודשים...מדובר על משהו חמור, ואני נזהר מאוד בלשוני מלהשתמש בלשון קיצונית יותר.
כמובן שקראנו מזמן לגינדי לוודא שכל החיפויים קשורים לקירות (ככה קוראים לזה), והובטח לנו שאכן כך נעשה. ועכשיו, מתחיל שלב הטיוחים שלהם...
 


 

 

Bookmark and Share