רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
דף הבית >> אודות-בניית אתרים

אודות

שמנו לנו למטרה, להפוך את תחום בניית האתרים באינטרנט ליעיל ונגיש לכל גולש. המערכת שפותחה מאפשרת לגולשים ברחבי הרשת בניית אתר מקצועי במינימום זמן, מינימום עלויות אך במקסימום טכנולוגיה.  המערכת המוצעת על ידינו כוללת בתוכה את כל הכלים לבנייה ואחסון של אתר באינטרנט. הגולש לא חייב להיות בעל ידע קודם והמערכת מלווה אותו לאורך כל תהליך הקמת האתר כך שיוכל לבנות אותו בצורה נוחה ופשוטה.

ניסיון ובדיקה (30 ימי ניסיון) 
אנו  מעוניינים שהלקוחות יהיו מרוצים ורק לאחר מכן ישלמו עבור המערכת.לכן מאפשרים לגולש לבנות אתר באמצעות המערכת ללא התחייבות וללא תשלום למשך 30 יום.  אם המערכת תמצא חן בעיני הגולש הוא יוכל להאריך את תקופת השימוש בה לזמן נוסף בתשלום.

מחירים נמוכים
אנו מקטינים את ההוצאות שלנו (באופן יחסי) על ידי הגדלת כמות האתרים שנבנים דרכנו.
כל המערכת והתשתית בנויים בצורה יעילה וחכמה שעוזרת לנו להמשיך ולבנות או לרכוש
את הכלים המתקדמים ביותר בשוק.

קלות וזמינות
המערכת מאפשרת לכל בעל אתר, לא רק לבנות אותו אלא גם לנהל אותו בכל זמן ובכל מקום מבלי שיהיה תלוי באנשי מקצוע אחרים. השימוש במערכת הופך את תהליך בניית האתר שהיה מסורבל מאוד בשנים האחרונות לקל, מאתגר ומעניין.

איכות ואבטחה
המערכת  עובדת תחת שרתי WINDOWS שמאוחסנים בחוות השרתים של "בזק" ואשר עומדים בכל הקריטריונים העולמיים בתחום האבטחה וגיבוי המידע. 
אנו משקיעים סכומי כסף רבים ברכישת המוצרים הטובים ביותר ולכן כל האתרים שנבנים תחת המערכת נשמרים בבסיס הנתונים המתקדם מסוג SQL SERVER של חברת Microsoft, כלי שנחשב אמין מאוד ועומד תחת עומסים כבדים.

שנים של ניסיון
המערכת פותחה במשך 3 שנים ועברה תהליכים רבים של ייעול והבנת צרכיו השונים של הגולש.
המערכת מושתתת על קוד אתר תקין ויעיל שיעזור לגולש לקבל אופטימיזציה גבוהה ומהירות גבוהה.

תמיכה טכנית
תודעת השירות שלנו היא מהגבוהים בשוק בניית האתרים, צוות המספק יחס אישי לכל לקוח ותמיכה באופן מלא בכל תהליך בניית האתר. למערכת מצורף אתר שמרכז בתוכו את כל המידע וההסברים הנדרשים על מנת שהגולש יוכל להשלים את בניית האתר שלו. אנו מעמידים לרשות הגולשים גם מרכז פניות בו יוכלו לשאול שאלות.

מרחיבים אופקים 
המערכת כוללת גם אפשרות לריבוי שפות תחת אתר אחד ללא תוספת תשלום.

אנא אל תהססו ליצור קשר בכל שאלה או הצעה:

פנייה באמצעות טופס מקוון: לחץ כאן