רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   שלום לתושבי צמרת גנים
דף הבית >> הפתחתקוואים - למועצת העיר >> שלום לתושבי צמרת גנים
שלום לתושבי שכונת צמרת גנים
בשנים האחרונות ביקשו ועדי השכונות מהעירייה לשפר את איכות החיים בשכונות בנושאי חינוך, איכות הסביבה, תרבות, פיתוח ועוד. העירייה פטרה את הבעיה בחוסר תקציב ואף קיצצה בתקציבים השוטפים, בכל פניותינו למנהלים בכירים בעירייה נאמר לנו שההחלטות אם לשפר את איכות החיים בשכונות או לא הן החלטות פוליטיות בלבד והפוליטיקאים מצידם מעדיפים לעשות בנו הפרד ומשול כדי להרוויח הון פוליטי ולא כדי לעזור באמת.

לכן החליטו ועדי השכונות להתאחד כדי ליצור מכבש לחצים על העירייה כדי שזו תפעל בכל העיר לשינוי, לכן הקמנו את מועצת תושבי השכונות שבה לכל שכונה בעיר יהיה ייצוג ויחד נהווה כוח משפיע שאי אפשר להתעלם ממנו  וקראנו למועצת התושבים בשם: "הפתח תקוואים"
כבר בפגישה הראשונה הבנו שהרבה ועדים מדברים באותה שפה, מסתבר שגם בשכונות נוספות לא הכל טוב ומצאנו כשלים משותפים בהתנהלות העירייה כלפי כל השכונות, החל מהעדר שירות טוב לתושב, חוסר תקציבים, אי מקצועיות ועד חוסר בתכנון לטווח הארוך.

מועצת התושבים "הפתח תקוואים":

כל ועד שכונה שיתחייב לדרך ולתקנון של מועצת התושבים ישלח שני נציגים מטעמו למועצת התושבים, המועצה תתכנס אחת לחודש, תדון בבעיות הבוערות בכל שכונה ותנסה למצוא להן פתרונות. על-מנת להקל על פעילות המועצה מול הרשות המקומית, מועצת התושבים הקימה רשימה שתתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר. נציגי הרשימה ייצגו את כלל תושביהשכונות החברות במועצת התושבים.
בישיבות מועצת התושבים, הצבעתו של כל אחד מהחברים תהיה שוות ערך להצבעתו של האחר, ללא קשר לתפקידו במועצה או ברשימה וללא קשר לגודל השכונה. כולם יפעלו כאיש אחד למען הכלל. שם הרשימה למועצת העיר "הפתח תקוואים".
שכונת צמרת גנים
ועד שכונת צמרת גנים הינו חבר מן המניין במועצת התושבים והעלה נושאים לטיפול בשכונת צמרת גנים:
1.מיפוי גבולות השכונה ובנית תכנית אב למבני ציבור, שירותים קהילתיים ושטחי ציבור  שישרתו נאמנה את צרכי תושבי השכונה בלבד, לא עוד מחטפים והצבת קראוונים, ללא הקצאות מסודרות והבנת צרכי התושבים, בשטחי השכונה.
2. קידום נושא רישום בטאבו של הדירות בבנייני השכונה ברחובות פרידמן, ילדי טהרן ושלמה.
3.ועד השכונה הצליח במאבק להקמת חניה ברחוב שלמה מס' 6 לרווחת התושבים וזאת לאחר מאבק ארוך מול העירייה - אנו זקוקים לתמיכתכם תושבים יקרים על מנת להמשיך במאבק בתחום התשתיות !
4.ועד השכונה, באמצעות "מועצת התושבים" ישתתף בהחלטות העירייה לגבי נושאים חשובים בתחום השכונה ומניעת הנחתת החלטות שרירותית מצד העירייה על התושבים.

עלינו התושבים לשמור על אחדותנו! 

הגיע הזמן להחזיר את הכוח לתושבים!
נשות הקשר: ריטה דוד: 054-2294878  שוש קרלין: 052-3960682
דוא"ל: tzameretganim@walla.com
פייסבוק: צמרת גנים   /   פורום שכונות דרום פתח תקווה