רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
תושבי פתח תקוה  – מתכוונים להתחפש?
לדואר ישראל יש הצעה עבורכם
 
 
דואר ישראל בשיתוף פעולה לפורים עם אתר עלי אקספרס:
הזמנת תחפושות בשילוח מהיר עם התחייבות למסירה
תוך שלוש ימים ממועד הנחיתה בישראל
 
 
 
סקר מכון 'שילוב' עבור דואר ישראל: כמחצית מההורים לילדים
עד גיל 18 מתכוונים להזמין תחפושות ואביזרים לפורים מחו"ל
 
חברת דואר ישראל יוצאת בשיתוף פעולה נוסף עם עלי אקספרס Ali Express)), אתר הסחר המקוון המוביל בעולם, לקראת חג הפורים. במסגרת זו ניתן להזמין בשבועיים הקרובים מאות תחפושות ואביזרים לפורים בחנויות נבחרות באתר עלי אקספרס, שיקודמו באתר דואר ישראל ובעלי אקספרס. החבילות יגיעו לישראל בשיטת שילוח מהיר  e-packet עם התחייבות למסירה תוך שלושה ימים מנחיתתן בארץ, ועל פי רוב ללא תוספת תשלום עבור השילוח המהיר בהתאם לחנות השולחת (במידה ותהיה תוספת עלות, היא תצוין מראש בעת ההזמנה מחנות התחפושות). השילוח יכלול גם מעקב אחר ההזמנה עד לרגע המסירה לצרכן. המבצע יסתיים ב- 3.2.18.
 
לטובת הגולש הישראלי בנתה עלי אקספרס עמוד נחיתה  בעברית עם ממשק ייחודי, https://sale.aliexpress.com/Purim_0118.htm
אליו ניתן להיכנס מאתר דואר ישראל או מבאנרים באתר עלי אקספרס ולהזמין מאות תחפושות לילדים ולמבוגרים במחיר ממוצע של 10-30 דולר בשירות אקספרס e-packet. כך למשל ניתן לרכוש את להיט הוואנזי (חיות) לילדים במחירים של החל מ-15.90 דולר, תחפושות של ליצנים במחיר של כ-14 דולר, נינג'ה החל מ-17.50 דולר, חליפת כבאי בפחות מ-17 דולר, ושלל תחפושות לבנות החל מ-16 דולר, תחפושות ליצן למבוגרים ב-16 דולר.
 
סקר דואר ישראל: מחצית מההורים לילדים מתכוונים לרכוש תחפושות ואביזרים לפורים בחו"ל
כ-60% מההורים לילדים עד גיל 9 מתכוונים לרכוש תחפושות ואביזרים לפורים באתרים בחו"ל, כך עולה מסקר של 'מכון שילובI2R ' שנערך עבור חברת דואר ישראל לקראת פורים. ניתן להסיק כי ככל שגיל הילדים עולה, כך עולה מעורבות הילדים בבחירת התחפושת, ולכן הרכישה מתבצעת דווקא בארץ, כך שבקרב הורים לילדים בני 10-12 רק 43% אמרו שיזמינו תחפושות מאתרים בחו"ל ושליש מההורים לילדים בגילאי 13-18. הסקר נערך בקרב 501 גברים ונשים במדגם ארצי, אקראי ומייצג של האוכלוסייה במסגרת אומניבוס אינטרנטי שנערך השבוע באמצעות מערכת סקרים ממוחשבת CAWI בקרב מדגם מפאנל גולשי האינטרנט iPanel המקיף 130,000 איש, הגדול ביותר בישראל.
 
עוד עולה מהסקר,  כי כרבע מהבוגרים מעל גיל 18 מתכוונים להזמין לעצמם או לבן/בת זוגם תחפושת בחו"ל, כאשר 38% מבני 18-29 אמרו שיזמינו תחפושות בחו"ל לעומת 29% בגילאי 30-49 ורק 11% בגילאי 50 ויותר. בקרב המגזר החרדי שנוהג להתחפש בחג הפורים 78% אמרו שלא ירכשו תחפושות באתרים מחו"ל.  עוד עולה מהסקר, כי הציבור מתכוון השנה להזמין יותר תחפושות מאתרים בחו"ל לעומת שנה שעברה. 22% מהמתכוונים לקנות תחפושות ואביזרים לפורים מחו"ל ציינו כי יגדילו את הקניה ביחס בשנה שעברה, לעומת 11% שאמרו שיקטינו את הרכישה. 18% ציינו כי לא רכשו תחפושות מחו"ל בשנה שעברה והשנה ירכשו.
 
בשמת שדה, סמנכ"ל השיווק, השירות, המכירות והפיתוח העסקי בדואר ישראל: "כבר עכשיו כחודש וחצי לפני פורים אנו רואים תנועה ערה של הזמנות תחפושות ואביזרים מאתרים רבים, כאשר להערכתנו מדובר בגידול של    כ-50% בהזמנות מול שנה קודמת. אנו נערכים לקצב הזמנות מואץ במרכז הסחר המקוון במודיעין על מנת לספק את כל ההזמנות בזמן ולפני החג. לאור הצלחת שיתוף הפעולה עם עלי אקספרס בפורים שעבר וכן במהלך השנה כמו בחגיגות 7 השנים לאתר, החלטנו לצאת פעם נוספת בשיתוף פעולה זה שיזרז את הגעת התחפושות לארץ".
 
השנה מציעה חברת דואר ישראל החזר כספי (קשבק) בגין ההזמנה ממאות אתרים בארץ ובחו"ל בכללם אתר עלי אקספרס. ההחזר ניתן באמצעות אתר www.postcashback.co.il, הפועל בשיתוף חברת Lessforme ומאפשר לקבל החזר כספי בגובה 1-8% בקניה, בהתאם למדיניות האתר. ההחזר יועבר לבחירת הלקוחות לכרטיס האשראי, לחשבונם בבנקים בישראל כהחזר שקלי, לחשבון הפייפאל כהחזר דולרי, או כהחזר לכרטיס הנטען של דואר ישראל, שיזכה בתוספת של 5% לכרטיס הנטען מעבר לגובה ההחזר. ניתן למשוך את הכסף כאשר יצטברו 15 דולר בחשבון ה-Cashback.
 
 
טיפים להזמנת תחפושות ואביזרים מחו"ל
באדיבות בשמת שדה, סמנכ"לית השיווק, השירות המכירות והפיתוח העסקי בדואר ישראל:
·         באופן כללי מומלץ להזמין כעת, לפחות חודש וחצי לפני פורים, שחל השנה ב-28.2-1.3, כך ניתן להזמין תחפושות גם מאתרים שאינם מבצעים שילוח ישיר לישראל, אלא דרך חברות ישראליות כמו Ushops (לשעבר buy2Usa), שמאפשרות הזמנת מוצרים ממגוון אתרים.
·         כדאי לשים לב למידות של התחפושות, על מנת למנוע עוגמת נפש וצורך בהחזרות ברגע האחרון, המידות האמריקאיות והאירופאיות שונות מהמידות הישראליות וכדאי להזמין תחפושת מעט גדולה ממידות הילד.
·          חשוב לשים לב לנושא המסים – עד 75 דולר יש פטור ממע"מ וזה לא כולל את דמי השילוח, כך שאם תזמינו תחפושות ב-75 דולר ויש עלות שילוח של 10 דולר לא תאלצו לשלם עבור זה מסים נוספים. אם הזמנתם מספר תחפושות מאותו שולח והן עולות מעל 75 דולר יחד, עדיף לפצל את ההזמנה ולהזמין חלק מהתחפושות ביום אחר, על מנת שהשולח לא יצרף את ההזמנות יחד ותחויבו במע"מ.
·         חשוב מאוד  להכניס מיקוד בן 7 ספרות ומספר נייד בעת ההזמנה על מנת שתקבלו מסרון כאשר החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לביתכם.
·         ברכישה באינטרנט מומלץ  לשלם בכרטיס ויזה המוטען בשקל, דולר או יורו של בנק הדואר, שהוא כרטיס בטוח המשולם מראש בסכום אותו מטעינים ועמו ניתן לבצע קניות ברשת ללא חשש לחריגה בקניות או לפריצות לחשבון.
·         במסגרת השילוח מומלץ לבחור במשלוח מהיר בשיטת e-packet שדורשת לעיתים תוספת תשלום קטנה ומאפשרת מעקב מלא אחר הפריט והתחייבות למסירה מהירה.