רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   תאונת דרכים קלה? כסף בטוח !
דף הבית >> מומחים >> עורך דין גישור זמלר >> תאונת דרכים קלה? כסף בטוח !
תאונת דרכים קלה? - כסף בטוח
נהגים או נוסעים ברכב, שהיו מעורבים בתאונת דרכים, ולו הקלה ביותר, זכאים באופן אוטומטי לפיצוי כספי מחברת הביטוח, ללא קשר למעורבותם בגרימת התאונה
שחר זמלר, עו"ד ומגשר
מדינת ישראל מחייבת כל רכב בביטוח חובה. משמע- כל נהג, נוסע ברכב או כל מי שהרכב יפגע בו- מבוטחים בביטוח נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים.
כאשר אתם מבטחים את רכבכם בביטוח חובה, אתם משלמים אלפי שקלים בשנה למקרה של תאונה. לכן, בקרות תאונת דרכים, ולו הקלה ביותר, זכותכם לדרוש מחברת הביטוח את אלפי השקלים שמגיעים לכם.
 
כאשר נהג רכב פרטי או נוסע ברכב נפגעים קלות בתאונת דרכים, לרוב הם אינם פונים למוקד רפואי, אינם מייחסים חשיבות לפגיעות הגוף הקלות ואינם מעלים על דעתם, כי הם זכאים לפיצוי כספי מחברת הביטוח, בגין נזקי הגוף הקלים שנגרמו להם כתוצאה מהתאונה.
הדבר נכון גם לגבי פגיעה ברכב תחבורה ציבורית, אופנועים וכל כלי תחבורה אחר.
 
גם במקרה שבו נפגעתם בעת עלייה או ירידה מהרכב, כולל חבלה מדלת הרכב או מתא המטען או אם, למשל, נפלתם בתוך אוטובוס, גם אז אתם זכאים לפיצוי מחברת הביטוח שבה מבוטח הרכב, בין אם הוא רכב פרטי או ציבורי.
וחשוב להדגיש- תמיד יש לגשת לחדר מיון או למוקד רפואה דחופה, כדי לבדוק אם יש פגיעות חמורות יותר מאלה שנראות לעין.
 
לכן, במידה שהייתם מעורבים בתאונת דרכים, אף אם נפגעתם פגיעה קלה ביותר, פנו לחדר מיון או למוקד רפואי לבדיקות והיעזרו בעורך דין שמתמחה בתחום, כדי שידרוש עבורכם את הפיצוי הכספי שמגיע לכם.
זכרו! אין זה משנה כלל אם אתם אשמים בתאונה אם לאו. בכל מקרה שבו הייתם מעורבים בתאונת דרכים, אתם זכאים באופן אוטומטי לפיצויים בסך אלפי שקלים מחברת הביטוח, בגין נזקי הגוף שנגרמו לכם.
*האמור בכתב זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי.
עו"ד שחר זמלר ממשרד עורכי דין זמלר ושות',
מומחים בתחום תאונות דרכים נזיקין וביטוח.
אמיל זולא 39, (קרית אריה) פתח תקווה
טל': 03-9229252, אתר אינטרנט: WWW.ZAMLER.CO.IL
      

Go Back  Print  Send Page